Lordi - Deadache (New album)

ναι αλλα αυτα που λεει στο βιντεο ειναι βλακειες

:lol::lol:

Θέλουμε Γεωργίου Eurovision

ΘΕΙΚΟ!!!:lol::lol::lol::lol3::lol3::lol3:

ΤΟ ΕΞΩΦΥΛΛΟ!

Ειναι πολυ κακοι!#-o

Ντάξει είναι δεδομένο το πως θα επιβάλλουν οι δισκογραφικές στους Lordi να πλασάρονται. Όπως επίσης είναι δεδομένο και το target group που θα έχουν.
Παρόλα αυτά, ελπίζω να μην επηρεάσει αυτό τη μουσική τους, η οποία δεν ειναι εξωπραγματική μα παίζουν καλό metal με ακόμα πιο καλές επιρροές.
Anyway, όπως το βλέπω εγώ, μόνο καλό μπορούν να κάνουν :slight_smile:

μμμμμμμμ8)

απαισιο

Τι φατσούλες είναι αυτές!!!:lol::lol::lol::lol:

Xαχα! Πλάκα έχει! εντάξει μια χαρά μπάντα είναι, το προηγούμενο τους ήταν καλό, τουλάχιστον εγώ διασκέδαζα όταν το άκουγα…δηλαδή πέτυχε τον στόχο του!

Όσοι τους μισείτε δεν έχετε κάτι καλύτερο να κάνετε και γράφετε στο thread τους? :roll:

Για να ειμαι ειλικρινης γνωρισα τους Lordi απο τη eurovision(οπως και αρκετοι αλλοι φανταζομαι). Μου αρεσει αυτο που κανουν και τη βρισκω με τα τραγουδια τους. Σιγουρα δεν εχουν φερει καμια επανασταση στη μουσικη, αλλα κανουν το χαβαλε τους και παιζουν καλα. Ολοι τους οι δισκοι ειναι καλοι με αστειους στιχους αλλα ωραιες μελωδιες και προσωπικα το τελευταιο τους μ’αρεσει πιο πολυ απ’ολα! Θα ηθελα να τους δω live γιατι φτιαχνουν μια ωραια ατμοσφαιρα για διασκεδαση με καλη παρεα. Και ας αφησουν το θαψιμο μερικοι γιατι κατανταει κουραστικο. Οι τυποι δεν προσπαθουν ν’αποδειξουν τιποτα. Παιζουν το χαβαλετζιδικο ροκ τους για να περνανε καλα οι ιδιοι πανω απ’ολα και υστερα εμεις. Οποιος δεν το διασκεδαζει απλα μην τους ακουει.
Μια απορια μονο: Headache σημαινει πονοκεφαλος. Deadache τι σημαινει; Πονοθανατος; :stuck_out_tongue: