Lizzy Borden @ Stage club Λαρισα 01/12

ε ενας πριν ποσταρε ενα λινκ που ελεγε νοεμβρη δεν το ψαχνω τωρα βαργιεμαι.
Καλα νεα μας εφερες παντως. Μπραβο.

αξιοπιστη πηγη το “ενα φορουμ”. Γιατι εδω τι ειναι ας πουμε?

Που να σας πω και τι αλλο μου παν και καραφλιασα! Ο,τι συζητιεται να φερουν Psychotic Waltz ΜΟΝΟ στη λαρισα! Ε αμα γινει κι αυτο παμε να εγκατασταθουμε μονιμα εκει:p

@σλοτερ, τζιοπας

χαχα, εγω παντως ποτε δεν μιλησα για αποσταση…:p:D

:!:για το απο πάνω(nady) ήλπιζα, αλλά όχι μόνο για λαρισα φυσικά…

*ελάτε να ζήσετε όλοι λαρισα…περνάμε ωραία.!!!

ε τυρια να πατε να αφοδευτειτε

πάντως έχει ξανάρθει ο Buddy Λαρισα…

Βασικα εγω απο Βολο ειμαι και ζω Θεσσαλονικη πλεον αλλα πραγματικα παραδεχομαι πως η Λαρισα εχει φερει μπανταρες στο παρελθον, οπως Tankard, Sieges Even, Dead Soul Tribe, Jethro Tull και πολλες αλλες. Δλδ ο Βολος μπροστα στη Λαρισα συναυλιακα δεν πιανει μια (και οχι μονο συναυλιακα)

@ nady ναι ναι ναι και ναι .

Ε ναι ρε γτ η αληθεια να λεγεται.

Ναι αλλα εδω στην Θεσσαλονικη ειναι ακομα καλυτερα. Φατε τη σκονη μου. Δισκοβολε αργησες να απαντησεις και ανησυχησα δεν πιστευω να λειπεις

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως στη Θεσσαλονικη ειναι χιλιες φορες καλυτερα!:wink:

μεχρι και τα τρουκαλα καλυτερα ειναι απο βολο συναυλιακα

Στα Τρικαλα ειχαν παιξει οι Μπροκας Χελμ. Μονο γι αυτο τα αναγνωριζω

:lol: Καλως κακως αυτο που λες ισχυει! Ακομα και το Αγρινιο κοντευει να τον ξεπερασει!

και ομεν αν δεν κανω λαθος, και ενα αλλο περιεργο τελευταια

Τους Before The Dawn θα λες που απ ο,τι ειπαν οι ιδιοι η συναυλια ηταν μια αποτυχια!

Οντως ο Βολος ειναι πισω συναυλιακα,ειναι γνωστο αυτο.Ας ειναι καλα η Λαρισα στην οποια εχουμε δει μπανταρες μεγαλες!!!

Λοιπον επειδη τα ξερω κατα καποιο τροπο απο “μεσα” τα πραματα, 1 Δεκεμβριου ειναι η ημερομηνια. Αρχικα ηταν 24/11 αλλα μετατεθηκε για μια βδομαδα.
Τιμη εισητηριου ακομα δεν ξερουμε σιγουρα, μολις μαθω θα ενημερωσω.

[SPOILER]http://www.setlist.fm/setlist/lizzy-borden/2010/alvik-tryckeriet-stockholmen-sweden-1bd5e17c.html[/SPOILER]

Απο Σουηδια Αρχες Σεπτεμβριου!!!