Led Zeppelin Vs Pink Floyd

Led Floyd !!!

OXI…

Pink Zeppelin!!!

:stuck_out_tongue:

Σταδιαλα βλακα. Οι ζεππελιν δεν ειναι γκεη με ροζακια. :stuck_out_tongue:

αντι να σχολιαζετε το πολλ και τους αλλους αντε ψηφιστε και σχολιαστε αυτο που ψηφισατε

ΡΕ ΚΑΛΟΠΑΙΔΑ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ???

ΤΙ ΠΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑ ΔΙΝΕΤΕ???

ΤΙ ΘΕΤΕ ΤΩΡΑ ΔΗΛΑΔΙΣ???

ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΜΕ ΔΗΜΟΣΙΩΣ ΣΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΠΟΥ ΒΑΣΑΝΙΖΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΝ ΡΟΚ ΨΥΧΗ ΜΑΣ???

ΤΕΣΠΑ

ΨΗΦΙΖΩ ΛΕΝΤ ΖΕΠΠΕΛΙΝ ΜΕ ΒΑΡΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΦΡΥ ΤΟ ΧΕΡΙ

μαμα ριξτου ενα χερι ξυλο!

κορυφαια group και τα δυο αλλα εντελως διαφορετικο στυλ…αν μου καναν το ιδιο poll πριν απο 3-4 χρονια θα ελεγα pink floyd σιγουρα…τωρα δεν ξερω…ακουω τελευταια πιο συχνα led zeppelin κυριως το πρωτο δισκο και το Live…τους εχω ψιλοβαρεθει τους floyd…

παντως στο στυλ του καθε group υπαρχουν αλλα συγκροτηματα που μ αρεσουν περισσοτερο…δηλαδη στο progressive/psychedelic στυλ των floyd γουσταρω πολυ περισσοτερο eloy και επειτα camel… και στο blues rock στυλ των zeppelin προτιμω rory gallagher…

δηλαδη δεν ειμαι φανατικος κανενος απ τα δυο groups…8)

Οι Zeppelin ήταν μουσικοί.

Οι Floyd διανοούμενοι καλλιτέχνες…

Εννοείται ψήφισα Floyd γιατί είναι το αγαπημένο μου ever συγκρότημα!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Eγω λοιπον ψηφισα τον Βασιλακη Καιλα,γιατι ξεκινησε απ τη φτωχολογια και αναρριχηθηκε μεσα απο τις δυσκολιες του μεροκαματου στην κορυφη του πανθεον του ροκ και αυτο τον κανει ακομα πιο original σαν καλλιτεχνη.

Δεν μπορω να ψηφισω…

[SIZE=“5”]ΤΟ POLL EINAI ΑΚΥΡΟ!!![/SIZE]

Αν και οι δυο μπάντες δεν παίζουν το ίδιο στύλ μουσικής ψηφίζω Led Zeppelin 8)

Εγώ μπορώ, άρα δεν είναι:p :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ωραια αν δεν σ αρεσει μην ψηφιζεις,ειναι απλο!τουλαχιστον μην γραφεις με κεφαλαια και μπολντ οτι ειναι ακυρο στο τοπικ που εχει να κανει με τα 2 αυτα συγκροτηματα

Δεν ειναι bold…

αν και δεν τους πολυσυμπαθω, τελειως ανετα floyd, αλλα πολυ ανετα

Λοιπόν και οι 2 μπάντες είναι εξίσου σπουδαίες και δεν χωράνε τέτοιες συγκρίσεις. Εγώ προτιμώ Floyd αλλα δεν 4ηφίζω .

#-o

Led Zeppelin.

Οι πρωτοι που επιαξαν σκληρο ροκ και αντεξαν παρα τα οσα ακουγονταν για αυτους.