Liverpool

Τον Hodgson ξέχασες :grin:!

Οι παίχτες διαβάζω έβγαλαν κοινή δήλωση - αυτή που πόσταρε ο Henderson.

1 Like

Βγήκε ανακοίνωση ότι αποχωρουμε.

1 Like

Αν και είμαι ένας οπαδός ξένης χώρας για τη Λιβερπουλ και ουδεμία αξία έχει η γνώμη μου εφόσον ούτως ή άλλως δεν μπορώ να στηρίξω έμπρακτα την ομάδα , παρόλα αυτά θα πω ότι για μένα είναι πολύ αργά για δάκρυα κύριοι της Λιβερπουλ. Η ξεφτίλα έγραψε

Η ξεφτίλα έγραψε για τη διοίκηση. Αν όντως δεν είχε ενημερώσει παίχτες και προπονητή (οπαδούς σίγουρα δεν είχε ενημερώσει), σε τι ακριβώς φταίνε αυτοί; Η ιστορία δε θυμάμαι να έχει καταγράψει κάποιον ιδιοκτήτη της Λίβερπουλ (και της κάθε Λίβερπουλ), τους παίχτες πρωτίστως και τους προπονητές δευτερευόντως καταγράφει.

2 Likes

Σωστός. Οι παίχτες και ο κλοπ απ’ ότι φάνηκε σήμερα ήταν κάθετοι, ο κόσμος ήταν από την αρχή κάθετος οπότε η ντροπή μόνο του ιδιοκτήτη η τέλος πάντων της διοίκησης της Λίβερπουλ (και της Άρσεναλ και της Γιουνάιτεντ κλπ)

2 Likes

καλά πίστεψες όντως ότι τα έβαλα με παίκτες και coaching staff ;; :stuck_out_tongue:

εννοείται ξεφτίλα της διοίκησης

Απλώς διευκρίνισα :stuck_out_tongue:.

Διάβασα και τον Σωτηρακό εχτές που έλεγε κάτι αρλούμπες του στυλ “ντροπή του Κλοπ, στάθηκε υπέρ της ESL” και προσπαθούσα να καταλάβω από πού τα έβγαλε όλα αυτά. Κατέληξα ότι τα έβγαλε από το κεφάλι του, όπως έχει κάνει και άλλες φορές με ποδοσφαιρικά θέματα. Μερικές φορές με κάνει και απορώ.

4 Likes

Εμένα με κάνει και απορώ όταν λέει κάτι σωστό…

4 Likes

Ρε μερικές φορές λέει τόσο εξόφθαλμα λανθασμένα πράγματα, που σχεδόν απορώ για τα μάτια μου.

1 Like

Είναι επειδή ο Σωτηρακόπουλος είναι της μπουμερ γενιάς και κάποια τα χάνει.

Για πιο σύγχρονο γλειφτη/ξερολα ξέρεις ποιον ακούμε όλοι στην Ελλάδα

Ε όχι και γλείφτης!

Εγω δεν θελω να τον ακουω οταν βλεπω την Liverpool ειναι εμετικος

Ο Σωτηρακόπουλος στις μεταδόσεις, άντε και στα βιβλία, καλός είναι, σαν αρθρογράφος πάλι, δεν… πέρα από το περιεχόμενο, βρίσκω το στυλ γραφής του σπαστικό

Έχω χάσει επεισόδια μάλλον, για ποιον λέμε;

Δεν ακούς το μέγιστο το Θέμη τον Καίσαρη??

Ηρθε και η συγγνώμη

2 Likes

Ούτε καν, άμα είχα ώρα και για παπάτζες καλά θα 'ταν

1 Like

Κάτσε να έρθει το 2035 χωρίς πρωτάθλημα και θα δούμε τι θα λες τότε :stuck_out_tongue:

Δεν τον έχω ακούσει ούτε μια φορά πάντως, κανά click στο sport24 και πολυ του είναι

Αυριο με τις Newcastle αντε να δούμε


Καλή προσθήκη :joy::joy: