Liverpool

Κοίτα, αυτό που κάνει ο Μπενίτεθ με το rotation δεν είναι κακό. Με τη Βαλένθια του είχε βγει. Βέβαια, με τη Βαλένθια είχε άλλο ρόστερ θα μου πεις και έπαιζε σε άλλο πρωτάθλημα… Πραγματικά, το υλικό της Λίβερπουλ είναι πολύ καλό, και δεν μπορείς να πεις ότι έχει αδυναμία (μεγάλη τουλάχιστον) σε κάποια θέση… Αλλά από την άλλη δεν μπορείς να τα ρίξεις στο Μπενίτεθ, καθώς έχει δείξει ότι είναι μεγάλος προπονητής…

Εγω παιδια οντας φανατικος της Αρσεναλ κ του Αρη εχω να πω οτι η Λιβερπουλ φετος παει απο το κακο στο χειροτερο αφου ειναι στην 5η θεση πισω απο τη Μαν.Σιτι

Κι εγώ έχω να πω ότι βρίσκεται στη θέση αυτή, την 5η δηλαδή.

Εσύ να μη μιλάς πλεον αν δεν είσαι λίβερπουλ!:stuck_out_tongue:

Περα απο την πλακα η Λιβερπουλ εχει καλους παικτες gerrard,torres,kuyt,reina.Το γιατι δεν παει ομως καλα δεν μπορω να το καταλαβω.

Γμ τον φεργκιουσον… Ποσα χρονια εχουμε να κερδισουμε την μαντσεστερ στον ανφιλντ ρε??? καμια 6…

Πωλειται η λιβερπουλ σε επιχειρηματιες απο το ντουμπαι??!?!?!?! Φημες και για μουρινιο!!

Κοίτα εκεί είναι Αγγλία. 11 βαθμοί είναι 4 ματς. Όχι όπως Ελλάδα. Η Λίβερπουλ έχει καλή ομάδα, αλλά σπάνια βρίσκεται στη μέρα της. Όπως και ναχει μόνο τυχαίο δεν είναι ότι βρέθηκε σε 2 τελικούς CH.L σε 3 χρόνια και μάλιστα κέρδισε ηρωικά τον ένα. Για κάτι τέτοια την αγαπάμε :slight_smile:

Το πρώτο ακούγεται εδώ και 2 χρόνια. Επίσης για το Μουρίνιο το έχω ακούσει, αλλά δεν θα τον ήθελα στην ομάδα… Πολύ λαμάκας…

ο μουρινιο ειναι θεος και μεγαλος μαγκας

¶νθρωπος που αναφέρεται στον εαυτό του σε 3ο πρόσωπο είναι καραγκιόζης.

ειχε καποτει πει η τσελσι ειναι τυχερη που εχει τον καλυτερο προπονητη του κοσμου δηλαδη εμνα…θεος

Κοίτα το αποπάνω ποστ. Δηλαδή να είσαι ιδιοφυία πάει στο διάολο, ας είσαι όσο μαλάκας θέλεις. Αλλά να είσαι απλώς ένας από τους καλύτερους προπονητές στον κόσμο (ο οποίος βέβαια έχει καταφέρει να μην πάρει τσου λου με την τσέλσι)…

αυτος πιστευει οτι η μετριοφροσυνη ειναι για τους μετριους

Oι μλκς πηραν δανειο 350 εκ ευρω και τωρα δεν μπορουν να τον ξεπληρωσουν , γιαυτο θελουν να πουλησουν τη λιβερπουλ.

νικησαμε 8O 8O 8O

Η Μπάρνσλεϊ “ρεζίλεψε” την Λίβερπουλ μέσα στο Ανφιλντ (2-1) για το Κύπελλο Αγγλίας:thumbdown: :x

Ε φτανει! Οχι αλλο , δεν αντεχουμε ρε , δεν το καταλαβαινετε???!!! Το μπουλο εδω και τωρα, πουληστε παναθεμα σας για ιδιοκτητες![-X Δεν αξιζουμε τετοιες ξεφτιλες, 18 χρονια χωρις πρωταθλημα, ελεος πια! ΣΤην [SIZE=“5”]ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ[/SIZE] ειστε οχι στην τσεστερφιλντ!

80 ΕΚ Ευρω μαζεψαν οι οπαδοι της λιβερπουλ μεσα σε 4 ημερες για να παρουν την ομαδα στα χερια τους…(υποκλινομαι):bow2:
You’'ll never walk alone…

Έλα ρε ομαδάρα. Πάμε να το πάρουμε πάλι. Φέρτε μας τη Μίλαν.:stuck_out_tongue:
Γκολάρα ο Τζέραρντ. http://www.goal4replay.net/GoalWatch.asp?Ln=En&ID=4246

Ναι, αλλά για να τα ρίξουμε τα δυο στην Ιντερ έπρεπε να αποκλειστούμε από το τοπικό στο κύπελο…
Να δεις που θα το σηκώσουμε το τσουλού χωρίς να την παλεύουμε στις αλλες διοργανώσεις…

ω ναι8O ωναι8O
οργαζμός είναι ο άτιμος