Led_Zeppelin

Ε ναι, αφου δεν ειναι γκομενα.

Πάντως αμφιλεγόμενη προσωπικότητα ο Led…

8/10 θα του κάνα πρόταση γάμου αλλά είμαι μεγάλη για κείνον αφενός αφετέρου είναι τόσο τυχερός αφού είμαι ήδη παντρεμένη

τέσπα τον συμπαθώ πολύ να είναι πάντα καλά γουστάρω δε υπερβολικά το πνεύμα του :stuck_out_tongue:

Σοβαρά? Τι κάθομαι και ποστάρω τόση ώρα τότε?

για αυτό το λόγο δεν κατασκευάστηκες?

Κι εγω, δεν ειναι ομορφο;

Συγγνώμη αγαπητέ Νίκο,δε θα ξαναγράψω στο τόπικ σου!:frowning:

9,5/10 (είπαμε να μην παντρευτούμε κιόλας) γιατί με υποστήριξε once upon a time σε ένα ποστ:D :smiley:

παρότι πολεμάει τους σκορπιονιστές,του βάζω 2/10…γιατί ξέρουμε να δίνουμε δεύτερη ευκαιρία

O led_zeppelin με έχει πει λεσβία 40άρα emo τριχωτή κατσίκα και άλλα όμορφα, αλλά τον αγαπάμε γιατί άμα βρεις την Νίκειο Πτέρνα έχει ανθρώπινα συναισθήματα.

αχ αυτος ο λεντ. ολο γλυκολογα ειναι με τις γυναικες…

Εισαι η συνηθεια που εγινες λατρεια ρεμαλι!!!:roll:
(Αν δεν με απειλουσες θα ψηφιζα 0/10 γι 'αυτο… slourp slourp!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: )

α)αν ο λεντ στρωσει δεν θα ναι ο λεντ!!ο λεντ δε στρωνει!!οι αλλοι στρωνουν μπροστα του:lightsabre:

β)ο λεντ ειναι ΚΑΚΟΣ!ειναι ο δημιουργος της μυστικιστικης κλικας των κακων στην οποια ανηκει μονο αυτος και το
κατοικιδιο του ο βασιλης ΤΟ πσαρι που μερικες φορες ερχετε και με επισκεπτεται!!(καποτε ημουν κι εγω αλλα δεν ημουνα αρκετα κακος για να μεινω:cry: )

γ)ειναι τζουτζουκος το εχει παραδεχτει…αλλα ειναι ΚΑΚΟΣ τζουτζουκος κατι που μονο ο λεντ μπορει να ειναι!

δ)ειναι επιστημονας

ε)…ΝΙ!

αλλα βαζω 9 στα 10 γιατι μερικες φορες ειναι για σφαξιμο(αλλα κακο σκυλι πσοφο δεν εχει)

Ειναι ο μονος που εχει εμπεριστατωμενη αποψη.-

Όχι, απλά σου λέει ό,τι ακριβώς θες να ακούσεις! :stuck_out_tongue:

Οχι, απλα με τρωει στη μαπα 2 χρονια καθε μερα.

Περαστικά.

Μπα δεν το κοβω να παιρναει:p

ΝΙ!