Mackintosh- Aνδρας ή γυναικα?

Fail
Στο στήθος της Μακιντος αναφερόμουν

:lol: καλά λέω γω ότι δω μέσα μπλέξαμε τα μπούτ…ε…τα βυζιά μας :stuck_out_tongue:

Απορώ πως και δε σε έχει ενοχλήσει η παρουσία αυτού του τόπικ. Αν και εδώ που τα λέμε δεν θα πρεπε, έχεις δείξει κατά καιρούς πόσο cool τύπισσα είσαι. 8)

Και παρακαλώ να μην μιλάμε για αλλους πέραν του ατόμου για το οποίο γίνεται λόγος σ’ αυτό το πολλ. :slight_smile:

είναι ιδέα, σαν τη Μαλβίνα Χoστεςς

μμμ , δν ξέρω . δν έχω την παραμικρή ιδέα . θα πω άντρας αλλά για να είμαι μέσα σε κάθε περίπτωση τσεκάρετε κ την υπογραφή μου … :stuck_out_tongue: :–

Εγώ έβαλα ότι είναι γυναίκα. Μάλιστα πιστεύω ότι είναι έκεινη που κοίταγε ο bleeding στις φωτογραφίες από το μετσαλοπάρτυ

Aντε να μαζευεστε πολλες:D

Φιλενάδα μη μασας! εσύ είσαι σούπερ, και όποια δεν το αναγνωρίζει ΑΠΛΑ ΖΗΛΕΥΕΙ!!!

Γυναίκα ενοείται!


[SIZE=“1”]Το συμπερασμα οτι ειναι γυναίκα το έβγαλα απο τα posts σας! χιχιχιχιχχιχιχιχιχιχχι μην ακουστεί παρα πέρα! :wink:[/SIZE]

Λείπει μια τρίτη επιλογή όμως από το πολλ.
Τώρα προβληματίζομαι για την ψήφο μου… :-k

Τραβέλι είναι.

Παρακαλώ να μπει η επιλογή στο πολλ.

γυναίκα είναι. Μοιάζει με Σουηδέζα.

εχω αποδειξεις μεσα απο θρεντ του φορουμ οτι ο/η μακιντος ειναι αντρας.να τις ποσταρω ή προτιματε να αιωρειται αυτη η απορια?:stuck_out_tongue:

Τα πράγματα ποτέ δε θα ναι ίδια στο φόρουμ μετά τη σημερινή μέρα.

Η ταυτότητα αποκαλύφτηκε. Με χάρη και με στυλ. Η δίδα Unburnt μπορεί να το επιβεβαιώσει.

Τέλος εποχής… (αρχή μιας νέας ίσως?)

πες την ιστορία!

Λίγα πράγματα έχω να πω. Τα αποκαλυπτήρια έγιναν στην καφετέρια που δουλεύει ο φίλος μας. Για περισσότερα σχόλια πάνω στο θέμα μπορεί να μιλήσει η μις Ανμπέρντ, αν τυχόν το πάρει το μάτι της. 8)

δωστε τροφη στο λαο και αφηστε τα ‘‘γυρω-γυρω’’

… Βασικά… (και δεν το λέω και πρώτη φορά… το τόνισα και χθες…)
… Εγώ το ήξερα… Οπότε… λυπάμαι γιατί δεν ήταν και τόσο αποκάλυψη!.. Αυτό πρέπει να το καταλάβετε επιτέλους, πόσες φορές να το πω? ΤΟ ΗΞΕΡΑ!
Έχετε πλάκα οι άντρες, νομίζετε ότι εμείς οι γυναίκες είμαστε πολύ μα πολύ χαζές…
Αλλά δεν έχω παράπονο… είσασταν καλά οργανωμένοι…

Κατα τ’άλλα… ναι, μια νέα εποχή ξεκινάει.
Όχι η εποχή που εγώ πλέον γνωρίζω ποιος είναι Ο μάκιντος, ΑΛΛΑ η εποχή που εσείς πλέον ξέρετε ότι ξέρω ποιος είναι και δεν “γελιέμαι” πια…

Ωραία, τώρα που μάθαμε για τον μάκιντος, πείτε μας και για την ανμπερντ!

χαχαχαχαχαχαχα