Last.fm

langgg δικος μου εισαι εσυ :stuck_out_tongue:

Artists:
1.Pearl Jam
2.Morrissey
3.Sivert Hoyem
4.Depeche Mode/Nirvana (ισοβαθμια)
6.Oasis
7.The Strokes
8.Alice in Chains
9.Crippled Black Phoenix
10.Arcade Fire
Songs:
1.Pearl Jam - State of Love and Trust
2.Pearl Jam - Smile
3.Depeche Mode - Enjoy the Silence/Pearl Jam - Even Flow (Παλι ισοβαθμια)
5.Depeche Mode - Policy of Truth/Pearl Jam - Porch/The Strokes - Last Nite (τριπλη ισοβαθμια)

Κυριως ακουω απο cd ομως που αν μετρουσαν καπως θα ηταν Neil Young τοπ 3 ανετα για φετος

[B]Songs[/B]
Apparat ? PV
Squrl ? Spooky Action at a Distance
Old Man Gloom ? Arrows to Our Hearts
Apparat ? Blank Page
Old Man Gloom ? Predators

[B]Artists[/B]
Edeka
Old Man Gloom
Apparat
Isis
Crippled Black Phoenix

[B]Artists[/B]
The Estranged
Talking Heads
Spiritualized
Unwound
The Brian Jonestown Massacre
Eastlink
Neutral Milk Hotel
The Frantic V
Ruined Families
Total Control

[B]Songs[/B] [I](αφαιρωντας τα φετινα Estranged, γιατι δεν εχει νοημα)[/I]
Spiritualized ? Ladies and Gentlemen We Are Floating in Space
Neutral Milk Hotel ? The Fool
Unwound ? Treachery
Unwound ? We Invent You
Ruined Families ? Pedestal
Eastlink ? Overtime
Neutral Milk Hotel ? Oh Comely
Night Sins ? Air Dance
Eastlink ? Dinnerchat
Unwound ? Below the Salt

Έπος το oh comely

ΠΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΤΟ ΚΑΝΑΝ ΤΟ ΕΥΧΡΗΣΤΟ ΤΟ ΛΑΣΤΕΦΕΜΑΚΙ ΜΑΣ;;; :x

Δοκίμασα να μπω χθες από το κινητό και δεν το φόρτωνε με τίποτα. Να γιατί! #-o

Περα απο το να Logαρει τι ακουτε, για τι αλλο το χρησιμοποιουσατε και δε μπορειτε πλεον; ή απλα επειδη η αλλαγη ειναι κακια φτου κακα;

(αν και η αληθεια ειναι μου αρεσουν τα Bar charts που μουδειχνε με ποσο παθος ακουγα biffy clyro)

wow, wtf??

είχα καγκουριάσει την πλαϊνή στήλη, τώρα στράφι όλα…

Περα απο τα scrobbles και το graph δεξια που δειχνει ποσο κουλ ποστας ειμαι, δεν βρισκω καποια αλλη χρηση… Αντε και κανα recommendation και stalking αλλα κουλ μωρα.

Που και που ρίχνω μια ματιά στο τι παίχτηκε το τελευταίο 3μηνο, 6μηνο, πόσο θέλουν οι Alter Bridge για να περάσουν τους Maiden, κορυφαία κομμάτια ever, καμιά πρόταση, κάνα παιχνιδάκι στο φόρουμ στο πιο τραβηγμένο σενάριο. Θα το συνηθίσουμε και έτσι.

Αυτό ρε γαμωτο.

Γενικα, ηταν καλο σε tags, οταν ηθελες κατι καινουριο και δεν επαιζε κατι αλλο που θα βρεις καινουρια μουσικη, θα βρισκες απο recommendations και, επισης, για ψυχαναγκαστικους με αριθμους και στατιστικα σαν εμενα, γινοταν ωρες ωρες λιγο φετιχ, χαχα.

Τσακ μπαμ, σας ειπα μερικα (ασημαντα, προφανως), οποτε γιατι να το γαμησουν το δυσμοιρο;;

Μαλακίααα…

Ρε γιατί το κάναν τόσο μάπα; Μαλακίες.

Για να πάρουμε πιο τούμπανο συσκευές και να αναβαθμίσουμε τη σύνδεσή μας.

Εντωμεταξύ έχουν ξεκινήσει και petition από χρήστες για να επανέλθει το παλιο…
Από τον Απρίλη-Μάη υπάρχει αυτη η μορφή του, αλλά ήταν σε beta. Αν τις σύγκρινες σε real time σου φαινόταν καλύτερη η καινούρια… (πιο όμορφη βασικά, γιατί χρηστικά θα δείξει)

Παίδες, χρειαζόταν οπωσδήποτε αλλαγή, με το προηγούμενο αισθανόμουν ότι αντί για facebook είχα hi-5.

α, οριστε ενα σοβαρο προβλημα

δεν κανει σκρομπλ απο spotify πχια. αυτο ναι, να γκρινιαξουμε

ΠΕΡΟΝΟΣΠΟΡΟΣ ΣΤΑ ΧΩΡΑΦΙΑ ΣΑΣ, ΚΑΡΚΙΝΟΙ ΤΩΝ ΙΝΤΕΡΝΕΤΣ

Δεν ισχύει, τσέκαρε τις ρυθμίσεις του Spotify

well, καθως χρησιμοποιω μοναχα το web player του σποτιφαη.

Στα settings παω και μου λεει οτι ειμαι connected κανονικα στο last.fm, αλλα καλου κακου παω να το κανω disconnect και ξαναconnect (γιατι ειμαι επιστημων ανθρωπος) και σαν παταω disconnect account με βγαζει στα νεα settings του last.fm και μου λεει πως ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΑΒΑΤΑΡ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΣΗ. wtf? τι αβαταρ μας λες ωρε καημενε…σε καθε περιπτωση, δε μου κανει σκρομπλ μενανε.

πως θα δειξω σε ολο τον κοσμο ποσο tigers jaw ακουω τελευταια;

εδιτ: ξαναπηγαινοντας στα σεττινγς, βλεπω πως με εκανε disconnect. Παω να κανω connect, με βαζει σε σωστο παραθυρο του lastfm, του λεω δωσε φιλε τα περμισσιονς, τα δινει, και μετα τιποτα.

προφανως ειναι θεμα του σποτιφαη web player Λοιπον, Γκρινια Retracted.

edit2: τωρα μου βγαζει 404 στο lastfm. ΟΛΟΙ ΣΚΑΤΑΔΕΣ ΕΙΣΤΕ, γκρινια re-retracted