Last.fm

Βλέπω έναν γατούλη.

Μακαρίτης!

Λυπάμαι ρε 'συ.


7 Likes


10+1

Ασχέτως παντως με την ποσότητα που ακουσα ενα album πχ το sticky(οπως ειδα σημερα και το review) δεν ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες μου που ηταν στο θεο μετα το εξαιρετικo end of suffering… το ιδιο και για τον Myles.

7 Likes

Το θεμα με τις λιστες του last.fm ειναι οτι αμα κολλησεις με κανα crusto-grindo-hardcore μπαντα με αβερετζ διαρκεια 1-2 λεπτων ξερω γω, ε τελος γεμισε!
Ειχαμε ξανα αναφερθει παλαιοτερα σε ενα τελειο μπουτλεγκ σαιτ που σου εβγαζε λιστα με βαση το χρονο που ξοδεψες να ακους μια μπαντα αλλα εκλεισε.
Ενα τραγουδι GYBE πχ ειναι 2 αλμπουμ Napalm Death.

2 Likes

Καλή χρονιά σε όλους! Βάζω και εγώ την 25άδα από last.fm

5 Likes
1 Like

5 Likes

Απειρες κυκλοφοριες παλι φετος, αλλα ακουσα περισσοτερη μουσικη σε σχεση με τα 2 προηγουμενα χρονια. Τις τελευταιες μερες προσπαθω να τελειοποιησω τις λιστες μου - TBC.

3 Likes

5 Likes

Που το βλέπετε ρε παιδιά, μπήκα στο site αλλά δε μου τα δείχνει

https://tapmusic.net/

1 Like

Πολυ δυνατος με Spaced ! Απο τα τοπ HC φετος.

Νόμιζα ότι ήταν σαν το Spotify wrapped και είχε ειδοποίηση, αλλά για πάμε.

Με βάση το link απουπάν’

Mε βάση τα στατιστικά απ’το Last.fm

Top 10 artists (βγάζοντας το #2 που είναι ήχοι βροχής που βάζω όταν θέλω συγκέντρωση)

Top 10 albums (βγάζοντας τους ήχους βροχής και το Won’t Stand Down που ήταν single όταν ανέβηκε)

Top 10 songs

Δυστυχώς ακούω πολλές playlists από Spotify που τις έχω κατεβασμένες και δεν σκρομπλάρονται, άρα δεν είναι πλήρως αντιπροσωπευτικά. Σα σχόλιο, περίπου ό,τι και πέρσι, πολύ προβλεπέ για τα γούστα μου, αλλά άκουσα πολλά πράγματα και φέτος (thanks Spotify discover weekly)

3 Likes

2 Likes

Με βάση πάντα τα στατιστικά του last fm και όχι απαραίτητα τα καλύτερα τις χρονιάς

1 Like

Πάμε και για την επίσημη ανασκόπηση που κανείς δεν νοιάστηκε; Use your snipping tools γιατί το λαστ.φμ δεν θέλει να είναι shareable, προσπαθεί να μας διώξει χρόνια τώρα.

Απάρεντλι κάτι με έπιανε τις Τετάρτες στις 4 το απόγευμα να βάζω Μαρίλλιον, ποιός ξέρει.

4 Likes



Ο @JTN μας παταει παντως ξεκαθαρα.

κοιτα εχω τα διπλασια απο εσενα αλλα δεν νομιζω οτι ειμαι το καλυτερο παραδειγμα οταν υπαρχει ο @Ktn με 63k. Ξερω ατομα που ακουνε μουσικη στον υπνο τους και εχουν λιγοτερα scrobbles

3 Likes