Madball,Terror live in Athens 14/3/2010 @Σφεντόνα

νταξει εγινα φιρμα και ετσι?
Γαμησε :thumbup:
φυσικα και ναι κουκλε :wink:

ελα να μην το βλεπω να πεφτει
κρατηστε το μου ψηλα μεχρι να φτιαξω καινουργιο ακαουντ μετα το μπαν

πανω:thumbup:

Sin City???#-o Στο ασφαλιτομάγαζο?? Άντε γεια… ούτε απ’ έξω!!![-X

Nτάξει για να πω την αλήθεια δεν το έχω ξανακούσει αυτό κι έχω πάει και σε αρκετά live εκεί όταν ονομαζόταν Underground κυρίως. Δηάδή για μια χρονιά πήγαινα συνέχεια…Τωρα δεν ξέρω τι να σου πω…

(μόνο ένα περιστατικό ψίλο άκυρο, που χε συμβεί παλιότερα, έχω ακούσει, αλλά και πάλι δεν ξέρω αν υποδήλωνει ότι είναι ασφαλιτικό)

Ελπίζω να μην ισχύει κάτι τέτοιο

Και αν δεν τα ξέρουμε και σίγουρα αυτά μη τα λεμε ετσι. ε? Φιλικότατα

Στο On Stage διοργανωνει ο ξηγας ρε παιδια, που κολλαει το Sin City?

ελα ντε! Κι εγώ σκέφτηκα μήπως μπέρδεψε τα μαγαζιά

Παλιά On Stage? έφαγε σουτ από το On Stage. Το Sin City συνεργάζεται με τον μπάτσο τώρα, εκεί μετακόμισε ο ασφαλίτης? και στο Bat City πουλάνε εισιτήρια του μπάτσου.

αλλαξτε το μαερα ρε παιδες…η εστω ωρα…να αρχισει στις 11 !!! Στις 19.00 το απογευμα την ιδια μερα παιζουμε με το σκουληκι !!!

Μη πάει πάντως μια μέρα πριν γιατί θα αρχίσω παναγίες

Πάντως κάτι σοβαρό τώρα…Ας πει κάποιος αν ισχυέι αυτό που’ πε ο anthrax γιατί είναι σοβαρό και θα κρίνει το αν θα πάω ή όχι…

Η τουλαχιστόν ας πείτε ότι θα γίνει στο αν!

υπαρχει κανεις που εχει την εντύπωση οτι κάποιο μαγαζί δεν συνεργάζεται με κάποιον;…

Όπως τα είπα. Θες να σου πω και τιμή?:wink:

παιδια τελικα ειναι σιγουρο το λαιβ? αν ναι εχουμε μαθει τιμη και προπωληση αν θα εχει και που?

Ξέρεις κάτι με αποδείξεις όμως???:-k Όχι λόγια του αέρα…

εσυ το ανέφερες φίλος εσυ “οφείλεις” να εξηγήσεις. το “οφείλεις” είναι σε εισαγωγικά γιατί φυσικά δεν περιμένω να γίνει τέτοια συζήτηση απο εδώ και λογικό είναι.

Στο site η το myspace παντως των madball την εχει επιβεβαιωσει…

Τι δεν κατάλαβες δηλαδή??? Ότι το συγκεκριμένο μαγαζί κάνει live του ασφαλίτη? :?

ε ναι και αυτό ειναι απόδειξη;
δεν ξέρω αν ισχύει ή όχι. εγώ ειπα οτι όλα τα μαγαζια λίγο ως πολύ με κάποιον συνεργάζονται. και δεν λέω για λίτες μόνο. πιο λιανά δεν μπορώ να το κάνω.

Για συγκεκριμένο πράγμα μίλησα!!! :? Αν δεν το κατάλαβες δεν θα καθίσω να σου κάνω ανάλυση εδώ μέσα… Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε. ΤΕΛΟΣ._

Δεν υπάρχει περίπτωση, 14 μάρτη έχει battle of the bands στο Αν.