Liverpool

σημερα ελπιζω να παιξουν λιγο με την Μπραιτον
και να ενδιαφερθουν για το κυπελλο γιατι στο πρωταθλημα
ειναι δυσκολα ηδη

Τουλάχιστον κερδίσαμε…

…τουλάστιχον…

μεγαλη μπαλα απο τη δαιμονισμενα φορμαρισμενη Λιβερπουλ

Κατάλαβα. Πρέπει να τους κόψαμε τη χολή…

τι κόκκινη έδωσε ο διαιτητής στην εβερτον? τραγικός…
(μας γάμησε και το στοιχημα)

Ποσο ανικανοι ειναι ρε φουστη,με παικτη παραπανω,με πεναλτυ και παλι δεν μπορουν να βαλουν γκολ.

Edit: 0-1 ο καρολ,κατσε να δουμε θα το κρατησουν…? To κρατησαν,0-2,παααλι καλα.

Τραγική εμφάνιση σήμερα. Μέχρι να μπούνε Gerrard και Bellamy δεν μπορούσαμε να βγάλουμε ούτε μια πάσα της προκοπής. Δεν κρατάμε τίποτα πέρα από το 3ποντο.

Atkinson τι να πω… τραγικό λάθος η κόκκινη! μας συμφέρει γιατί νικήσαμε αλλά όχι έτσι γαμώτο…

Ρε καλά κάνω εγώ και τους βρίζω…:wink:

http://www.sport-fm.gr/article/506241

http://www.england365.gr/article/22887/%CE%9C%CE%B5-1,960-%CE%BF%CF%80%CE%B1%CE%B4%CE%BF%CF%8D%CF%82-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CE%91%CE%BD%CF%86%CE%B9%CE%BB%CE%BD%CF%84

πριν απο 2 σχεδον χρόνια ενας φίλος μου απο αγγλια μισός ελληνας μίσος αγγλος μου έλεγε για ενα ματς της μαντσεστερ με την σαντερλαντ που ακουστήκαν τρελά πράγματα για προσπάθεια χειραγώγησης απο τον ρουνει…
έμπλεκε μέσα συγγενείς του, χρεη απο τζόγο και μια στοιχηματικη εταιρεία…τι έγινε, κανείς δεν έμαθε

“Δεν θυμάμαι ούτε μία ομάδα που έδειξε ενδιαφέρον για μένα”

Aνάμεσα στα άλλα είπε κι αυτό…
Πόσο Θεός…:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ποιος;;;

Α ναι μαλακία.:p:p
Τάδε έφη #23 Κάρα. Αγαπάμε, λατρεύουμε μικρό θεούλη Τζέϊμι…

Εγώ πάντως γουστάρω κάργα Καρα!!! Τίμιος.

οκ εξαιρείται η στιγμή που έβαλε 2 αυτογκολ με την man utd κάτι αιώνες πριν, και κάτι άλλες μαλακιούλες που κάνει που και που :slight_smile: :slight_smile:

Ο Τζέημι το χει πει αυτό παλιότερα.

Και μιλάμε για έναν παίκτη που γύρω στα 2005-2007, παίζει να ήταν μέσα στα 3-4 καλύτερα στόπερ στον κόσμο.

Τώρα; Χέσε μέσα. Δεν στρίβει, κλωτσάει όπως, όπου και ό, τι βρει. Αν το βρει. Αλλά είναι ο δικός μας Τζέϊμι. Ένας από μας…

Αυτό μάλλον θα μας φάει τοξικέ. Οι δικοί μας άνθρωποι!!

Αφού όσους φέραμε απόξω δεν μας έκαναν. Καλά ούτε και οι από μέσα μας έκαναν δηλαδή, τι να λέμε τώρα…

Μόνο για άρρωστους…

[SPOILER]Αγαπητέ Κέννυ,
Διάβασα κάποιες δηλώσεις σου για ένα παιχνίδι σαν όλα τ’άλλα και όλα τα λοιπά…
Αν τα πίστεύεις, πολύ απλά, ΕΙΣΑΙ ΦΑΟΥΛ ΒΑΣΙΛΙΑ, για να μην πω ότι είσαι εκτός τόπου και χρόνου…
Δεν είναι ένα απλό παιχνίδι, ούτε τρεις βαθμοί, που -σαφώς και- πρέπει να κατακτηθούν, ώστε να μειωθεί η απόσταση από την κορφή.
Είναι το ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΤΟ ΓΟΗΤΡΟ.
Είναι ότι πρέπει να κερδίσουμε ότι απεχθανόμαστε, περισσότερο απ’όλα.
Είναι ότι πρέπει να διαλύσουμε την αλαζονεία και τον κομπασμό.
Είναι ότι πρέπει να μην πιστέψει κανείς λεπτό, ότι μπορεί να χαθεί αυτό το ματς,
Είναι ότι πρέπει να μπει μια τσίχλα σε έναν γέρικο κώλο.
Είναι ότι πρέπει να μάθει να μη μιλάει η μοσχαροκεφαλή σε σώμα ανθρώπου.
Αν δεν τα πιστεύεις, πολύ απλά, πες την αλήθεια…[/SPOILER]

Δεν μου αρέσει ο αγώνας…