League of Legends

ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΑΟΕ

Nop. Και παίζω adc/support στα κέφια mid και σπανίως solotop. Jungle δεν ξέρω το χριστό μου

Μην ξεκινάς ranked τότε

αυτο:wink:

Gold IV!
Τα σπάω!

DIAMOND INCOMMING

ωραίος μαν.

ναι ράνια άστο καλύτερα. και βασικά παίξε αυτές τις θέσεις που δεν ξέρεις, ώστε στα ρανκεδ άμα χρειαστεί να παίξεις αξιοπρεπώς.

btw, τα ρανκεδ 5β5 είναι γτπ, είμαστε σιλβερ και σε κάθε γκέημ έχει απέναντι 2 πλατ, 1 γκολδ, 1 σιλβερ 1 και έναν άκυρο

Έχετε καλό mmr τότε

η αντιστοιχια 5αδων με τα divisions δεν εχει πολυ σχεση με το soloq…για την ακριβεια ειναι ενα tier πανω,πχ τα silver teams αντιστοιχουν σε gold soloq κλπ

Όποιος ξέρει τον Shook v2 έπαιζα μαζί του Lineage 2 στην ίδια clan για πολλά χρόνια :stuck_out_tongue:
Νίκησε το Dreamhack με τους Copenhagen Wolves :smiley:

Δεν πάει άλλο αυτή η κατάσταση. Σε κάθε γκέημ θα έχουμε και έναν παραπλήγα. Τη μία first pick tf χωρίς να έχει κάνει claim τίποτα, 0/7/0 στο πρώτο δεκάλεπτο και afk όλο το υπόλοιπο, την άλλη το ίδιο με akali που ήταν Έλληνας που μας έκραζε όλους επειδή έχασε το lane του στο τέταρτο, μια άλλη φορά 3v5 με το καλημέρα σας, 0 teamwork, παντού βρισίδια, δεν μπορώ άλλο. Demoted σε silver v.
Παίζω πλέον αξιοπρεπώς τις θέσεις που δεν ήξερα και fillάρω άνετα. Solotop δεν είμαι και το μεγαλύτερο παικτούρι αλλά στην ανάγκη την βγάζω βόλτα την Irelia.

LoL is for noobs, παίξε starcraft Rania :stuck_out_tongue:

transfer to euw και λυθηκε το θεμα σου

ή απλα ξεκινας dota 2 και βρισκεις την υγεια σου.

η απλα το παρατας και επιτελους ζεις τη ζωη σου

Platinum! wooho!

Άντε να δούμε αν με τον ερχομό της νέας season αποκτήσει ενδιαφέρον και πάλι το παιχνίδι.