Lady Gaga @ Ολυμπιακό Στάδιο, Αθήνα

Εχεις δικιο φτανει αλλα ειναι που μου πηρε τον γκομενο και δεν μπορω, ευχαριστω για καταχνια

Καλά, ότι σε γαμάει ο Nameless είναι αυτονόητο, αλλά μη το διατυμπανίζεις ρε τζουτζούκο.

Καλως την κλανια, ετσι γλυψε γλυψε

Βρε εγώ να γλείψω, εσύ όμως που μου θες και καταχνιά πως θα τη λες στους ΠΑΝΚΗΔΕΣ; Αν τους αποκαλείς “κλανιές” θα γελάνε και μετά θα κλαις που κανείς δε σε κάνει παρέα μικρό μου δημοτικό (και που θα σε δέρνουν για την ηλιθιότητά σου αλλά αυτό άστο για το λάιβ).

Για το θεό, όχι άλλο Μποφίλιου…όχι άλλο Μποφίλιου…:stuck_out_tongue:

Εσυ εισαι οι πανκηδες? Και αυτοι που θα με δερνουν στο live?

Ρε ψηλέ είπαμε, χοντρός αλλά όχι και τόσο ώστε να είμαι πλήθος.
Και ούτε πάνκης ούτε στο λάιβ. Γιατί; Για να μου λες για τη Μποφίλιου; ΤΑ ΠΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΩ.

Με 20.000 κόσμο πάντως η μεγαλύτερη εκδρομή στο ΟΑΚΑ παραμένει αυτή των οπαδών του Άρη, να τα λέμε όλα

Εσύ γλύψε μπας και με κάνεις να γυρίσω πίσω

Παιδιά το σωστό είναι “γλείψε” εκτός αν θέλετε να φτιάξετε κανένα άγαλμα. Στην Μποφίλιου ας πούμε.

Εχω αποδεχτει οτι σε εχω χασει. Δεν γλειφω τοσο καλα οσο η κλανια

Δεν καταλαβαίνω τι σχέση μπορεί να έχουν καλλιτέχνες της διεθνούς ποπ μουσικής με τα ελληνικά λαϊκο-σκυλάδικα. Απλούστατα καμία σχέση. Δεύτερον, κάποια άτομα που τώρα υποτιμούν τη Lady Gaga για το μουσικό της επίπεδο, είναι τα ίδια που πριν κάποιο καιρό έγραφαν στο φόρουμ υπέρ της Lana Del Ray και της Μποφίλιου και δεν έκαναν ούτε μία νύξη εναντίον τους. Γιατί άραγε?

Υφέρπων εθνικισμός ;

εδω σε θελω μαστορα.

σιγη ιχθυος.

λαϊκό-σκυλάδικα η Μποφίλιου…οκ.

Το καλυτερο σχολιο που διαβασα. Ολα τα αλλα που λετε ειναι ασχετα με το θεμα…:bow2:

ΕΤΣΙ ΜΩΡΗ ΛΕΪΝΤΑΡΑ!!! :stuck_out_tongue: