LPs - ΟΛΑ 10?!

Thanx mate!

ρε φιλος σου εστειλα μηνυμα γυρω στις 11 ζητωντας σου 5 βινυλια και γυρνας και μου λες οτι καταλαθος εσβησες το μηνυμα μου επειδη ειχες πολλα στο inbox?? και ετσι εχω χασει την προτεραιοτητα μου? ελεος δηλ! αν ειναι να τηρησεις θεμα προτεραιοτητας καντο σωστα!

Οπως πολυ ευγενικα σου εξηγησα με pms, δεν εσβησα επιτηδες καποιο pm σου, σου ειπα [U][B]μπορει [/B][/U]και να το εσβησα κατα λαθος λογω γεματου inbox.
Δε μπορω να καταλαβω γιατι δημιουργεις εντυπωσεις για καποια πιθανη παρανοηση που μπορει να εγινε.
Σου εχω ξαναπει δεν εχω κατι μαζι σου, σου απαντω ευγενικα, ενω εσυ το τραβας.
Ρωτα τα παιδια που εχουν ξαναπαρει δισκους μου για το ποιος ειμαι και αν ειχαν ποτε θεμα μαζι μου και σε παρακαλω μην χρησιμοποιεις θαυμαστικα και ερωτηματικα, δε σου χω δωσει καποιο δικαιωμα

Δεν είναι θέμα αν έσβησες επίτηδες ή κατά λάθος κάποιο pm, προσωπικά πιστεύω ότι αν έγινε κάτι τέτοιο δεν το έκανες επίτηδες, αλλά για λόγους προτεραιότητας θα έπρεπε να γράψεις να σταλούν τα μηνύματα των ενδιαφερομένων στο thread και όχι σαν προσωπικό μήνυμα εφόσον ενδεχομένως να παρουσιαζόταν πρόβλημα.΄Ετυχε να διαβάσω το thread λίγα λεπτα αφού αναρτήθηκε και έκανα 20 λεπτά να αποφασίσω ποιά θα διαλέξω. Αν ήξερα ότι είναι θέμα τύχης το αν θα διαβαστεί το μήνυμά μου εγκαίρως ή καθόλου, δεν θα έμπαινα καν στη διαδικασία. Δεν εξαρτάται η ζωή μου ή κάτι τέτοιο από τα 5-6 βινύλια που ήθελα, απλά δεν μου αρέσει να σπαταλώ χρόνο και ενέργεια χωρίς λόγο.

Η αληθεια ειναι οτι εχω ξαναπαρει δισκους και δεν ειχα το παραμικρο παραπονο, ισα ισα ο ανθρωπος ηταν πολυ εξυπηρετικος και σοβαρος.

Για μενα το Line Undead ισχυει, τωρα ειδα τι γραφτηκε. Σου εστειλα pm, όποτε μπορουμε να το τακτοποιησουμε.

φιλε μου δεν νομιζω να σε προσβαλω κιολας, εφοσον τιθεται θεμα προτεραιοτητας απλα μιλησα για κατι αυτονοητο! και βλεπεις οτι δεν ειμαι ο μονος που εχει παραπονο, και ο φιλος ION BRITTON παραπανω εστειλε μηνυμα και απαντηση δεν πηρε, απλα εστειλες το μηνυμα του στον καδο οπως και το δικο μου! τωρα αν εσυ εσβησες μηνυματα χωρις να κοιταξεις ποιος προηγειτε, μην ζητας και τα ρεστα! εκανες την βλακεια, με γεια σου με χαρα σου, ειναι δικαιωμα σου, αλλα μην κοιτας να αποφυγεις και το κραξιμο! γιατι δεν βλεπω να εχεις την διαθεση να το διορθωσεις καπως… μπορει να εισαι και γαμω τα παιδια, δεν λεω, αλλα αυτο που εγινε εδω δεν ηταν σωστο και αν δεν εχεις καλη θεληση να αποδωσεις δικαιωσυνη ετσι ωστε να αναπαυθουν οι ψυχες μας και να αποφυγεις την καταρα του χαμενου βινυλιου, οκ, εγω δεν εχω κανενα προβλημα ειλικρινα στο λεω!

Κοιτα τα pm σου, το χοντραινεις πολυ και δεν λεει

Κυριοι, ο μισφιτς δεν ειναι εμπορας. :wink:

Και καλά κάνει, αλλά δεν νομίζω ότι αυτό έχει ιδιαίτερη σχέση με το θέμα της ‘διαμάχης’. Εκτός αν έχεις κάτι άλλο υπόψη σου, για το οποίο, προσωπικά, έχω πλήρη άγνοια.

Προσθετω ακομα αυτα που ειναι σε bold μαζι με αυτα που εχουν μεινει και τελος.
Για να μην ξανασυμβουν τα ιδια προτεραιοτητα εχει αυτος που απανταει εδω και οχι σε pm.
Θα προτιμουσα ελαχιστη παραγελλια 3 τεμαχια για να μη ταλαιπωρουμαστε:

[B]PARASITE - Same 15
WARLOCK - Burning The Witches 10
GREAT WHITE - Same 10
WASP - The Last Command 10
WASP - Inside the Electric Circus 10
WASP - Live In the raw 10
ICON - Same 10
DARK HEART - Shadows of the Night 10 [/B]
ACCEPT - Accept 10
ACCEPT - I’m A Rebel 10
ACCEPT - Breaker 10
ACCEPT - Balls to the wall 10
ACCEPT - Metal Heart 10
ACCEPT - Russian Rullette 10
AC/DC - High Voltage 10
AC/DC - Let there be rock 10
AC/DC - Powerage 10
AC/DC - Highway to hell 10
AC/DC - Back in black 10
ANTHRAX - Armed and dangerous 10
ANTHRAX - Among the living 10
ANTHRAX - Spreading the disease 10
ANTHRAX - Penikufesin 10
DEF LEPPARD - On through the night 10
DEF LEPPARD - High n dry 10
DEF LEPPARD - Pyromania 10
DIO - Last in line 10
DOKKEN - Under lock and key 10
DOKKEN - Back for the attack 10
HELLANBACH - Now hear this 10
HELLOWEEN - Walls of jericho 10
HELLOWEEN - Keeper I 10
HELLOWEEN - Keeper II 10
LEATHERWOLF - Endangered Species 10
LIZZY BORDEN - Give 'em the axe 10
MANOWAR - Battle Hymns (Netherlands) 10
MOLLY HATCHET - Take no prisoners 10
MOLLY HATCHET - No guts no glory 10
MOTORHEAD - St Valentines Day Massacre 10
MOTORHEAD - Ace of spades Single Special Christmas Edition 10
OZZY - Bark at the moon 10
OZZY - Ultimate Sin 10
RAINBOW - Long live rock n roll 10
RODS - Wild dogs 10
SARACEN - Change of Heart 10
STEVIE RAY VAUGHAN - Couldnt stand the weather 10
TWISTED SISTER - You Cant stop rock and roll 5
THIN LIZZY - Black Rose (Ελληνικο) 5
THIN LIZZY - Live And dangerous gatefold (Ελληνικο) 10
THIN LIZZY - The continuing saga of the ageing orhans (Ελληνικο) 10
TESLA - Mechanical Resonance 10
WHITESNAKE - 1987 10
WARLOCK - Hellbound 10

κρατα μου το PARASITE - Same 15 και θα βρουμε και κατι αλλο για να μην τραβιομαστε μονο γιαυτο!