King Gizzard & the Lizard Wizard worship thread

Τον ήπια… Πήγα να κλείσω σήμερα και έχουν εξαντληθεί.
Θα έχω τις κεραίες ανοικτές μπας κ πουλάει κανείς σε fb ή εδώ

Ε ρε αφού στα είπα και στο άλλο topic. Τεσπά, κάτι θα βρεις.

Απ’ οτι βλέπω έχουν αποκλείσει και την συνομιλία στο fb event page. Προφανώς για να αποτρέψουν το μαύρο εμπόριο.

και γω ψαχνω ενα εξτρα εισητηριο για ενα φιλο αν εχει κανεις ας στειλει ενα pm

Σιγουρακι η επιστροφη τους πιστευω.

2 Likes

ε ναι σολντ αουτ και γαματο λαιβ, μακαρι να παιζαν κανα διωρο ακομα. Μονο μειον η απουσια του People Vultures και ο πιο πολυς κοσμος ηταν αρκετα νηφαλιος. Χαλαλι τα χιλια χιλιομετρα

1 Like

Έβγαλαν νέο δίσκο σήμερα. Και περιέχει την παρακάτω ομορφιά (που επίσης είναι τρελή κόπια Sleep):

6 Likes

Φιξντ.

Λιώστε.

2 Likes

ανατρίχιασα βασικά

2 Likes

Η επιστροφή της μπανάνας.

4 Likes

Ακριβως! Πολυ μπανανια ηχος! :microbe::banana: (αποπειρα για μαικροτοναλ μπανανα εμοτζι)

4 Likes

Για πάμε λίγο.

Και ναι.

Επισήμως, μπανάνα. :raised_hands:

2 Likes

Βαζω στο σωστο θρεντ τα 6 τραγουδια που εχουν βγαλει οι απολυτοι θεοι το τελευταιο διμηνο απο το Butterfly 3000, ενα καθε βδομαδα. Κατω απο καθε τραγουδι υπαρχει και εξης μηνυμα :sweat_smile: :

Recorded by King Gizzard in the year 3021
Mixed by Joey Walker and Stu Mackenzie
Mastered by Joe Carra

Νομιζω ηρθε η στιγμη να ασχοληθω σοβαρα με αυτην την μπανταρα κι οχι χυμα τραγουδια απο δω κι απο κει. Το συγκεκριμενο αλμπουμ ισως να ειναι και το αγαπημενο μου απο οτι εχω ακουσει.

Αντε τωρα να πιασω να ακουσω 18 αλμπουμ, οσα εχουν βγαλει δηλαδη μεσα σε 9 χρονια.

1 Like

Η “ματιά” του Dj Shadow στο Black Hot Soup είναι τέρμα ανεβαστική! Κάνω κάποιες αλλαγές στο σπίτι και χορεύω ταυτόχρονα :sweat_smile:

1 Like

Ποσταριστηκε κυριε στις νεες κυκλοφοριες :stuck_out_tongue: 2 κιτρινες καρτες εχεις!
Tρομερο το κομματι!

3 Likes

Χαχαχα η πλάκα είναι πως το Cult of Luna και αυτό, ήταν ποσταρισμένα από εσένα στην σειρά στις νέες κυκλοφορίες!

Κάτσε να δω τι άλλο έχεις ποστάρει εκεί μην εκτεθώ και άλλο και για να είμαι ον-τοπικ θα πάω χορεύοντας :joy:

Ναιγειάσας

3 Likes

Μαρεσε πολυ ετουτο τελικα…!
Κανουν οτι γουσταρουν, περνανε καλα και περναει αυτο.

1 Like

Και τι ζητάω, ένα συνεργατικό δίσκο στυλ Sketches, αλλά με Θανάση.

1 Like