Leprous

Προτείνετε δισκογραφία προς ακρόαση σε έναν ΝΟΥΜΠΑ!

Όλα στην πραγματικότητα… Αλλά ξεκίνα από Congregation και Coal.

1 Like

Congregation πρωτα θα ελεγα…μετα μπορει να παει οπου θελει στην δισκογραφια τους…

1 Like

Μαλίνα χωρίς δεύτερη σκέψη από δω * στο ρυθμό του Leashes * ωωω-ωωω

εγω λεω Aphelion πρωτα εφοσον ειναι και Aphelion tour

προσωπικα θα εβαζα το Tall Poppy Syndrome τελευταιο αν και μου αρεσει κι αυτο. Απο τα υπολοιπα δεν υπαρχει λαθος απαντηση παντως

1 Like

Βασικά, έχω αφήσει το Spotify να παίξει την μπαλίτσα του και ΧΤΥΠΑΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ που δεν είχα ασχοληθεί τόσα χρόνια!

2 Likes

Είναι κι αυτό μια λύση, αλλά τουλάχιστον ελπίζω να το χτυπάς στον ρυθμό του The Price

2 Likes

Για πείτε

2 Likes

Πολυ ωραιο αλλα δεν βλεπω τον λογο να κυκλοφορησει ως σολο…

Einar Solberg - 16 (June 2nd)

1.16 (feat. Raphael Weinroth-Browne)
2. Remember Me
3. A Beautiful Life
4. Where All The Twigs Broke (feat. Star Of Ash)
5. Metacognitive (feat. Raphael Weinroth-Browne)
6. Home (feat. Ben Levin)
7. Blue Light (feat. Asger Mygind)
8. Grotto (feat. Magnus Børmark)
9. Splitting The Soul (feat. Ihsahn)
10. Over The Top
11. The Glass Is Empty (feat. Tóti Guðnason)

ανυπομονω για το Home εγω

1 Like

Ε όταν βγάζουν οι Λεπρους άλμπουμ ο κόσμος λέει γιατί δεν το βγάζει ο Ειναρ ως προσωπικό του, τώρα που βγάζει δίσκο θα λέμε γιατί δεν το βγάζει με Λεπρούς? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Εξαιρετικό τραγούδι, μου άρεσε πάρα πολύ. Ανυπομονώ για όλες τις συνεργασίες προσωπικά , αλλά ιδιαίτερα αυτές με τον Ραφαέλ και το τσέλο. Ειδικά αν είναι μόνο φωνή και τσέλο.

2 Likes

Την τελευταία, νομίζω, φορά που έγινε σύμπραξη ήταν το “Celestial Violence” του 2016, και ακόμη παραμιλαω

1 Like

Εγω μονο με τον τίτλο έχω μια ένσταση, αν είχε χιούμορ ο Einar θα το έβγαζε

AAAaaaaAAAAaaaa

9 Likes

ε ειχαμε και το Manhattan Skyline το 2020 και γενικα εδινε 1,05 οτι θα συμμετειχε και ο Ihsahn στον δισκο
αντιθετως για Ben Levin και Chris Baum δεν το περιμενα, αν και εχουν περιοδευσει μαζι στο παρελθον

Ε αφου η ερμηνεια ειναι ακριβως ιδια.Ουτε τα ααααααάααααααααααααα δεν αφησε εξω :laughing:

Α, το Μανχάταν δεν το έχω πάρει πρέφα! Ήταν όντως χαμηλή απόδοση, αυτό δεν σημαίνει ότι δεν το επιμένουμε!! Και ναι, δίκιο για τους άλλους δύο, αναπάντεχο μάλλον

1 Like

:+1: :+1:

2 Likes
2 Likes

Τι κομματάρα έβγαλε ο υπερλατρειας…

10 στα 10 ευκολακι.