Liverpool

5 Likes

Άιντε ρε ξυπνάτε σας το κάνει δώρο ο Τζέραρντ

1 Like

Αυτοκτονούν λέμε…

2-2 εγινε το αλλο

Α ρε Αγγλία με τα ωραία σου … Χαμός γίνεται στα ψηλά και στα χαμηλά της βαθμολογίας

Εντιτ : 2012 ξανά για τη Σίτι :open_mouth:

Το παράτησα, γαμώ το φελέκι μου. Αντιος.

3-2, τελος νομιζω :grinning:

Μόνο στην Αγγλία αυτά!

Τώρα ξύπνησαν τα παιδιά

Τώρα είναι αργά

Τους σαφρακιασμένους, σε 5 λεπτά 3, και εμείς φτύνουμε αίμα μια ώρα για ένα γκολ.

Ετσι ειναι αυτα :grinning:

Σημασία έχει ότι και αυτό που έγινε φέτος ηταν υπέρβαση… Στο τσάκ η ομάδα των Αράβων νίκησε

Αξίζουν συγχαρητήρια στους φτωχούς και τίμιους αμερικάνους γι αυτήν την υπέρβαση :exclamation:

4 Likes

Τα δικά σου λες, ποτε δεν μίλησα για φτωχους. Ουτε σπάμε κανόνες φιλακια :sunglasses:

Και 0-3 να ήταν στο 80 πάλι θα γύριζε,Μ αρέσει που έπαθαν πλάκα όλοι,εγώ τουλάχιστον έβγαλα κ λεφτακια

Ένα 70έπιασα μλκ, με έστειλε η West Ham :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like


Καλυτερος παικτης του πρωταθλήματος ο Mo
23 γκολ στην Premier

Ούτε καν αλλά τεσπα…

Εν κατακλείδι…
Το πρωτάθλημα πήγε, έστω και οριακά, δίκαια στην Σίτι. Για μένα δεν χάθηκε στην Τότεναμ, γιατί θεωρώ, ότι δεν θα γκέλαρε μετά η Σίτι. Μην ακούω μαλακίες για Άραβες και Αμερικάνους, Λαιστρυγόνες και Κύκλωπες. Όλα αυτά είναι μέσα στο παιχνίδι. Η μόνη μας ελπίδα χθες, ήταν να προηγούμασταν νωρίτερα και να μεταφέραμε το άγχος απέναντι. Δεν έγινε, πάει και τελείωσε.

Μόνο περηφάνια για την ομάδα μου, μια από τις καλύτερες ομάδες που έχω δει τα τελευταία χρόνια, που έχει την τύχη και την ατυχία να πέσει πάνω στη Σίτι.
Hats off στον τεράστιο Klopp, προσωπικότητα bigger than life, απόλυτα ταιριαστή στον οργανισμό και στις αρχές του.
Δε μασάμε. Συνεχίζουμε. Έχουμε ζήσει Φιλ Μπαμπ, Σωτήρη Κυργιάκο, Κβάρμε και Τζέιμς, τι να μας πει κανείς…

YNWA

1 Like

Όταν φτάνεις στους 90+ βαθμούς, μόνο οι λεπτομέρειες κάνουν τη διαφορά. Η Τότεναμ έκοψε βαθμούς στο Ανφιλντ, η Γουεστ Χαμ την προηγούμενη βδομάδα, αλλά λίγο πολύ ήταν δίκαιο το αποτέλεσμα. Όταν έγινε το 0-2 έπιασα τον εαυτό μου πάντως να ψιλοχαίρεται, γιατί όπως έχω ξαναπεί μ’αρέσουν οι ομάδες που τα παίρνουν όλα και θα ήταν αδιανόητο να κάνει το 4/4 με μια τέτοια City (λίγο πολύ το τι έκανε ο Cristiano σε σχέση με το Messi). Θα γινόσασταν απίστευτα σπαστικοί, αλλά εντάξει τι να κάνεις αυτά έχει η ζωή.

Τελικός τώρα, πιο αδιάφορος από ποτέ για μένα, αλλά εννοείται δεν μπορείς να υποστηρίξεις Ρεάλ με τίποτα και τους χρωστάει κάτι κι ο Σαλαχ. Κρίμα να μην παίζει ο Ράμος