Linkin Park

Δεν τους συνέκρινα. Αλλά δεν φταίω εγώ που μοιάζανε.

Ωχ,αμα το δει αυτο ο WISE θα χουμε αιματα.Μη τον πριζωνεις αλλο.:stuck_out_tongue:

Του το χω ήδη πει! :stuck_out_tongue:

Ρε,για το καλο σου το λεω.Ειναι φανμποης οχι αστεια.

ρε ναιλιστ ειπα δεν 8α σου απαντησω αλλα…τραβα παρε καμια παραγγελια ρε φιλε και ασε την κριτικη.αφου τοσα ξερεις τοσα λες.πως γινεται να σου μοιαζουν 2 συγκροτηματα που το ενα τραγουδαει γερμανικα και με “γυναικια” φωνητικα?εκτος και αν σπιτι μετα τους καρκας ακους και λιγο τοκυο…οποτε οκ γραψε ελευθερα την αποψη σου!χαχα!
και ναι μου το χει πει ηδη.πρωτο πρωτο με το που γυρισε σπιτι αυτο ειπε και χαιροταν μονος παλι.χεχε!

αστο ρε νταβιντιαν τι ψαχνεις…μερικα κολλημενα μυαλα,ονοματα δεν λεμε, ο,τι καινουριο και φρεσκο το σν ομπαρουν.ειτε ειναι λινκιν ειτε ντιστερμπντ ειτε δεν ξερω εγω.

σας ειπα να τον ακουτε τον outlaw.

Ειναι και το αλλο.Με το ν’ασχολεισαι ρε Nihilist δινεις αξια οποτε αν δε γουσταρεις μη ποσταρεις.

Οι ΤΗ έχουν και αγγλόφωνη έκδοση (δυστυχώς) οπότε μη βιάζεσαι να μιλήσεις. :stuck_out_tongue:
A και τους disturbed δεν τους σνομπάρω.

δεν εννοουσα συγκεκριμενα εσενα…
ρε μαν θα αρχισω να ανησυχω με σενα…τα ξερεις ολα τα νεα των τοκυο.ποτε βγαζουν νεο σιντι?:-s

Αποτυχημένη προσπάθεια χιούμορ? Δεν πιάνει άστο.

Των Muse το πανηγυρι (οσοι θυμουνται ξερουν)γινεται λεμε.

Γκουχ γκουχ
Όπως λέμε…

Φρέσκο Γάλα Δέλτα;

E! Δεν πειραζουμε φανμποη Wise. Αφου ειναι κολλημενος οσο δν παει με lp …

Ρε συ nihilist, αν μπω εγώ σ’ένα θρεντ για black metal ας πούμε και αρχίζω και λέω αδερφίστικα τα συγκεκριμένα ακούσματα δε θα σπαζόσουν?

Τέσπα, τέτοιες κουβέντες παραμένουν μέσα στο πνεύμα του θρεντ υποθέτω. Τι έχουν ακούσει κι αυτοί οι Λίνκιν Παρκ πάντως! :stuck_out_tongue:

επιτελους εμφανιστηκε ενας μοντ μπας και μπουνε τα πραγματα στη θεση τους.και γω του τα λεω ρε ελανορ αλλα δεν καταλαβαινει.αφου την βρισκει ετσι οκ.καλο αυτο γτ εμφανιζει στην πρωτη σελιδα το 8ρεντ συνεχεια.εγω σταματαω να του απανταω.ωστε να μην βγαινουμε οφ τοπικ.
οσον αφορα στο τελευταιο που λες…φιλτατε αυτο κανει μια μπαντα επιτυχημενη…:wink::wink:

chilaki ειμαι φανμποης τιγκα.\m/

Όχι γιατί να σπαστώ? Μπαρμπάδες μου είναι?
Α και μίλησα για ένα συγκεκριμένο τραγουδάκι που έπαιξε το ράδιο, όχι για τους LP γενικά.

Ok. Keep it cool guys. Αν είχαμε όλοι τα ίδια γούστα θα ήταν πολύ βαρετός ο κόσμος! 8)

anyway.το λαιβ υπαρχει περιπτωση να βγει καποια στιγμη το νοεμβριο.τραβηχτηκε στις 29/6
και το τρακλιστ ειναι αυτο

[SPOILER]01. One Step Closer
02. From the Inside
03. Somewhere I Belong
04. No More Sorrow
05. Papercut
06. Points Of Authority
07. Wake 2.0
08. Given Up
09. Lying From You
10. Hand Held High
11. Leave Out All The Rest
12. Numb
13. The Little Things Give You Away
14. Breaking The Habit
15. Shadow Of The Day
16. Crawling
17. In The End
18. Pushing Me Away (Piano)
19. What I’ve Done
20. Numb/Encore
21. Jigga What/Faint
22. Bleed It Out

Show Notes

  • ‘Petrified’ was over ‘Points Of Authority’. ‘There They Go’ was over the outro.
  • Jay-Z joined the band for ‘Numb/Encore’ and ‘Jigga What/Faint’.
  • ‘Reading My Eyes’ was not played for this show. However, pre-gig setlists showed it being in the setlist after ‘No More Sorrow’.
  • Encore breaks were after ‘In The End’ and ‘What I’ve Done’.
  • ‘Numb/Encore’ was not played in full. It was exactly the same as an earlier gig at Madison Square Gardens in America
  • Mike did the first verse of ‘Hands Held High’ acapella. He stopped after the second line, to try and got the crowd singing along with him.
  • The band switched things up a bit for this show, moving ‘From The Inside’ up after ‘One Step Closer’, and moving ‘Lying From You’ down after ‘Given Up’.
    [/SPOILER]

Ήδη είναι, απλά προσπαθούμε να τον κάνουμε λίγο πιο πικάντικο! :stuck_out_tongue:
Tον wise τον ξέρω και προσωπικά και μ αρέσει να τον τσιγκλάω σ αυτό το θέμα. Τσιμπάει αμέσως αλλά δεν μου κρατά κακία. :lol:
Αλλά πραγματικά δεν καταλαβαίνω πως κάνετε έτσι για τα συγκροτήματα. Πολύ ζήλος ρε παιδί μου.

ξερεις οτι μανουρριαζομαι λιγακι γιαυτο και σαρεσει ε?ε?:-s

πιστευω οτι κανουμε ετσι γτ για μερικους σημαινουν πολλα.οχι τα ατομα που το απαρτιζουν αλλα τα συναισθηματα που σου βγαζει.και οταν περνας καποια πραγματα και καταστασεις με μια μπαντα/καλλιτεχνη,καποια στιγμη οταν την βριζει ο αλλος χωρις καποιο λογο,γτ ολα μουσικη ειναι και θεμα γουστου,μανουριαζεσαι.πιο πολυ πιστευω σε πειραζει γτ δεν σου δινει ο αλλος επιχειρημα για πιο λογο βγαζει τετοια “κακια” και κοροιδια.γτ στη μουσικη δεν υπαρχει η ατακα του στυλ “α αυτο ειναι καλυτερη μουσικη απο τη μουφα που ακους εσυ”…ε και μου χει βγει που μου χει βγει το ονομα του φανμποη,να μην το δικαιολογησω??#-o

Σταματήστε ρε να ποδοσφαιροποιείτε την μουσική. Έλεος.