Liverpool

…θα περάσει πολύς καιρός μέχρι να δείξει τα δικά του στοιχεία…και προφανώς θα πάρει παίκτες:):!:

Δε μιλάω, δε μιλάω…

[B][SIZE=7]ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΠΟΥΤΑΝΑΚΙΑ…[/SIZE][/B]

Δίκαιο πουλί στους ακατανόμαστους.

[B][SIZE=5]ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΜΩΡΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑ…[/SIZE][/B]

Απίστευτο!

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σιγά το απίστευτο…κι αν το έχουμε κάνει αυτό…απλά το κάνουμε μόνο εμείς…

Άσε ρε ! Ακόμα και στο 3-3 δεν το πίστευα ότι θα το γυρίσει ολοκληρωτικά το παιχνίδι.

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ίσως γιατί δεν ήσουν στην Πόλη το 2005…:slight_smile:

Πήγα να δω το ματς στο 0-2.

Μόνο εσύ μωρή!!

Ουτε ο κλοπ το πιστευε στο τελος,τωρα πρεπει να σηκωσει το κατσαρολι για να εξιλεωθει ολο το λιβερπουλ,τραγικος ο προπονητης της ντορτμουντ,για ποτε εφτυσε την τσιχλα στο 3-3.:lol:

Αν και αυτές οι διοργανωσεις δεν μας ταιριάζουν (sic), ας μην παραπονιόμαστε… Ένα ματς ακόμα (δύσκολο) και τίτλος…

Η αληθεια ειναι οτι μια ομαδα τοσο απροβλεπτη οπως η λιβερπουλ,δεν μπορεις να εισαι ποτε σιγουρος,μπορει να χανει 3-0 και να ξανακανει το θαυμα,μπορει να κερδιζει 2-0 και να χασει 2-3 στο 93’.

Εγω θα βαλω πριν τον τελικο να δω το αλαβες-λιβερπουλ,highlights, για αναταση ηθικου.:stuck_out_tongue:

ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΚΛΟΠ,ΕΝΑΝ ΤΕΛΙΚΟ ΡΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ,ΕΝΑΝ…ΠΠΠΦΦΦΦ

Ναι, ο Κλοπ φταιει που μετα απο γαματο πρωτο ημιχρονο, μπηκαν και 'φαγαν γκολ στα 18 δευτερολεπτα. :stuck_out_tongue:

βασικα αν η μεγαλυτερη προσωπικοτητα σου ειναι με διαφορα ο προπονητης εχεις μεγαλο προβλημα. μακαρι να φερει πισω τον gerrard και ας παιξει οσο μπορεσει. μεγαλη ξενερα που δεν πηρε τιτλο ο κλοπ σε δυο τελικους φετος αλλα τουλαχιστον τις διοργανωσεις που χτυπησε τις εφτασε σε τελικο, του χρονου ειμαι σιγουρος πως στην πρεμιερ θα τα παμε καλυτερα, χωρις να εχουν να παιξουν 65 ματς .

Βασικα, οντως θελει παιχτη με χαρακτηρα. Αλλα παιχτη, οχι το Τζεραρντ. :stuck_out_tongue:

Αυτοί οι παίχτες δεν έρχονται. Φεύγουν…

Ο κλοπ φταιει στην διαχειρηση μετα το 1-1,δηλαδη μια σεβιλη που στο α ημιχρονο,βασει ευκαιριων και εικονας επρεπε να ειναι πισω στο σκορ 2-0,ερχεται το β ημιχρονο,τρωνε το 1-1 σε νεκρο χρονο και μετα απλα καταρρευση,δεν υπαρχει ουτε αμυνα,ουτε κεντρο,ουτε επιθεση,ουτε τιποτε,βαζει τον μπεντεκε και τον αλλον με το καρε μαλλι στον 80φευγα για να κανει παλι το θαυμα ανατροπη.

Ε δεν γινεται καθε φορα να εισαι ηρωας στις καθυστερησεις και να γυρνας τελειωμενα παιχνιδια,ο κλοπ εχει παρα πολυ δουλεια και χωρις ευρωπη χρονο να φτιαξει κατι αξιολογο.

*Αν επαιζε ο τζεραρντ,θα τρωγανε και 4ο γιατι θα πατουσε μπανανοφλουδα.:stuck_out_tongue:

Πάμε ρε Γερμαναρά…

…χαλαρώστεεεεεε…

Για κάθε Λέστερ και Άρσεναλ υπάρχει και μια Μπέρνλι (Σουόνσι, Μπρομ, μανγιου, κλπ)