KEEP IT TRUE XIV-29/30 April 2011

αυτα τα κανονιζουν αλλοι,θα ρωτησω κ θα ποσταρω οταν μαθω

εγώ δεν οδηγώ οπότε το αφήνω, όλοι κλείνουν 15-25km μακριά, εύκολο με αμάξι, δυσκολάκι με τα πόδια :slight_smile:

Και τα λεφτα που τα βαζεις? Σορυ αν σε πριζω αλλα δεν εχω ιδεα πως κλεινουμε εισητηρια απο το νετ.

ανοιγεις λογαριασμο στο paypal k τα περνουν μεσα απο το λογαριασμο της τραπεζας σου!!

α οκ ευχαριστω!

εκεί θα είμαστε και τον επόμενο Απρίλη λοιπόν :metal:

γιά τους ενδιαφερόμενους το φεστιβάλ γίνεται στο Konigshofen και συγκεκριμένα στο Tauberfrankehalle το οποίο είναι κλειστό γήπεδο handball. γιά όσους ενδιαφέρονται υπάρχει ελέυθερο κάμπινγκ στο γρασίδι ακριβώς έξω από το γήπεδο. η περιοχή είναι περίπου μία ώρα από στουτγκάρδη ή φρανκφούρτη

τελικό Billing :

AGENT STEEL (USA)
(With John Cyriis, exclusive German Headlining Show)
CRIMSON GLORY (USA)
(First German Show With New Singer)
HEADLINER 2 (TBA)
VICIOUS RUMORS (USA)
(A Tribute to Carl Albert with Geoff Thorpe,Larry Howe, Mark McGee,Tommy Sisco and Kevin Albert (son of Carl))
MALICE (USA)
(exclusive German show)
BREAKER (USA)
SATAN (UK)
(exclusive complete Court In The Act Line Up!!)
GRIFFIN (USA)
(exclusive first european Show)
SACRIFICE (CAN)
(First European Show)
OSTROGOTH (BEL)
(exclusive German show)
BROCAS HELM (USA)
DEATH DEALER (CAN)
(exclusive first european Show)
SLAUTER XSTROYES (USA)
DAMIEN THORNE (USA)
SARACEN (UK)
(special “Heroes, Saints And Fools” Show)
BITCH (USA)
METALUCIFER( JAP/GER)
HELLHOUND (USA)
ENFORCER (SWE)
VEKTOR (USA)
SIGN OF THE JACKAL (ITA)

αν χαρήκατε έχω να υπογραμμίσω πως όλα τα εισητήρια έχουν εξαντληθεί . τραμπάκουλα όταν με το καλό γυρίσεις περιμένουμε φουλ ριβιου για να μας πάρουν τα ζουμιά . :frowning:

εμενα με πηραν ηδη…crimson glory ρε:eek:
οσοι πατε ειστε πολυ πολυ τυχεροι…

Eξαντληθηκαν απο αρχες του μηνα απο οτι καταλαβα(ουτως η αλλως δεν ειναι παρα πολλα,παραπανω απο τα μισα πουληθηκαν στο φετινο KIT να φανταστειτε).Εψαχνα αυτες τις μερες και σε κανα φορουμ αμα πουλαει κανενας,εστειλα και mail μπας και υπαρχουν επιστροφες κι ετσι και τετοια αλλα που.Δε πειραζει,next time,οσοι πατε γαμηστε τα ολα!8)

μόλις 8 μήνες μένουν… πάμε γερά! :stuck_out_tongue:

:yahoo::yahoo::yahoo:

Tελικα τα καταφεραμε(εισιτηρια εβρεθησαν)και θα μαστε εκει με το γνωστο τρελο Σαλονικιο για παρεα!!:drunk::drunk:

μετράμε ανάποδα

ετσι!!η πρωτη μου θα ειναι εμενα!οχι σεξ!!

Το παλιο ποστ :

To σωστο ποστ :

[SIZE=“6”]CRIMSON GLORY
AGENT STEEL[/SIZE]

:yahoo::yahoo::yahoo:

Παρτε και το αφισετο,μιας και δε ποσταριστηκε ακομα.

ανατριχίλες

Ψάχνω 2 εισητήρια για το Keep It True XIV (2011) . Όποιος είναι διατεθημένος να τα πουλήσει ας μου στείλει ένα μήνυμα εδώ ή στο παρακάτω μειλ .

diskovolos.arv@gmail.com

ευχαριστώ !

Done και με τα αεροπορικα —> http://www.youtube.com/watch?v=adGeqSJsjf8

\m/

Πες στους Sacrifice να ερθουνε ελλαδα :stuck_out_tongue: