KEEP IT TRUE XV-27/28 April 2012

εισιτήριο ΚΙΤ 50?
εισιτήρια αεροπορικά γύρω στα 170?
κάνα κατοσταρικο το χοτελ.
τρένα, η αυτοκίνητο για μετακινήσεις υπολογίζω κάνα ογδονταρι…
Ε και δε θα θες και 200? για να περάσεις?

μάλιστα…
το καλοκαίρι πρέπει να βρω δουλειά…

Καλά, στα λέω πολυ χονδρικά… Μη νομίζεις κ εγώ πρώτη φορά θα πάω φέτος αλλά περίπου στο πεντακοσαρικο υπολόγιζε!!

500 αν ψωνίσεις και καμιά 20αριά cd 8)

δεν μας παίρνει για πολυτέλειες…:p:p:p
εισιτήριο,αεροπορικά,μεταφορικά και αν ισχύει το ελεύθερο κάμπινγκ με κόβω να κοιμάμαι στο γρασίδι!!! :p:p:p

πάμε ρε ΣΛΑΦ ΦΕΓΚ!

[U]Hiberno-Latin Invasion[/U]
[U]ΔΓΙΑΦΟΡΑ[/U]

Λίγο off topic,αλλά ξέρει κανείς κανένα καλό live που να γίνεται τον Ιούλιο στην Ολλανδία underground heavy metal;Έχει [COLOR=“Black”]Armored Saint με 16 ευρώ [/COLOR]και “πακέτο” [COLOR=“Black”][SIZE=“7”]Martyr+Jaguar 5 ευρώ![/SIZE][/COLOR]Αλλά ψάχνω και άλλα όποιος ξέρει τίποτα ας με διαφωτίσει…

οι μέρες για το ΚΙΤ περνάνε … ποιος θα ξηγηθεί DVD από πέρσι να στείλει και εδώ ένα ? :stuck_out_tongue:

θα κοιτάξω να σε φτι’αξω εγώ :wink:

σωραίος

ΡΕ ΜΙΛΑΤΕ ΡΕ

Βαριέμαι να μπω σε λεπτομέρειες απλά αυτό που θέλω να πω είναι ότι αυτό που έζησα σε psychotic waltz & arch/matheos - fates warning είναι κάτι που δεν θα ξεχάσω ποτέ…
μακάρι να έρθουν και στην Ελλάδα να ακούσουμε αυτά τα έπη από τα πρώτα των fates… είμαι σίγουρος ότι δεν θα μείνει τίποτα όρθιο!!!

ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ οι mystic force…

Αν θες για πες κάτι παραπάνω γι’ αυτό γιατί το ψήνω ακόμα για αύριο στην Αθήνα… Γιατί έτσι;

βασικά μπορεί να τους αδίκησε ο ήχος σε ένα ποσοστό, αλλά ο τραγουδιαρης δε τη πάλευε μια στα ψηλά, οι εκτελέσεις των κομματιών είχαν πολλά λάθη και ήταν σαν να παιζαν απροβαριστοι… Δεν ξέρω, αρκετά λάθη και και και!!!

Τόσο χάλια οι Mystic Force? θα στεναχωρηθώ πολύ. Τα βίντεο που έχω δει φαίνονται μια χαρά. Κρίμα. Άντε να φέρουν και εδώ τον Artch να γουστάρουμει.

ο ήχος δεν βοήθησε τους Mystic Force. αν έγιναν κάποια λάθη ήταν γιατί ο ντράμερ είναι μόλις 3 βδομάδες στη μπάντα. ο τραγουδιστής ήταν αξιοπρεπέστατος πάνω σε υλικό που απλά δεν τραγουδιέται

Μια χαρα οι Mystic Force!!
Στο Answers Of The Mystery εγινε της ποπης…

Αλλα η αποκαλυψη του ΚΙΤ για μενα ηταν οι Sword που απλα ξεσκισαν οτι υπηρχε τριγυρω!Τεραστια εμφανιση!

οι Sword ισοπεδώσανε και ταπεινώσανε τους πάντες. αρχηγική εμφάνιση

Συμφωνώ με τραμπ για τους Mystic Force. Το κοινό ήταν τραγικό ούτε καν ήξερε ποια ήταν αυτή η υπερμπάντα. Αλλά με πλειοψηφία σε μπλουζάκια opeth τι να περιμένεις… Κάθονται και στήνουν αυτί αν δουν αν έκλασε ο ένας ή αν φύσηξε τη μύτη του ο άλλος. Ο ήχος στους Psychotic ήταν ωραιότατος ειδικά δε τα φωνητικά όπως θα ΠΡΕΠΕΙ να είναι (η φωνή πάνω απ’ όλα τα όργανα) και όχι όπως γίνεται συνήθως που παίζουν στο Θεό και βγαίνει η ψυχή του τραγουδιστή για ν’ ακουστεί. Οι Psychotic μεγάλη μπάντα, μεγάλη άνεση επί σκηνής, απλά φοβεροί. Με έκαναν παρά τις αφραγκίες μου ν’ αγοράσω μπλουζάκι ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧL και να πρέπει το στενέψω σε Μ… Το μπλουζάκι των ΜF πολύ καλό επίσης και τιμήσαμε δεόντως (ο μόνος?)

Το τέλειο MF setlist of my dreams :

Take Command
Man Vs Machine
Closer To The Truth
Man Made Master
Awakened By The Dawn
Among Infinity
Answers Of The Mystery
Broken Heroes
Modern Day Fury
Shipwrecked With The Wicked
A Step Beyond
Another World
Love Hates Love Desire
Vicious Obsessions
Eternal Quest

Αυτό το υλικό μπορεί να παιχτεί μόνο με Danny White στα φωνητικά (Retirubution, 1st Cauldron Born). Τι στο διάολο Georgia-Maryland ένα τσιγάρο δρόμος είναι…

Εδώ στη Θεσσαλονίκη οι Mystic Force έπαιξαν γαμάτα.
Είχαν πολύ καθαρό και δυνατό ήχο.Ελπίζω να ξαναέρθουν.Μην το σκέφτεσαι καν!
Πρέπει να πας με τα 1000!