Χρόνια πολλά Maiden1979!

Nαι, αλλα υπηρχε ηδη αναλογο thread που το συζηταγαμε…:slight_smile:

Α ναι; :-s

Δε διάβασα τπτ πριν το ανοίξω!:oops:

Δε μαμιέται, αν γουστάρουν οι μοντς κι εσείς κλείστε το!

Εγω λεω οτι ειναι μια χαρα το τοπικ ωρε!
Τοσα ακυρα εχομε, αυτο θα μας χαλασει?8)

Χρονια πολλα και καλα.:slight_smile:

Οχι ρε κοπριτη το τοπικ εγινε για χαρη του Eddie που εχεις avatar. Εγω στα ειπα νωρις νωρις χαμενε. ΠΑΠΠΟΥ :lol:

χρόνια πολλά!!ό,τι επιθυμείς και πάντα ευτυχισμένος!:slight_smile:

Χρόνια πολλά συνάδελφε κριέ.

Για τρίτη φορά, να σου ευχηθώ υγεία και ευτυχία!
Έχεις ίδια μέρα γενέθλια με τον John Kay των Steppenwolf! You were born to be wild! :stuck_out_tongue:

Χρονια πολλα, και το κυριοτερο καλα!!!:smiley: :wink:

Xronia polla

Χρόνια καλά και ποιοτικά!Live your life!!
η καλύτερη ευχή που μου ερχόταν στο μυαλό…

[SIZE=“5”]ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!![/SIZE] [SIZE=“1”]πεσε το χρημα τωρα. και γρηγορα ε. τι, τσαμπα σου ευχομαστε;[/SIZE]:stuck_out_tongue:

και μια προσωπικη ευχη: ειθε να σε επιλεξει ο ιδιος ο axl ως roadie των επανενωμένων guns (οταν και αν γινει αυτο:p ):wink:

για δευτερη φορα χρονια πολλα καλα με υγεια κ χιππιδιες!:stuck_out_tongue:

Τι να πώ… :oops:

Τόσες πολλές ευχές την ημέρα των γενεθλίων μου δεν έχω ξανακούσει ποτέ μου… :stuck_out_tongue:

Για τρίτη φορά και εγώ [SIZE=“4”]ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!![/SIZE] :smiley:

Τι είπες τώρα; 8O
Πολύ καλό! Δεν το ήξερα!
Με ισοπέδωσες… :stuck_out_tongue:
Thank you!!! :slight_smile:

Φίλε Γιάννη, αν εξαιρέσουμε την πραγματικά καλύτερη ευχή που μπορεί να δώσει κάποιος (για υγεία φυσικά!) , παίζει να είναι η καλύτερη ευχή που έχω ακούσει!!! [-o<
Με άγχωσες… χαχαχα!

P.S. Η βραδιά έκλεισε όμορφα!
Μόλις γύρισα από μια μπυραρία που εδρεύει χαμηλά στην Αμφιθέας…
Παραγγείλαμε την σπεσιαλιτέ που λέγεται “Ρωμαϊκό όργιο”!!!
Μια πιατέλα 1 μέτρου (ναι! ενός μέτρου!!!) γεμάτη λουκάνικα, σαλάμια, τυριά, σαλάτες, σάλτσες, πατάτες και “κότσι”! :respect:
Έπαθα shock!
Ά-ν-ε-τ-α τρώνε 10 άτομα!
Εμείς είμασταν 5 και τώρα δεν μπορώ να πάρω ανάσα!
Με πόνεσε η καρδιά μου!
Και φυσικά, με συνοδεία βελγικής μπύρας Duvel, όπως μου είχε συστήσει η Αλόη, που ξέρει από αυτά…:stuck_out_tongue:

Ωχ… Ζεις, εισαι καλα???:smiley: :stuck_out_tongue:

Θα μου επιτρέπεις να σου χαλάσω το topic για λίιιιγο ε; Σου ευχήθηκα ούτως ή άλλως κι εγώ οπότε είμαι καλυμμένος :stuck_out_tongue:

Δηλώστε και οι υπόλοιποι από το προφίλ σας (User CP) τις ημερομηνίες γέννησης σας (έλα, έλα, μη ντρεπόμαστε!) για να ξέρουμε πότε γιορτάζετε. Άντε, αφού κατά βάθος όλοι θέλετε ένα χρόνια πολλά thread :smiley:

Eγω τη δηλωσα…Αμα κοροιδεψει κανενας τα λεμε:lightsabre:

Δεν κατάλαβα! Αμφισβητείς τα γούστα μου και τις προτάσεις μου;; Πρόσεξε γιατί τα λουκανικάκια στο επόμενο Ρωμαικό Όργιο ξέρεις από τι θα είναι! :lol: Θα καλέσω και τον Angmar που το έχουμε απωθημένο να σε φάμε! :stuck_out_tongue:

τι έγινε τώρα??δεν τα είπαμε αλλού?παραισθήσεις από τον πυρετό είναι??

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Ω ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ:drunk:

Ελεος ρε κανιβαλοι… Ειμαι μονο κοκκαλα, τι θα φατε?:smiley: :stuck_out_tongue: