Madball 5 Αυγουστου

Οι Madball βγαλανε αλλη μια δισκαρα περισυ!
Infiltrate The System o τιτλος του.

Γιατί είχαν διαλυθεί ?

Δεν νομίζω !

Εκτός αν έχω χάσει τόσα επεισόδια!:stuck_out_tongue:

ειχαν διαλυθει το 2001 αηδιασμενοι απο τις πολλες αλλαγες στο line up(η προτελευταια συναυλια τους πριν τη διαλυση δοθηκε στο αν)επανασυνδεθηκαν το 2003 και το 2005 εβγαλαν το legacy.απο τοτε συνεχιζουν κανονικα

Είχα πλήρη άγνοια!!!

Σώπα ρε παιδί!Τι συμβαίνει στον κόσμο !!! #-o 8) :-s :?

δε πειραζει σιγα.αλλωστε οι μπαντες τωρα πια ειναι τοσες πολλες που χανεις τη μπαλα.οπως και να χει ελπιζω να σας δω ολους εκει.

Εκτος συγκλονιστικου απροοπτου… ραντεβου εκει… :metal:

[I]still here after many hard years.
when will you realize, you can’t kill what won’t die?
cause they’ve tried but the strong survive.
I’m only tellin you one time.
still livin a lie, you’ve been cryin the words of gettin tired.
how can talk with that closed mind?
you pass judgement, you cross the line
you will never confront me.

cause we’re all in this game,
we don’t believe loyalty comes for free.
you only get respect when it’s given out.

make no mistake you’re the enemy.
make no mistake
Check it.

think I will back down?
you don’t know me
i never back off,
cause you’re my enemy.[/I]

http://www.youtube.com/watch?v=5hXe5_6qeCM&feature=related

New York Fuckin’ Hardcore.

εεεεεεεεεετσι NY HARDCORE STILL LIVES

χωσου θα 'ναι και ο καραφλας μαλλον(ξερεις εσυ)τον καναμε χαρντκορα

Υ.Γ. Mαγκες οσοι ειστε σημερα καντε μια προσπαθεια να δειτε και τα support.Eιδικα οι soberphobia (piraeus rulez) και como esta loco σκοτωνουν.Tα λεμε εκει.

Δυστυχώς είχε απίστευτη κοσμοσυρροή στο live (δεν είχε και προπώληση βλέπετε) με αποτελεσμα να τιγκάρει το club και αλλοι τοσοι να μείνουμε απέξω…Αθανατο Underworld για πάντα…

Όντως,έτυχε να περάσω από εκεί χθες και είχε μαζέψει αρκετό κόσμο.

οντως χαμος πολυ κοσμος!ηταν πολυ ωραια,αλλα το τελευταιο σαπορτ συγκροτημα επαιξε παρα πολυ και ηταν τραγικοι,γελιοι ,αστειοι.ΕΛΕΟΣ,επεξαν πιο πολυ απο τους μαντμπολ!

Θυμασαι μήπως το setlist?Επαιξαν τα live or die,look my way,set it off,demonstrating my style?:-k

we the people, infiltrate the system, cant stop wont stop, demonstating my style, hold it down, set it off, its my life, lockdown, pride, for my enemies, look my way,adapt and overcome, hardcore pride, nuestra familia και πολλα ακομα…απιστευτη ενεργεια και πολυ ξυλο, freddy and hoya ruleeeeeeeee!!!

Ισως η καλυτερη απο τις τρεις φορες που εχουν ερθει.

Το live των madball ηταν απλα φανταστικο.Το δευτερο καλυτερο hardcore show που εχω δει(η πρωτια ανηκει στους sick of it all το 2006)και μπορω να πω οτι μ’αρεσαν περισσοτερο απ’οτι στο hellfest.Εχω πολλα να θυμαμαι απο τη φοβερη αυτη εμφανιση(ενα απο αυτα μια μελανια στη πλατη).κορυφαια στιγμη το pride(δε μπορουσα να μην ορμηξω στη σκηνη οταν επαιξε).New york hardcore still lives ετσι απλα.τα λεμε στους skarhead(θα ειναι κανεις?)

Υ.Γ.Respect στους soberphobia για τις διασκευες σε Negative Approach και Backfire(still dedicated)well done guys.

Πωπω πρεπει να ηταν τελεια!
Εγω δυστυχως δουλευα και απογευμα και τελειωσα 22 οποτε ουτε με τηλεμεταφορα δεν
θα προλαβαινα.Χαιρομαι που λετε οτι ειχε πολυ κοσμο.Να το σκεφτουν αλλη φορα για
κανα Γκαγκαριν αν και δεν μου κολλαει για HxC συναυλια.

Παρτε κι ενα βιντεακι να γουσταρουμε

HARDCORE STILL LIVES

etsi
!

http://www.youtube.com/watch?v=297QwN-Dr-0

Αχαχαχ φαινεται η φατσα μου στο For My Enemies.

Νταξ, τεραστιο λαιβ και τιμιο. Report is on its way.