Τοπικά Live- IKA/ΣΔΟΕ/ΑΕΠΙ/ΟΘΓΣΥΤ*

υπαρχει τροπος που σου εμφανιζει οτι ποσταρε ο ταδε πχ, χωρις το μηνυμα που γραφει καποιος και μπορει να σου σπαει τα νευρα.
εμενα πχ μου βγαζει οτι ποσταρε, αλλα δε βλεπω τα μηνυματα του…ετσι κραταω την ηρεμια μου χωρις να τσαντιζομαι κ χ ρις να μου ανεβαινει η πιεση με τη καθε ενοχλητικη παπαρια που γραφει 8)

Ο ταδε ποσταρε και ο καποιος εγραψε το μηνυμα που σου σπαει τα νευρα; Και εγω ποιος ειμαι; Ο ταδε η ο καποιος; :stuck_out_tongue: Τελος παντων καλα κανεις και εχεις κοψει τις ενοχλητικες παπαριες αν σου ανεβαινει η πιεση . Μη μας παθεις και τιποτα. Τις απλες μη ενοχλητικες παπαριες σαν τις δικες σου ας τις κρατησουμε. Προσφερουν γελιο

Τ[B]ο Τριμελές Πλημμελειοδικείο Θεσσαλονίκη απήλλαξε από την κατηγορία της κλοπής πνευματικών δικαιωμάτων οργανωτή μουσικών εκδηλώσεων[/B], για συναυλία που οργάνωσε με τους ίδιους τους δημιουργούς των μουσικών κομματιών που επιχείρησε να προστατέψει η ΑΕΠΙ (Ελληνική Εταιρεία Προστασίας της Πνευματικής Ιδιοκτησίας).

Η υπόθεση οδηγήθηκε ενώπιον της Δικαιοσύνης και το δικαστήριο αποφάσισε ότι ο κατηγορούμενος είναι αθώος και ότι δεν χρειαζόταν την έγγραφη άδεια της ΑΕΠΙ, που υπέβαλε τη μήνυση. Συνεπώς δεν καταπάτησε το νόμο που ισχύει για την προστασία των πνευματικών δικαιωμάτων κατά τη διάρκεια της συναυλίας του σουηδικού συγκροτήματος The Haunted, που πραγματοποιήθηκε στο πολυχώρο Block 33, στη Θεσσαλονίκη, στις 23 Οκτωβρίου 2011.

Κανείς από την ΑΕΠΙ δεν ακούει the haunted, αλλά στο όνομα του νταλάρα είπαν να επέμβουν… Έλεος με τους κοστουμάτους νταβατζήδες . Από τις πλέον ξεφτιλισμένες δουλειές.