League of Legends

μπορεις πολυ ευκολα να πεσεις κατω απο 1000 ελο.Με την προυποθεση οτι εσυ εχεις χερια και οι συπαικτες σου δεν εχουν χερια,μυαλο,υπολογιστη η και τα τρια ταυτοχρονα :stuck_out_tongue:

Eυτυχως τωρα ειμαι 1137 elo και παιζω ranked σαν ανθρωπος.

Irelia-Voli-Shyvana-Ezreal-Zilean

γραψε το ign σου να σε κανω add

Sludger :stuck_out_tongue: (Στον east παιζω)

double ip weekend
Ξεσαλώστε αυτό το Σ/Κ

http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=2471764

πως να αλλαξετε φωνες απο champions στα ελληνικα…

Οποιος είναι στον East ας κάνει add Langgg1

Παναγιά μου, γιατί να θέλει κάποιος “επικαλεστής” να κάνει κάτι τέτοιο?
O ελληνικός client είναι για γέλια :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=DZn2UXkToE8

Εγώ πάντως όταν ακούω “Triplekill” δεν δίνω και πολύ σημασία αλλά όταν ακούω “Ένας εχθρός πέτυχε τριπλή εξόντωση” τότε αρχίζω και βρίζω, αγχώνομαι, ψάχνω να δω ποιος μας έκανε την ζημιά και άλλα τέτοια.

Όταν ακούς “ένας σύμμαχος πέτυχε διπλή εξόντωση” ε θα σου έρθει να φωνάξεις ένα μπράβο, όταν ακούς “double kill” απλά τσεκάρεις να δεις ποιος το έκανε.

:stuck_out_tongue:

[SPOILER][/SPOILER]

γαμαει στα ελληνικα…ΠΡΩΤΟ ΑΙΜΑ.

μονο singed μαλακες.μονο singed

Ahri luv <3
Ντάξει είναι κόλλημα αν παίζεις με φίλους κλπ, έχει τη φάση του. Ψήνομαι να το βάλω κι εγώ ελληνικά. Άκουγα από το skype του άλλου το ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΑΝ ΝΕΟΙ ΥΠΗΡΕΤΕΣ και ζήλευα.
Πρώτη φορά σήμερα έφτασα πάνω από 5 kills (12) και συγκινήθηκα. Μόλις ξεκολλήσω και από το 7 lvl και πάω κάνα 10-14 θα ξεκινήσω και pvp, βαρέθηκα τα customs και τα coop vs ai.

Ξεκίνα απο τώρα τα normal. Εξάλλου με άτομα που έχετε το ίδιο level περίπου θα παίζεις. στα pvp με bots θα παίζεις. δεν έχει νόημα. :slight_smile:

πότε γιορτάζω;;;

τουάααηλάααητ

αντε να 30αρησω να μπω κανα ranked μπας και σταυρωσει καλο game εχω πηξει .3 τοπ ρε φιλε και με αφηνουν 17 λεπτα solo bot? καψιμο με tristana btw τελευταια παιχνιδια

Γιατί νομίζεις ranked καλύτερα θα είναι?
Αν δεν θέλεις να χαντακωθείς πάντως, πάρε ρούνους για 2-3 σελίδες, μάθε καλά 2-3 champs για κάθε ρόλο και μετά ασχολήσου με ranked

στη bronze ΙΙ που ξεπεσα προτιμω να παιξω νορμαλ παρα ranked.

αυτο ακριβως κανω…ακομα ειμαι 25 παρα-λεβελ. απο τα 19 ξεκινησα runes και εχω γεμισει 2 pages ακριβως για τους ρολους που παιζω καλα…ap bruiser και full ad…παιζω kha zix mid τελευταια…

btw ΠΟΣΟ καυλα να κουβαλας χαμενο παιχνιδι με ηλιθιο team και εν τελη να το παιρνεις?

Τα ξεκίνησα τελικά τα pvp από 8 λβλ περίπου. Ντάξει κομπλέ. Αλλά οι Πολωνοί παίζει οι μοναδικές αγγλικές λέξεις που λένε να είναι KS και OMG NOOB NOOOOOOOB.

Παίζαμε ένα coop vs ai έτσι να περάσει η ώρα σήμερα και με tristana ο άλλος βάρεσε 3 5kill. Στη σειρά.

KURWA KURWA