KEEP IT TRUE XIV-29/30 April 2011

Αντε καλα να περασουμε!:smiley:

Πεταμε και μεις σε 4μιση ωριτσες,σας παω ολους,τα λεμε κει:papas:

[[CENTER][I]Who built the Rock of Ages,
Tell me 'cause I wasn’t there,
Whoever he was,
He gave us a dream we can share,
So…when you look to the Future,
And black clouds shadow your dreams,
Don’t cast your faith to the wind,
Life’s not as bad as it seems.

We’re gonna rock, rock, rock, rock, rock you
away,
We’re gonna rock, rock, rock, rock, rock you
away,
We’re living for each day.

Since the Day of Creation,
How many people have cried?
Wasting their lives away,
Nowhere to hide,
So…turn your sadness to laughter,
Kiss the Land of the free,
Come and stand,
On the Rock of Ages with me.

We’re gonna rock, rock, rock, rock, rock you
away,
We’re gonna rock, rock, rock, rock, rock you
away,
We’re living for each day.

We’re living for each day yeah,
It’s never too late to pray! [/I][/CENTER]](http://www.youtube.com/watch?v=ZeBD-1X7D1A)

θέλω κι εγώ saracen :cry::cry::cry:

τα λόγια είναι περιττά που λέει και η μαρινέλλα…

[SIZE=“4”][B]Το Πνευμα του Midnight κατεβηκε στη σκηνη εκεινη τη στιγμη.

Lost Reflection[/B][/SIZE]

[SIZE=“7”][B][COLOR=“Navy”]ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ[/COLOR][/B][/SIZE]

[I][CENTER]http://www.youtube.com/watch?v=OkL80W7M-m8&feature=player_embedded[/CENTER][/I]

Με τους Glory εκλεισε και απογειωθηκε το φεστ και ηταν λογικο να ειναι η πιο συγκινητικη εμφανιση μπαντας,ειδικα με τετοια αποδοση(btw τα 2 πρωτα αλμπουμς παιξαν πλην Heart of Steel και Transcendence.)

Αλλα περα απ τους Θεους,οι τοπ οφ δε τοπ εμφανισεις για μενα ηταν:

Oι [B]Vicious Rumors[/B] με τον γιο του Carl Albert στο mic(Kεβιν)),που πραγματικα η φαση ηταν ‘‘from father to son’’ και δεν υπερβαλλω,αν βγει κανα βιντεακι θα καταλαβετε.Τα ατου του συμπαθεστατου αυτου τυπου ειναι το DNA(you can easily tell)και το απιστευτο κοντρολαρισμα της φωνης που εχει.Ειπαν και 2 κομματια απ’το καινουριο με τον τραγουδιστη που τραγουδαει στο δισκο,καλος.Φινο και το γκομενακι του μπαγασα του Thorpe:D

Σετλιστακι

Digital Dictator
Out of the Shadows
Down To The Temple
Dust to Dust
Murderball
Let the Garden Burn
Abandoned
You Only Live Twice
The Voice
Lady Took a Chance
Worlds and Machines
Ship of Fools
Hellraiser
Ministry of Fear
Don’t Wait For Me

Οι θεοθεοθεοθεοι υπερλατρειες [B]Saracen[/B] που παιξαν ολο το Heroes,Saints and Fools(πλην του Dolphin Ride)με τελειο ηχο και μπομπα αποδοση(η φωνη ηταν καλυτερη απο οτι στο δισκο:?).

Και [B]Satan[/B] εμφανισαρα με τα ριφφς να πηγαινοερχονται με 200km/h,παιξαν ολο το Court+Kiss of Death+αλλα 1-2 κομματια.Υπερηχητικη εμφανιση,τιγκα στην ενεργεια.

Σε αλλα νεα για [B]Slauter[/B] δε χρειαζεται να πω κατι,οι συγκεκριμενοι μου ειχαν ηδη δωσει να φαω τα εγκεφαλικα μου κυτταρα στο UTH οποτε ηξερα τι να περιμενω πριν αρχισει το λαιβ τους.[B]Griffin[/B] δε μπορω να ειμαι αντικειμενικος αλλα γενικα [I]Heavy Metal Attack[/I] και αντε γεια.Οι Sacrifice κλεισαν με [I]Re-Animation[/I],τι αλλο να πω.[B]Μalice[/B] ‘‘χασαν’’ αρκετα στη συνολικη εικονα λογω Ριβερα(θυμαμαι τουλαχιστον 2 κομματια που ψιλοαλλαξε τα vocal lines για να τα φερει στα μετρα του).Πολλα κομματια δε μπορουσε να τα πει οπως τους αξιζε,δεν ηταν βεβαια και ‘‘κακος’’,για Ριβερα μιλαμε.Πρεπει να επαιζε παντως και βραχνιασμα η κατι παρομοιο.[B]Alpha Tiger[/B] αν και τους ακουγα τριγυρνωντας στους παγκους με τα βινιλια και τα σιδια,ηταν μια πολυ ευχαριστη εκπληξη!

Για τους υπολοιπους ας μιλησουν οι αλλοι.Κατα τη προσωπικη μου αποψη περα απο ‘‘Agent Steel’’(τα εισαγωγικα δεν ειναι τυχαια,προσωπικα ψιλοαπογοτευτηκα αν και ξερω οτι υπαρχουν και πολυ διαφορετικες αποψεις) και Breaker(zzZzzzzZ),νομιζω ολοι οι υπολοιποι ηταν απο απλως διασκεδαστικοι μεχρι απιστευτοι/εμπειριες ζωης.

Το καλυτερο φεστιβαλ στον κοσμο λεμε(αυτο με τον εξαερισμο να φτιαξουν και θα τους λατρευω ακομα πιο πολυ).

Και του χρονου

ΖΗΛΕΥΩ

+100 :frowning:

Μεγαλεια…

Και του χρονου να μαστε καλα!!

[B][COLOR=“Black”][SIZE=“7”]ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΖΩΗΣ ![/SIZE][/COLOR][/B]
τελος