Led Zeppelin

2 Likes

ποιοτικός …καλλιτέχνης

1 Like

Μα τ έρωτας :stuck_out_tongue:

Αγνός, ειλικρινής, αληθινός…

2 Likes

τα παδια αγαπιουνται οσο παιδι μπορει να ειναι ο Page δλδ:joy:

Ωπ λάθος, βρέθηκα εδώ επειδή οι κεραίες μου έπιασαν τη λέξη “μάστερ” και νόμιζα ότι θα πούμε για τον καλύτερο δίσκο των Βlack Sabbath.

2 Likes

Μπα δεν νομίζω χαλαρά το ομώνυμο είναι κ το καλύτερο

Ειπε κανεις τιποτα για τα master tapes του And Justice For All?

2 Likes

Ναι, είπα εγώ να τα δώσουμε στον Steve Hoffman να κάνει ένα remaster μήπως και ακουστεί το μπάσο!

49 χρόνια πριν

2 Likes

Αλμπουμάρα!!!

2 Likes

Και αργότερα την ίδια χρονιά, έβγαλαν και το δεύτερο.

1 Like

YES!:sunglasses:

1 Like

Remastering σε κυκλοφορία του 2003 με ηχογραφήσεις του 1970. Ναι Jimmy, ΟΚ, θα ψωνίσουμε :stuck_out_tongue:.

Αντε να δούμε τι άλλο θα βγάλουν, δλδ τι άλλο θα βγάλει ο jimmy

σαν χτές ρε πούστη μου φαίνεται, όταν φοιτητής πιτσιρικάς έτρεχα μετρόπολις στην Ομόνοια να το αγοράσω με το καλημέρα και κρατιόμουν να μην το βάλω στο discman στον γυρισμό, ώστε να το ακούσω σωστά σπίτι στο cd player… κλαιν τώρα η παραπάνω αρπαχτούλα but still, μέχρι τότε είχα το tokyo tapes ίσως σαν το καλύτερο Live rock album, αντε μαζί με το ALIVE I και τελικά νομίζω το how west… παραμένει μέχρι και σήμερα το αγαπημένο μου…

2 Likes

Είναι φανταστικο το how west τώρα δεν ξέρω αν θα πάει για αγορά. Πάντως όταν κυκλοφόρησαν ταν Bbc sessions κατέθευειαν τα τσίμπησα

1 Like

τα bbc παίζει να έχουν την καλύτερη εκτέλεση του communication breakdown ever, ίσως και του dazed and confused…

1 Like

θα συμφωνησω για το communication , στο dazed εχει αλλο εκπληκτικο σολο ο page αλλα για εμενα η εκτελεση που εχουν κανει στο Albert Hall ειναι αξεπεραστη…