Liverpool

Ε καλά, δε μας νοιάζει και τόσο αυτό. Αγγαρεία.

1 Like

Σωπα δεν ήξερα ότι κάνεις και επιλογές στους τίτλους

Ανταλλαζω 100 τετοιους με ενα πρωταθλημα η’ ενα Τσαμπιονς Λιγκ.

2 Likes

φετος θα κουραστουν πιο γρηγορα πιστευω,μακαρι να διαψευστω.αν τραμαυτιστει καποιος στην αμυνα εισαι τελειωμενος,ποσο να παιξει ο ρομπερτσον κ ο αρνολντ,καλα χωρις βαν νταικ πια θα κλαψουμε

Τι να κανουμε, δεν υπαρχει δευτερος φαν Νταικ. Εχει γυρισει και ο Κλαιν παντως.

κλαιν επαθε ρηξη,κλαιν,χαχαχα

Μιλνερ για lb, Γκόμεζ για rb

τεσπα,δε θα γκρινιαξω αλλο,μακαρι φετος να ναι η τυχερη μας χρονια,βεβαια κ η περσινη ονειρεμενη ηταν

1 Like

Δε νομίζω ότι καμία ομάδα έχει την πολυτέλεια να αντικαταστήσει το Φαν Ντάικ ή το Σαλαχ.
Και η Σίτι προσεύχεται να μην τραυματιστεί ο Λαπόρτ και ο Γκουντογάν. Όλες οι ομάδες έχουν θέσεις που είναι λίγο thin σε επιλογές.

Προσωπικά προτιμώ σαν λύσεις να έχει παίκτες με προοπτική τύπου van den Berg, Kent, Bruster κλπ που κοντά στον Κλοπ μπορούν να γίνουν οι επόμενοι Arnold, παρά να δώσει 65 εκατομμύρια για τον Cancelo για αλλαγή του Walker. Μπορεί να είμαι λάθος φυσικά, μπορούσε να δώσει 150 εκατομμύρια να πάρει τον Πέπε και τον Μαγκουάιρ και να λέμε ότι είναι υπερπλήρης, προσωπικά δε θα μου άρεσε.

1 Like

Μην μπαίνεις σε αυτό το τρυπακι liverpool είσαι πρέπει να χτυπάς όλους τους τίτλους άμα μπορείς αλλιώς γίνε west ham

Δεν μπαινω σε καποιο τριπακι.

Μαλιστα. Καλη πουτσα. Οκτωβριο πισω.

Λιβερπουλ εισαι :joy:.

Ένα 4-0 θέλω και εγώ με την Τσέλσι :joy::joy:

!!!;;;;;;???

:upside_down_face:

Που έχεις απορία πες μου

μάλλον στο ότι μέχρι φέτος που σηκώσαμε το ΤΣΟΥΛΟΥ , είχαμε να δούμε μεγάλη κούπα 13 χρόνια ( άντε ένα λιγκ καπ το 2012 )

Νταξει upside-down ήμασταν τι να κάνουμε :stuck_out_tongue:

Μια βραδιά απ’τη δική μας, ολόκληρη η δική τους (όλων μαζί).

Ζεις στο Liverpool φίλε?