Ερχονται οι τοοl!

Σε λίγες μέρες η επίσημη ανακοίνωση.
16/12 Ολυμπιακά ακίνητα.

Είδα πως είχες στείλει μήνυμα και λέω: “Λες να αναφέρει πως είναι πλέον επίσημο;;”…

FUCKIN’ YEAAAAAAAAH!!!

Ε Π Ι Τ Ε Λ Ο Υ Σ.

Ας ελπίσουμε να βγεί τελικά…

Μα πως να πεις κακή κουβέντα για τους έλληνες διοργανωτές, όταν πέρνουν τόσο χοντρό ρίσκο? Εγώ ξεκινάω από αύριο τον προσυλιτισμό (είμαι κουρασμένος από τον ύπνο σήμερα…) για να πάει όσο το δυνατόν περισσότερος κόσμος.

Μάγκες, αν υπάρξει (μεγάλη) χασούρα στους Tool, τότε να ξεχάσουμε συναυλίες μεγάλων σύγχρονων metal ονομάτων στην Ελλάδα (ανεξάρτητα αν σας αρέσουν οι Tool ή οχι). Κανένας δε θα ρισκάρει τα λεφτάκια του όταν θα είναι πεπεισμένος για μεγάλη χασούρα…

Οντως karvou,απο τον Φεβρουαριο ολη η γκρινια ειναι για το οτι δεν ερχονταν Metallica,Tool και GnR.Αν φερουν τους Τοοl και η συναυλια δεν παει καλα τοτε μπορουμε να ξεχασουμε τα μεγαλα ονοματα…
Εγω παντως δεν παιζει να παω,δεν με τρελαινουν οι Tool.Μακαρι ομως να ερθουν και να γινει της Μαριεττας,για να παρουν “θαρρος” (δηλαδη λεφτα) οι διοργανωτες

Δε σε τρελαίνουν οι Tool? μα γιατί? μήπως να το ξανασκεφτείς? θα είναι πολύ ατμοσφαιρική συναυλία… Άσε που θα λες στα παιδιά σου ότι είχες δει τους Tool στα χάι τους!

Δεν ακούω κουβέντα!!! Θα πας στη συναυλία και θα περάσεις και τέλεια!!! Είμαι βέβαιος ότι θα είναι και γεμάτη γυναικείο πληθυσμό :wink: . “Φήμες” λένε ότι θα κληρωθεί και μία Ferrari στο κοινό… :roll:

(Ξεκίνησα από τώρα το προσυλιτισμό :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: )

:lol: :lol: :lol: :lol:
Αμα ερχονταν Θεσσαλονικη θα το σκεφτομουν,Αθηνα δεν παιζει να κατεβω.
Φεραρι εχω(μινιατουρα),δεν χρειαζομαι καινουρια!
:smiley:

Μου φτιάξατε τη μέρα παιδιά! Άντε, να τους δούμε κι αυτούς και τι άλλο μετά… Πάντως, μετά τη συναυλία του Waters, τα standards έχουν ανέβει πολύ…

kala ola ayta pou lete paides …alla opou akoute polla kerasia kratate mikro kala8i …

akousthke opws 3anaeipa gia to ghpedo 3ifaskias alla an den pai3ei epishmh anakoinwsh mhn pistevete kai polla …

alwste exoune akyrw8ei 10 synavlies mexri twra … den 8a einai periergo na anakoinw8ei kai ena mhna prin na fame paketo pali …
einai gnwsto oti sto ellhnistan ola alazoune en riph of8almou ;))

so… mexri tis 15 dekemvrh mhn exete tpt sigouro …

Είναι σίγουρο. Θα ανακοινωθεί και επίσημα σε λίγες μέρες.

Υπόψη ότι δεν μου αρέσουν οι Tool, και δεν το λέω έτσι γιατί θα γούσταρα να τους δω, αλλά είναι σίγουρο.

Υπομονή για την επίσημη ανακόινωση.

e re kai na pai3ei kamia htta…

8a ton kapsoume ton Lwrh …

Χμ και επειδή ακούγεται για Isis τον Δεκέμβριο, και επειδή θα περιοδεύσουν μαζί το χειμώνα, γνωρίζετε αν πρόκειται να δούμε το πακέτο της δεκαετίας;

to mono pou 3erw einai oti ayth th stigmh periodevoune mazi … oi isis paizoune gyrw sta 40 lepta sto curent tour kai kapakia vgainoune oi TOOL …

apo ta reviews pantws lene oti o syndiasmos einai 8anathforos :wink:

Λογικο αν μη τι άλλο. Οι Τοολ είναι γνωστό το τι κάνουν στα live, οι Isis μας απέδειξαν ότι είναι τεράστιοι, ε λογικό.

Αν παίξουν και το comfortambly numb(ξέρετε ποιων.Αλή8εια το έχετε ακούσει από Tool?)και το no quarter aπό led zeppelin ANTE ΓΕΙΑΑΑ!!!ΤΟΟL RULE!

w nai …to exoune pai3ei …

alla mhn perimeneis na to akouseis an er8oune…

to curent setlist einai pio typopoihmeno …
me standar hits tous kai 6-7 apo to 10k days…

as ertoun kai as peksoun tsamika…einai toso eksipnh mpanta pou kai tsamika na paiksoun poli kala tha perasoume…ftanei na erthoun…

Progressive τσαμικα :roll:

…sto ximerino tour na perimenoume kenouria tragoudia sto setlist [ennoo diaforopioimeno setlist:P] leei to toolband.com

ke episis polles ekpli3eis! :lol:

Aλήθεια οι A PERFECT CIRCLE υπάρχουν ακόμα?Έχουν χαθεί τα ίχνη τους.Το A MER DE NOMS ήταν φοβερό αλλά το 13th step δεν θύμιζε πολύ TOOL ρε παιδιά ??Καλό μεν αλλά πολύ ατμόσφαιρα ΤOOL.Το EMOTIVE μόνο για την διασκευή του imagine και το passive είναι άπιαστο :evil: