Liverpool

Πολλά γέλια πάντως που πιστέψατε ότι η περσινή σεζόν ήταν λόγω του γκουρού των πάγκων κι όχι του κανίβαλου που απλά κάρφωνε συνέχεια μπας και πάρει την έρμη τη μεταγραφή.

Έρχονται καλύτερες μέρες

Ειμαστε πανισχυροι ε

Ξεφτιλιστηκαν ολα σε μιση χρονια,εφυγε ο σουαρεζ,τραυματιστηκε ο σταριτζ,-50 γκολ.

Το λυπηρό είναι ότι περιμέναμε το 2-2.
Ήταν βέβαιο.

Να έχεις δώσει 120 εκατομμύρια και να ψάχνεις τον δρόμο σου στην Πρέμιερ Λιγκ δεκτό.
Αλλά όχι να σου ρίχνουν φάπες Βασιλεία και η Λουντογκόρετσα.

τι 2-2 ρε πουστη μου σε παμπ ημουν πριν, δεν εβλεπα βεβαια το παιχνιδι και ρωταω εναν τυπο ποσο ειναι η λιβερπουλ, 2-1 μου λεει ε το κερδισαμε…στην τηλεοραση επαιζε η αρσεναλ και ηταν στο 93, ΠΟΤΕ ΤΟ ΦΑΓΑΝΕ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ ΜΟΥ

να πατε στο διαολο με τους λοβρεν και τους λαλανες και τους μαρκοβιτς

http://www.england365.gr/article/70466/%CE%A1%CF%8C%CF%84%CE%B6%CE%B5%CF%81%CF%82:-%CE%94%CE%B5%CE%AF%CE%BE%CE%B1%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%BF-%CF%87%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%BA%CF%84%CE%AE%CF%81%CE%B1-%CE%BC%CE%B1%CF%82!

KΑΤΑΚΑΡΑΣΜΠΑΡΑΚΟΥΑΚ!!!

Έχω άπειρο καιρό να γράψω και εδώ και στο forum γενικά αλλά nevermind.

Λεπόν πήγα προχτές στη Σόφια για να δω επιτέλους την αγαπημένη μου ομάδα. Τρομερό feeling όπως και να έχει παρά τη θερμοκρασία που πρέπει να ήταν κάτω από το 0. Ειδικά όταν το φάγαμε στο 3΄λεπτό… Σαπίλα η κατάσταση.

Όπως και να έχει το 2-2 είναι ένα θετικό αποτέλεσμα απέναντι σε μία ομάδα όχι καλύτερη αλλά σίγουρα πιο ψυχωμένη. Το καλό είναι ότι τώρα απλά θέλουμε νίκη και με μισό μηδέν για να περάσουμε.

Στα του αγώνα και γενικά την κατάσταση της Liverpool φέτος. Η ομάδα “ούρλιαζε” από το 60΄ότι θέλει φρεσκάρισμα. Αλλά όχι… του πανηλίθιου Rodgers του άρεσε η ομάδα. Στο 1-2 και κάπου εκεί στο 60’ κάνεις δύο απλές κινήσεις και απλά παίρνεις το match.

  1. Αλλάζεις Sterling που τον έχεις γαμήσει γενικά και έφαγε και ένα τσουβάλι ξύλο και κοπανάς μέσα Coutinho που όποτε μπήκε αλλαγή φέτος άλλαξε το παιχνίδι της ομάδας προς το καλύτερο.
  2. Βγάζεις και τον Lambert που το παιδί δύσκολα βγάζει 90’ λεπτο και περνάς μέσα Borini.

Και αν θες προς το 75’ κοπανάς μέσα και Lallana ή Can στη θέση του Gerrard.

ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΓΕΛΟΙΕ. Κάνεις μία αλλαγή σε όλο τον αγώνα. Λες και είναι ο τελευταίος της σεζόν. Σε 3 μέρες παίζεις με τη stoke ρε στόκε… Φρέσκαρε λίγο την ομάδα σου.

Πραγματικά ο τύπος τα έχει χάσει. Κόντεψε να μας κοροϊδέψει πέρσι με τη 2η θέση ότι ήταν καλός αλλά αν δεν είχες το δίδυμο φωτιά να σε ξελασπώνει σε καθε ματς θα είχες πάρει πουλο εδώ και καιρό. Ερασιτεχνη…

Τις επιλογες στις μεταγραφες ποιος τι κανει,ο ροτζερς? Και δεν υπαρχει κανενας αλλος εκει μεσα που να βλεπει οτι πετανε τσουβαλια λεφτα στα σκουπιδια για παικτες χειροτερους και απο μετριους.

Ουτε τη σαντερλαντ μεσα στο ανφιλντ,ποσο θα παει ετσι?

Γιατί; πάλι δε φαγαμε γκολ…μια χαρά τα πάμε…

μπήκα να σας δουλέψω λίγο αλλά το μετάνιωσα, σκέφτηκα που λένε “νταξ τι κοροϊδεύετε να πούμε, ο άλλος έχει ένα πρόβλημα, θα μπορούσε να είναι το δικό σας το παιδι”

Κι επειδή δεν φαίνεται να ασχολειται κανένας -σιγά την είδηση, θα πει κανείς- ο Stevie g την Πρωτοχρονιά ευστόχησε σε δύο πέναλτυ…

[SPOILER]Μετά ανακοίνωσε ότι στο τέλος της σεζόν αποχωρεί[/SPOILER]

Τιτάνιος αρχηγός. Μάλλον ο μόνος σε αυτό το επίπεδο που είναι πρώτα οπαδός και μετά επαγγελματίας.

Η αποφαση του Gerrard να φυγει απο την Liverpool ηταν κατι που με ξαφνιασε απιστευτα. Θεωρουσα οτι θα μεινει εκει μεχρι να κλεισει την καριερα του, οταν το εμαθα εκανα αρκετα λεπτα να το συνειδητοποιησω.

Το γεγονός πως σε 1 (ολογραφως 1) ματς σκοραραν τα 2 (ολογραφως 2) γκολ μας ο Μπορινι και ο Λαμπερτ, σημαίνει το τέλος του κόσμου,όπως τον ξέραμε…

δεν εχει βαλει σταυρο σε σκρτελ και μπαλλοτελι :’’’’’)

…άντε να τον εμπιστευτείς τον Μπαλοτέλι:p :slight_smile: :!:

Τι εκανε ρε ο αλλος? :lol::lol3:

Γιατί Θεέ μου;
Γιατί;;;

ΓΙΑΤΙ;

κυρίως γιατί κανείς δεν δίνει λεφτά να τον πάρει