Liverpool

παικταράς μεν, αλλά υπερβολικά πολλά τα λεφτά νομίζω.

σε συνομιλίες με barcelona λέει. Δίνει 50 μύρια λίρες και τον Αλέξις για να πάρει τον ψυχοπαθή παιχταρά. Έχουν μπει όμως στο παιχνίδι για Αλέξις η Άρσεναλ και η Ατλέτικο.

Εγω προσωπικα θα τον εδινα μαλλον τον ψυχακια για Αλεξις και 50 μυρια. Αξιοπρεπεστατο ντιλ. Μπορει ο Αλεξις να μην αξιζει 30 μυρια ξερωγω ωστε να βγαινουν 80 συνολικα (μπορει κ να τα αξιζει ομως). Φοβαμαι οτι μπορει να ναι λιγο σοφτ για Αγγλια αλλα νταξ, αν επενδυθουν ποτε αξιοπρεπως τα λεφτα μπορεις να παρεις μιση ομαδα με 50 μυρια. Και οπως κ να γινει ο Σουαρες ειναι στους 3 καλυτερους επιθετικους της Αγγλιας αλλα ειναι και πηγη προβληματων και θα χασει κ τα πρωτα 9 παιχνιδια της σεζον.

Απ την αλλη βεβαια κ περσι τα ιδια ελεγα κ τελικα ευχαριστησα ολους τους αγιους που τον κρατησαμε κ εκανε τετοια σεζον. Αλλα νομιζω οτι ο κυκλος του κλεινει σιγα σιγα. :confused:

εμρε καν απο λεβερκουζεν.

για πειτε γνωμες οποιος γιγνωσκει.

Τουρκογερμανός αμυντικός χαφ με καλή τεχνική. Από τα φυτώρια της Bayern, πήγε πέρυσι στα 19 του στο λεβερκούζεν για να παίζει περισσότερο και έπαιξε βασικός υπό τον Σάμι τον Χύπια.
Επειδή τα best of βίντεα παραπλανούν, δες τον εδώ σε ολόκληρο παιχνίδι στο CL εναντίον των σιχαμάτων: https://www.youtube.com/watch?v=v1rAC7UnJPk

Γαμωτημπαναγια.

…να πω ότι δε στεναχωρήθηκα, θα πω ψέματα…

Γεια σου ρε παλαβιάρη…δε λέω καλή τύχη, γιατί δεν γουστάρω μπλαουγκράνα κιετς…

Μου λείπεις ήδη.

Σαν προσωπικότητα μου κανει πιο πολυ οτι θα ταίριαζε στην Ρεάλ.
Ενα κωλοπαιδι στην μπαρτσα ; Εντυπωσιακό.

Sent from my iPhone using Tapatalk

…στην Μπάρτσα, δεν θα ισχύουν οι τέσσερις μήνες τιμωρίας?:):!:

Ισχύει το ban.

…άρα συμφέρει να παίξει ο Θρύλος με την Μπάρτσα νωρίς στο Τσάμπιονς - Λιγκ:lol: :slight_smile: :!:

γιατι φοβαστε μην σας δαγκωσει κανα παιχτη??

…οι παίκτες μας είναι από σίδερο…ας δαγκώσει αν κοτάει:p :slight_smile: :!:

Αυτο. Οι παικτες μας ειναι φτιαγμενοι απο ατσαλι και πριν τα ματς προετοιμαζονται ψυχολογικα με Manowar.

…σωστός ‘‘Θρύλος Θρύλος living on the road…Other clubs play Θρύλος kills’’:smiley: :slight_smile: :!:

Πηραμε Μαρκοβιτς, εξαιρετικη κινηση. Με 25 εκατομμυρια βεβαια αλλα οκ, Λιβερπουλ εισαι. Ελπιζω να πιασει γιατι οποιος τον ειχε δει στο Ουεφα φετος τριβει τα χερια του (σε σχεση με αυτους που αγοραζουμε συνηθως :lol:). Κατα τα αλλα Λαμπερτ-Λαλανα-Καν μια χαρα κινησεις για να δινουν βαθος σε σχεση με περυσι, αλλα θα ηθελα και ενα μπανταμπουμ. Στην επιθεση ενδεχομενως (αν και διαβαζω οτι παμε για πιο “προσεγμενες” κινησεις, βλεπε Μπονι απο Σουονσι που δε με χαλαει, παρα για καραβιες χρημα), αλλα και κανας Τουρε τωρα που του εβαλε πωλητηριο η Σιτι θα ηταν ο,τι πρεπει.

You what :expressionless: :expressionless: :expressionless:

που κολλησες?

Θέλω να πω, πότε έγινε αυτό; Και, είναι ποτέ δυνατόν;