KISS in Athens 18/5/2008

προτιμούσα VH - αλλά είναι ΑΚΡΙΒΟΙ !

οχι ρε van halen σαπορτ… van halen θελουμε φουλ σετ…!!

τελικα για χωρο, οακα θα ειναι…?

Eλα ρε παιδια, δεν υπαρχει περιπτωση να παιξουν στο ΟΑΚΑ. Με 10 νοματαιους δεν βγαινει η μισθωση του ΟΑΚΑ. Ασε που αν το κανει η Ντιντι τοτε κατα 90% θα ειναι Μαλακασα. Εδω οι Metallica δεν παιξανε ΟΑΚΑ.

οι KISS νομίζω ακούστηκε οτι δεν ένεκριναν το χώρο.

Παλι καλα. Πολυ πιθανο εκει να σκαλωσε/σκαλωνει το θεμα και δεν εχουμε ακομα καποια ανακοινωση.

παντως με τα μεχρι τωρα δεδομενα και αν ισχυει αυτο για σαπορτ ποισον και κυριως ανγινει η συναυλια στο οακα, προβλεπω πολυ ακριβο εισιτηριο… :-k

παντως το οακα αποτελει καλυτερο θελγητρο και για τους διαφορους “ασχετους” που ξερουν μονο ενα κομματι των κισσ, για να ερθουν στο λαιβ…

Oι Kiss όπως έχουν δηλώσει,η περοδεία τους θα αποτελείται απο stadium/arenas shows.Άρα λαμβάνοντας υπόψη και όσα είπε Simmons για Athens Stadium , τότε έχουμε το ΟΑΚΑ.Αν θα είναι το ανοιχτό του ποδοσφαίρου ή το κλειστό του μπάσκετ όμως ας περιμένουμε και επίσημη ανακοίνωση.Παρόλο που υπάρχουν πολλά έγγυρα και επίσημα στοιχεία ότι όντως θα έρθουν ,ας κρατάμε και μια πισινή…και ας παίξουν και σε χωράφι…

Μαλακάσα???
KISS χωρίς πυροτεχνήματα???

Ε, ναι, θα ειναι λιγο κουφο. Οσο για αυτο περι Stadium/Arena tour και Αγγλια στο Download Festival που παιζουν, ειναι σε ενα λιβαδι επι της ουσιας. Αλλα κατι θα γινει, δεν διανοηται KISS χωρις το πληρες τους show…

Αυτα για Poison να τα λες σιγα. Εχουμε καρδια.

Ride The Wind και Talk Dirty To Me λεμε.

Θα ξεκαθαρίσει το τοπίο τα επόμενα 24ωρα. Υπομονή…!!!
τσ τσ τσ τσ…

ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ της didi eisai re? :lol: :lol:

Με τις εξετάσεις μου προτείνετε τπτ?

Ε τι να σου προτείνουμε; Διάβασε καλά τις προηγούμενες μέρες και στις 18 πήγαινε (αν γίνει) στη συναυλία!

Πανε πες στον καθηγητη ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΙΣΣ ΡΕ ΜΠΟΥΣΤΗ.Θα σε αφησει.

Άραξε, μπορεί να δίνεις αγγλικά.

Έτσι είχα πάει scorps το 2004:p

ναι ρε μην φοβασαι…

εξ’αλλου αν θα ειναι τελικα 18 θα ειναι κυριακη και απ’ οτι νομιζω δεν γραφετε δευτερα(ετσι νομιζω δλδ)…

και θα δεις οταν φτασει εκεινη την ωρα οτι κανενας δεν διαβαζει τελευταια στιγμη, γι αυτο φροντισε να διαβαζεις απο τωρα…

κι εγω περσι μεσα στισ πανελληνιες και τα δυο σαββατα και τις κυριακες ειχα βγει εξω…

ασε που μια συναυλια των κισσ θα σε ντοπαρει κιολας… :wink: :smiley:

Mόνο μην βγει θετικός στο αντιντόπινκγ τεστ και τον κόψουν τελικά!

Ρε παιδια τι λετε…???

Πες μου εναν λογικο ανθρωπο που γουσταρει Kiss και σκεφτεται τις εξετασεις πρωτα…
Περισυ για να παω Metallica εκαψα 2 μαθηματα που εγραφα απογευμα εκεινη τη μερα,ο καθηγητης αλλαξε και ο νεος κοβει αβερτα ενω με τον παλιο περναγανε αερα…

Αποτελεσμα: Τα χρωσταω ακομα αλλα δεν μετανιωνω με την καμια…

Βεβαια πανελληνιες θα μου πεις αλλα ο Cozy ειπε το απλο και σωστο…

Εγω μια χαρα ειχα δει τους Σκορπιους μεσα στις Πανελληνιες μου! Καλα ηταν και η πρωτη φορα, ηταν και στα γενεθλια μου δεν επαιζε να το χασω. 3,5 ωρες να παω και αλλες τοσες να γυρισω. 3 μιση ωρα γυρισα Κοζανη και 8 μιση(?) εδινα Εκθεση… Αυτα ειναι ρε μπουστη μου! :metal:
(παρεπιπτοντως τον υψηλοτερο βαθμο στις πανελληνιες τον ειχα στην εκθεση! :p)