Lady Gaga

γενικα γραφει καλα κομματακια για το στυλ της

τωρα αμα δεν ειχε της ενδυματολογικες της επιλογες

προφανως και δεν θα ειχε τη δημοσιοτητα που εχει τωρα

anyway

οσο αφορα το σεξουαλικο θεμα

καπου διαβασα οτι παιζει να ειναι ερμαφροδιτη
οπωτε ετσι εξηγουνται πολλα

αλλα και αντρας να ητανε πριν
what is the big deal?

και μιας και δηλωνει οτι το ονομα το χει παρει απο queen
ε παιρνει ενα credit και γι’αυτο. :stuck_out_tongue:

χαλια μουσικη,τρελλο μπαζο

πσ: λιγα με τους wham 8α γινει μακελειο:lightsabre:.
τα κομματια που εχει γραψει ο 8ΕΟΣ, ουτε στον υπνο της η τυπισσα

Όταν κανει τις πρωτες εμφανείς πλαστικές θα φανεί αν αντέξει στον χρόνο η μουσική της :stuck_out_tongue:

Κατα τα άλλα προτιμώ την κοντούλα αλλα 10000 φορές πιο σεξυ Kylie Minogue

Ποια μουσική τώρα 8)

μια χαρα χωνει το bad romance

Μια χαρά τα χώνει η Gaga γενικότερα

παπαράτσι \m/

Γιατί δεν μπορώ να το χωνέψω με τίποτα το σκατοτράβελο;;

ευχαριστως θα την αρχιζα στα κλωτσομπουνια και θα της επαιρνα το μπουφαν που φοραει στο 2:50

θα ηθελα να ηξερα ποιος μαλακας της εδωσε studded μπουφαν με ραφτα Doom,Gism,Dirt…

“In the music video for “Telephone” by Lady Gaga, she sports a spiked leather jacket with a painted on Doom logo (as well as a back patch for the Japanese hardcore punk band GISM).
A reference to such an underground extreme-metal/punk band seems particularly out of place in a mainstream pop music video. Whether Lady Gaga is a genuine fan of Doom or if the jacket was pre-made is unclear at the moment. However, the director of the music video, Jonas Akerlund, is former member of the Swedish metal band Bathory and could very well be the reason for the jacket’s appearance in the video.”

xaaxaxaxxaaxxaaxaxax υπερ-τάπα!!!

σε απλα ελληνικα
οπως ο ρεμος σκαει με tshirt acdc και marilyn manson απλα για στυλιστικους λογους
ετσι και η gagau κανει μαγκιες απλα για το φαινεσθαι

και οσοι αμπαλοι αναφεραν τους θεους wham(δλδ τον θεο george michael) στην ιδια προταση με το τσολι,επειδη ειναι πασχα δεν λεω τπτ :stuck_out_tongue: τοσα ξερετε τοσα λετε 8)


τεσπα αλλο ενα pop product ψαρωνει τον κοσμο (μεχρι το επομενο)

this has happened before , this will happen again (και λιγο bsg για τον φιλο λουπιν)

Είμαι πολύ περίεργος να μάθω τι θα νιώσουν όλοι όσοι δηλώνουν πως θα κάρφωναν την lady gaga (το έχω ακούσει από μερικούς άρρωστους αυτό) μετά από αυτό το video. Πώς είναι να ανακαλύπτεις την ομοφυλοφιλική σου φύση;

Δε μου λεει τιποτα η τυπισσα. Για αυτα που τραγουδαει ειναι πολυ καλη και παει μια χαρα απ’οτι βλεπω. Νταξ τωρα αμα με ποτισεις καλα καλα και εχω κεφια παιζει και να σου χορεψω κανενα Telephone αλλα μεχρι εκει :lol:

Και ναι ερμαφροδιτο ειναι οχι τραβελι. Καπου ειχα διαβασει οτι το ειχε δηλωσει και η ιδια σε συνεντευξη μετα απο μια φωτογραφια στην οποια φαινοταν κατι να φουσκωνει εκει που δεν πρεπει.

και sraight να ειναι αυτο που θελει το καταφερνει αφου η γκευ και λεσβιακη κοινοτητα την υποστηριζει οπως εχω διαβασει…
επισης στο telefone παιζει και η αδερφη της η οποια εμφανισιακα λεει περισσοτερα:p


χαχαχ

@lupin,bleedin(διχως n για να μη τσιτωνετε) και οσοι εδω μεσα πιπιλατε την καραμελα ’ η gaga τα σπαει/γραφει γαμιστερη ποπ μπλα μπλα μπλα’

αυτο τον δισκο τον εχετε ακουσει ?

δεν νομιζω γιατι αμα τον ειχατε ακουσει δεν θα ειχατε για θεα την ga-gau…

νταξ η τυπισσα ειναι φουλ επηρεασμενη απο kate bush (αερικο/ξωτικο/φευγατο στυλ ποπ τραγουδοποιιας) αλλα και παλι ακουγοντας την γελας (και κλαις) που τοσος κοσμος εχει φαει το κουτοχορτο με την ga-gau

για παιξτε μπαλιτσα και μη θεοποιειτε παπαριτσες…:wink:

Bleedin

BleediNNNNNNNNNNN

Χωρις g

οκ :stuck_out_tongue:

τσεκαρε τωρα και τον δισκο που ποσταρα παραπανω :slight_smile:

awake

[SIZE=“7”]ΕΛΕΟΣ!!![/SIZE]

τι καθεσαι και συγκρινεις???

εχει καμια σχεση η florence and the machine
με την lady gaga???

ξεκολλα
αλλαξε την νοοτροπια σου “τι καθεσαι και ακους τον Χ οταν υπαρχει ο Ψ που ειναι πιο γαματος,τρου κλπ κλπ”