LIVE 26/9 Patra - Revolting Breed/Slavebreed/Fields Of Locust

κοτομπουκιες για γερα στομαχια…

9 θαρχισει το αργοτερο πιστευω!..κ βροχη προβλεπω :stuck_out_tongue:

Α μπράβο, αυτό ήθελα να μάθω… Απο καιρό τι παίζει; Είπαμε, μην αρρωστήσουμε τώρα που ξεκινάει η καινούργια συναυλιακή season…

προς το παρον εχει κωλοκαιρο…λεει απλα συννεφια το βραδυ!
παρτε ομπρελες

Να’σαι καλά φίλος. Thanks

[QUOTE=iron_aris;712923]8.30 περιπου δηλαδη …καντε το ρε σεις 9, εχει ΑΡΗ.

Εχει κανεις περιεργεια να γνωρισει iron_aris;;; 8)

Εχει στην εστια τηλεοραση και αρκετα καλη κιολας.

αντε να δουμε. παντως οι συναυλιες στην εστια ειναι εγγυηση

Δν πηγα τελικα…η παρεα δεν ψηνοταν,ειχα δει τα 2/3 των συγκροτηματων.Πως ητανε;
Oι Slavebreed ειχαν καμια σχεση με την αθλια εμφανιση τς ως σαππορτ των Φλες;
Οι Ριβολτινγκ υποθετω θα ταν καλυτεροι απο την ψιλοβαρετη προηγουμενη τς συναυλια στην Εστια.

εγινε χαμος!

Revolting Breed εδωσαν ρεστα ,απιστευτοι:D

οι Slavebreed δεν με ενθουσιασαν λογω οτι δεν μου πολυαρεσει το grind αλλα φανταζομαι οτι τους φιλους του ειδους δεν τους χαλασε.

καποια στιγμη κατι παπουτσια αιωρουνταν,αλλοι εψαχναν αλυσιδες που κοπηκαν σε mosh .
χτες OMEN!!! σημερα πιο hardcore καταστασεις.ετσι περνανε ωραια οι μερες8)

Ωραια βραδια η χτεσινη.Οταν επαιζαν οι Revolting ειχε παρα πολυ κοσμο.

Tα καινουργια ηχεια που εχουν παρει τα παιδια της εστιας χωνουν οτι μαγαζι υπαρχει στην
Πατρα σε θεμα ηχου.Ετριζε το πατωμα λεμε.

Oι Fields Of Locust επαιξαν αρκετα καλα,κανανε καποια λαθακια(για μενα που ξερω τα
τραγουδια τους 8) ).Το καινουργιο τραγουδι μας αρεσει γιατι χωνει περισσοτερο.
Ωραια εμφανιση αλλα ο αλητης ο μπασιστας δεν ειπε τιποτα για τον Μαντουκα. :frowning:

Slavebreed ο ηχος ηταν σαφως καλυτερος απο περισυ στο Stone.Ακουγες ρε παιδι μου τι
παιζανε.Μουσικα μ’αρεσουν τα παιδια και χτες παιξανε πολυ καλα αν και λιγο μου φανηκαν
λιγο ανευροι. :-k

Ε Revolting Breed εγινε ο κακος χαμος.Κλωτσομπουνιδια φουλ,μουσπιτ,ιδρωτιλα και ολα τα ωραια
εγω τα εβλεπα απο την πορτα ως αρρωστος αλλα γινοταν κατι καλο εκει μεσα.Επικο medley στο τελος
με Ace Of Spades/Whiplash/Angel Of Death/Strength Beyond Strength.

Ποτε εγινε αυτο;;;

Λιγο βγηκα γαμωτο κι εγινε ολο αυτο;;; 8O

Αν σκεφτει κανεις παντως οτι τα μουσικα ειδη που παιζονταν χτες μου αρεσουν απο ελαχιστα ως καθολου, ηταν ωραια φαση.

Ειδικα στους Revolting Breed, αν και δεν ειναι το ειδος μου γουσταρα, επειδη επαιζαν πραγματικα καλα.

Νταξ, σε καποια στιγμη ψιλοκουραστηκα ομως και τοτε βρηκανε να κανουν το medley. :x

Και γαμώ ήταν. Όσο περνούσε η ώρα έπεφτε και περισσότερο ‘ξύλο’. Μπράβο!!!

Στο τελος ρε.Με αυτο τελειωσαν.
Δεν ειδα καναν φλωροσκωληκα με μπλουζα Ρασ :har:

Eιδες κανα τουμπανο με μπλουζα AC/DC;;; 8)

Ακομα να παρω μπλουζα RUSH γαμω τα out of stock μου γαμω. :x

ευχαριστουμε οσους ηρθαν κ στηριξαν, οντως ηταν ωραια η ολη φαση, ηταν κ κατι σαν ανοιγμα σεζον για τις φετεινες συναυλιες στην εστια.

slavebreed ακραιοι για το μεσο αυτι, χωρις μπασο, οπως κ περυσι στο stone, παιξανε παρα πολυ καλα ομως, ηταν μια ωραια κτηνωδια 8)

revolting με ανανεωμενο σετ λιστ με αρκετα καινουρια, ωραια πραματα. καποια μου αρεσαν ηδη περισσοτερο απο κομματια απο το πρωτο τους cd. παικτικα σχεδον αψογοι, ηχος επισης (οντως γαμανε τα κανουρια μας ηχεια :lol:) κ ενταξει, killer medley στο τελος…!

για μας (fields of locust) τι να πω, πειτε εσεις που ησασταν απο κατω αποψεις (καλες κ κακες), κ μην παιρνετε πολυ στα σοβαρα τον deathster. ειναι φιλος μωρε κ δεν ειναι 100% αντικειμενικος, προσπαθει ομως :stuck_out_tongue: