Lives

Εννοείται πρωτα παμε για το λαϊβ, δε ν το συζητάω. Εγω γενικοτερα ο λογος που εκτιμω το να εχω μαζι μου παρεα ειναι καποιες συγκεκριμενες στιγμες του λαϊβ να μοιραζομαι αντιδρασεις και συναισθηματα της στιγμης. Δε θα κατσω να πιασω κουβεντα την ωρα της συναυλιας αλλα γουσταρω τον χαμο της στιγμης να τον ζησω με ατομα που ξερω και με ξερουν. Αυτα ολα ειναι σχετικα βέβαια

Οι κορυφαιες στιγμες μονος μου ηταν στους acdc που πηγα οακα 12.00 με μισο μπουκαλακι νερο και the who παρισι το '15 με πτηση αυθημερον, μπατσελορ για παρτη μου κι ετσι.
Για να μην το κουραζουμε, τραβα μονος σου και θα δεις οτι θα σαρεσει. Συνηθεια ειναι και αφου εισαι φαν σιγουρα θα περασεις γαματα.

Εγω παντως cave δεν πηγαινα ουτε με πληρωμενο εισιτηριο και φουλ παρεα :joy:. Καλα να περασεις :wink:

2 Likes

Χαχαχαχα εμενα παλι ποτε δε μου αρεσαν ποτε οι acdc και τρωω απειρο κράξιμο για αυτο :stuck_out_tongue:αν και the who θα ηθελα παρα πολυ να τους δω κάποια στιγμη

Ευχαριστώ για την εμψυχωση παντως μου διωξατε τις οποιες αμφιβολιες. Ισως ανεβασω εδω κανα ποστ σχετικο με την αναζητηση παρεας αν βρω το σωστο τομεα του φορουμ αλλιως μοναξια μου ολα :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

Εγω εκει θα ειμαι ρε.

your friendly neighborhood @pantelis79

ο προστάτης των μοναχικών

:kissing_heart::kissing_heart:

1 Like

Ειχες παει και το Νοεμβρη;

Γι’ αυτο θα ειμαι εκει :sunglasses:. Τον Νοεμβρη ειδα μια απο τις καλυτερες συναυλιες της ζωης μου (κι εχω δει αρκετες).

Ετσι εμαθα κι εγω και πειστηκα ακομη περισσοτερο να παω σε Αυτή του Ιουνίου. Ειδα βιντεο που επεφτε πανω στο κοινό, που σηκωνε κοσμο πανω στη σκηνή, και ανατριχιαζα

Υπαρχει ολοκληρη στο youtube. Απλως ειναι 1% του να ησουν εκει.

1 Like