Lizzy Borden live in Athens 08/12/2011 @ Seven Sins Club

‘‘Λίτες’’?
Μάλλον έχω χάσει επεισόδια λόγω εξωτερικού.Τι είναι αυτό το μαγαζί ρε παιδια, δεν έχω ξαναπάει κιόλας…???

Λοιπόν κοίτα, δεν ξέρω με πόσο χαμηλού νοητικού επιπέδου άτομα ασχολείσαι συνήθως, αλλά εδώ δεν περνάνε αυτά ΡΕ.
Μια αντιπαραβολή των τελευταίων ποσταρισμάτων απο αυτό είναι αρκετή φαντάζομαι:

http://www.electricrequiem.com/forum/showthread.php?26736-LIZZY-BORDEN-08-12-2011-Seven-Sins-Αθήνα

Αν έχω κάνει τόοοοσο μεγάλο λάθος πια, τότε δε φταίω, τα δεδομένα εκεί οδηγούν

Αυτες ειναι πραγματικες cult καταστασεις :bow2: αλλα τοσο πολλυ χαλιοσαστε καποιοι ? σιγα…
ρε παιδια εδω εγω γνοριζω και εχω πιασει στα πρασα συγκροτηματα που γραφαν οι ιδιοι κλονοποιημενοι στα guestbook τους για να παραθετουν συνεχεια υποτιθεμενα feedbacks και θετικα σχολια :lol: :lol:

ξερουμε σαπορτ και τιωρα ανοιγουν πορτες, ωρες συγκροτηματων κτλ? γιατι δουλευουμε κιολας

Ανακοινώθηκαν τα support BELIEF και BLOODPACT ,απ΄’ότι είδα δεν είναι αθηναϊκα…

έχουν ποστάρει την αφίσα εδώ,19.30 ανοίγουν οι πόρτες

άντε ρε LIZZY!!!

τραγωδία

Αντε.Άλλη μία μέρα!!:slight_smile:

Αφου υπαρχουν καποιοι που οντως ειναι ‘‘μεσα’’ στα πραγματα της συγκεκριμενης διοργανωσης , δεν θα μπορουσαμε να ξερουμε ακριβως τις ωρες???

μια ενημερωση θα βοηθουσε παντως…

8 γραφει οτι ξεκιναει,και εχει δυο support…

αντε να δουμε τι θα δουμε αποψε!!!

Ωραία συναυλία χθες! Πολύ καλή απόδοση οι Lizzy Borden και με αρκετό αίμα!!! :smiley:
Δεν τους είχα ξαναδει και πραγματικά άξιζε τον κόπο
Είχε κόσμο (100 -200 άτομα), το 7 sins ήταν σχετικά γεμάτο. Άμα γινόταν αλλού όμως θα φαινόταν άδειο.

Κάτι άσχετο για το τέλος: Ήταν ωραία κ είχε την πλάκα της η δεκαετία του 80. Αυτό το grunge γιατί βγήκε μετά;; όχι ότι ήταν άσχημο αλλά πολύ “καταθλιπτικό”. Από την άλλη βέβαια όλα προχωράνε μπροστά!