Liverpool

Λίβερπουλ δεν είμαι, αλλά πρέπει να είναι από τα πιο fail ποστ που έχω διαβάσει εδώ μέσα. Αυτά και δεν χρειάζεται απάντηση, δεν πρόκειται να βγάλει πουθενά ενδεχόμενη συζήτηση.

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ελα μωρε flame στο συγκεκριμενο θρεντ οπως παντα θελει να κανει, μην τσιμπατε, ειναι καλο παιδι κατα βαθος :!:

παλι καλα που δε βγαινουμε τσουλου, θα γλυτωσουμε τις καραβιες λεφτα σε λοβρενς

Άλλο η καζούρα που κάνει ο Γράκχος π.χ. ενίοτε κι άλλο αυτή η μηδενιστική νοοτροπία…

Και τέλος πάντων μόνο και μόνο για την κούπα που πήρε με κάτι Τραορέ, Μπίσκαν κτλ. κτλ. αξίζει σεβασμό. Για να μην παραδέχεσαι ότι στα ντουζένια του ήταν τρομερός μέσος πρέπει να είσαι πολύ εμπαθής. Το ίδιο ισχύει και για Βιεϊρά, Λάμπαρντ κλπ. Τώρα για το ότι δεν πήρε πρωτάθλημα, ε, νομίζω ότι δε σηκώνει και πολλή κουβέντα το θέμα ειδικά αν αναλογιστεί κανείς πώς ανέβηκάν η Τσέλσι και η Σίτι. Οπότε ναι, μην κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας…

Ναι ρε, ασχοληθείτε σε αυτο το θρεντ με το νεημλες…

Λες και δεν εχει θρεντ η μγ να γραψει ο,τι θέλει και όσοι θέλουν, ας του δίνουν εκεί σημασία…
…αλλά πάντα το ιδιο κανεις ρε μαν…

Πιο σεβαστό και τιμητικό από το να είναι ο Ανατολάκης της Αγγλίας.

Άλλαξε ομάδα στην Ελλάδα, γίνε κι εκεί γαύρος. Η νοοτροπία σου είναι απολύτως ταιριαστή με αυτής της ομάδας :). Στην Αγγλία επέλεξες σωστά. Να φανταστώ ότι είσαι και Γιουβέντους;

Οπωσδήποτε.
Αλλά ποιος είναι ο Ανατολάκης της Αγγλίας; :-k

Όχι ο Nameless ΣΙΓΟΥΡΑ δεν είναι Γιουβέντους. =Ρ

Υπάρχουν πολλοί. Ο Wes Brown, ας πούμε, έχει κατακτήσει 7 πρωταθλήματα.

Ε, όχι δα, σε αυτούς τους στέρησε τίτλους η παλιοπαράγκα :!:

Καλά ναι έχεις δίκιο, αυτή είναι όντως σημαντική διαφορά.

Σπάσε τώρα :!:

Λολ, πάλι καλά που δεν είπες Ρόι Κην ξέρω γω, αυτός μου ήρθε κάποια στιγμή στο μυαλό.

Εντάξει ρε παιδιά το ποδόσφαιρο σπάνια είναι δίκαιο, τι να κάνουμε τώρα;

Η αλήθεια είναι ότι η ποδοσφαιρική αξία των ομάδων του Ολυμπιακού στις οποίες έπαιξε ο Ανατολάκης ήταν τέτοια που να δικαιολογεί τα δέκα (10) πρωταθλήματά του. Αντίθετα, η ποδοσφαιρική αξία των ομάδων του Παναθηναϊκού και της ΑΕΚ στις οποίες έπαιξαν ο Λυμπερόπουλος και ο Ντέμης ήταν τέτοια που να δικαιολογεί τα μηδέν (0) πρωταθλήματά τους. Καλή συνέχεια στον ύπνο σου ή στο τρολλάρισμα (εσύ μάλλον κάνεις το δεύτερο :p).

Δεν είμαι άμπαλος να πω τον Ρόι Κιν. Για τον συγκεκριμένο δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν ήταν μεγαλύτερος σαν παίχτης ή σαν αρχίδι, αλλά σίγουρα ήταν τεράστιος παίχτης. Από την άλλη, και ο Τζόρτζεβιτς, ο κυβερνητικός εκπρόσωπος της χούντας του Ολυμπιακού, τεράστιος παίχτης ήταν :). Αρχίδι δεν τον λες με την έννοια του αλήτη Ρόι Κιν, αλλά συμπαθής ήταν μόνο στους γαύρους (εξαιρείται ο Nameless που είναι μάλλον ο μόνος γαύρος στον οποίο δεν είναι συμπαθής ο Τζόρτζεβιτς). Η Γιουνάϊτεντ ήταν γεμάτη από αστείους Wes Brown που πήραν έναν σωρό πρωταθλήματα για διάφορους λόγους.

Άμα ο άνθρωπος είναι βλαξ, τι καζούρα να του κάνεις. :frowning:

Κοίτα, δεν παρακολουθώ και τι ομάδα είσαι, ξέρω μόνο ότι δηλώνεις Παναθηναϊκός στην Ελλάδα και γαύρος στην Αγγλία. Η Γιουβέντους ταιριάζει στο γαυροπροφίλ.

O Λύμπε, ένα θέμα το είχε σίγουρα γιατί με το που έφυγε, τσακ, νταμπλ η τριφυλλάρα :!:

Βρήκατε πάντως τον απόλυτο πυροσβέστη στα flames μου. Μην το πείτε στη Mensa μόνο και σας τον πάρουνε.

…για τον Τζέραντ δεν ξεκίνησε όλο αυτό:?::?::?:

:):!:

Τελευταιο παιχνιδι του στιβι,δακρυα,never walk alone και…τρως 3 μπαλακια στο ανφιλντ απο την κρισταλ παλας.:? Ιδανικο φιναλε,τι να πεις. :stuck_out_tongue:

Μεγαλος ποδοσφαιριστης και απο τις τελευταιες “σημαιες” με ολη την σημασια της λεξης. Η Λιβερπουλ ηταν η μεγαλη του αγαπη και θα ειναι περιεργο να σκεφτεσαι πλεον την Λιβερπουλ χωρις τον Τζεραρντ… Σεβασμος. :respect:

…έτσι είναι…ποιος να συγκριθεί μαζί του:):!:

H Stoya;

Αυτός εδώ θα μπορούσε…

…αν δεν ήταν απλώς ένα φιλοχρήματο πανί.