Lamb of God @ Fuzz 1/6/2010

[SIZE=“5”]ΑΝΤΕ ΜΩΡΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑΛΕΑ ΜΠΑΝΤΟΥΛΑ!!![/SIZE]

Τώρα? :stuck_out_tongue:

Mακαρι ! :twisted:

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΡΕ!!!

EΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΕ

Ντάξει δεν ξαναβλέπω τι συναυλίες ανακοινώνονται.
Επίτηδες το κάνουν.

Καλά να περάσετε!

Θεσσαλονίκη PLEAAAAAAAAASE!!! Δεν προλαβαίνουμε να κατέβουμε Αθήνα!!!:cry:

Ε,ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ!!!:D:D:D

VENDETA!!! :lightsabre:
στην πυρα…δημοσιος λιθοβολισμος…απαγχωνισμος…εκτελεση απο τα 3μετρα (και πολλα ειναι)…ηλεκτρικη καρεκλα…και αφου σε σκοτωσουμε 5 φορες θα φας και 2 φορες ισοβια…φιλικα παντα…

Μπράβο ενθουσιασμός, ομολογώ πως δεν περίμενα τέτοια φανατιλά για αυτούς. Εγω μάλλον είμαι απο τους λίγους που δεν τρελάθηκαν με το νεο, ποτέ δεν μου έκαναν κλικ αυτοί. :dunno:

γαμωτο και ελεγα θα ειμαι η πρωτη που θα το ελεγε…:(:frowning:
μολις ημουν ετοιμη να ανοιξω τοπικ

πριν λιγο το εμαθα και απο την χαρα μου ετρεχα πανω κατω 15 λεπτα σε ολο το σπιτι!!!
αθηνα bolt -lamb θα ειμαι εκει!

Τα σημεία των καιρών δείχνουν όλο και περισσότερο την βούληση του πανάγαθου να αποσυρθώ από τα Live. Μετά και από αυτούς μένει να φωτίσει τους ταπεινούς εν Ελλάδι εντολοδόχους του και να φέρουν Rammstein, Killswitch Engage, και εφόσον επανενωθούν S.O.A.D.

ησακουστηκαν οι προσευχες μας!!
εχω ενα φιλο που δουλευει στο περιοδικο rock hard και το ηξερε και μου το ειπε σημερα που ανακοινωθηκε επισημως οποτε μην αγχωνεστε ειναι σιγουρο…
απο την χαρα μου κοντεψα να παθω καρδιακο!

Πανω που ελεγα οτι πρεπει να κανω περικοπες για να δω ολους αυτους που θελω, ερχονται και μου βαζουν και Lamb οf God. Και ειναι ακομα Φλεβαρης… να δω ποιους αλλους θα ανακοινωσουν.

Αγιε Μεταλλε, βοηθα να βρουμε λεφτα για ολους. Δεν τη σηκωνει η τσεπη μας την ομοβροντια :cry:

Ευχάριστο νέο αλλά πραγματικά αναρωτίεμαι πως θα χωρέσει τόσος κόσμος σε ένα σχετικά μικρό χώρο για μια τέτοια μπάντα.Με δεδομένο και την αφόρητη ζέστη που θα επικρατεί, μιας και είναι καλοκαίρι ουσιαστικά, φαντάζομαι πως θα είναι σκέτο μαυσωλίο η φάση.

Γουσταρω!!

Θα παμε με μαγιο !! :!::!:

Ποσα ατομα χωραει το Fuzz?

+1

Kαι γω το ίδιο σκέφτομαι αλλα έχε υπόψη σου ότι πέφτει Τετάρτη οπότε πολλοί δουλεύουν την ίδια/επόμενη μέρα ή έχουν εξεταστική όποτε θα το σκεφτούν αν θα πάνε (που κανονικά δε θα πρεπε:p)
Ευελπιστώ σε καλό πρόγραμμα εξεταστικής και να μπορέσω να πάω γιατί το περίμενα καιρό αυτό το live!

εδιτ:Τρίτη πέφτει

!!!

Τι παίζει με εισιτήρια???

ΜΙΛΑΤΕ ΩΡΕ!!!

παιδια εγω παραταω διαβασμα ,τα παντα και ερχομαι απο κρητη για την συναυλια!!!
βαζω το μαγι μου και ερχομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

woohoooooooooooo!!! :drunk::bounce::bounce::bounce:

Kαπως ετσι θα ειναι και δεν με χαλαει καθολου!! 8)