Manowar @Release Athens Festival 14/6/2019

Ε ναι ποιος την γαμεί την βροχή άμα είναι να χύσει ο Αρχηγός! Βλέπω τα έβαλες όλα κεφαλαία, φοβάσαι την οργή Του

4 Likes

198 και σήμερα, μέχρι τη στιγμή που το Ιερό Σπέρμα του ΑΡΧΗΓΟΥ μας ευλοχύσει…

7 Likes

χύσε να μεταλάβουμε !!!

όσο πάει το χοντραίνουμε :confounded:

6 Likes

Μια χαρα, τελικα η επιλογη μου να μην τους δω στην Στουτγκαρδη ηταν σωστη αφου τελικα θα του δω εδω και πολυ πιο φτηνα απο τα 95 ευρω που θα ηθελα εκει.

1 Like

Ένα δάκρυ κύλησε… Το ερώτημα είναι, ποια μπλούζα του '92 να φορέσω; Την κλασική μαύρη ή την γκρι all over; Ή και τις δύο μαζί για να βγάλω τη μπέμπελη; Το σπαθί που το έχω καταχωνιάσει; Μην ξεχάσω να πλύνω τα γούνινα σωβρακάκια. Πέλεκυ να πάρω ή θα έχουμε ντράβαλα στο τραμ με τους ανίδεους πολίτες; Πάρκινγκ για άλογα υπάρχει;

Ούτε το νερό της θάλασσας δεν θα βρουν γύρω από την πλατεία Νερού μετά το σφύριγμα της λήξης…

7 Likes

Mην πάμε πάλι σαν τα παιζάκια του ιδρύματος ρε συ… Τα είπαμε, τα συμφωνήσαμε… Τη μία εσύ, την άλλη εγώ…

1 Like

ελα τώρα… τη μακρυμάνικη του 92 θα φορέσω και ας λιώσω.

Εδώ και Γαλλία θα είναι οι τελευταίες τις φορές…πλέον από μαύρη είναι σκούρα γκρί!

1 Like

γκρι all over για μενα παντως

1 Like

Σπουδαία νέα. Έχοντας δει τη μπάντα το 99 (this town ain’t got enough electricity for Manowar, we love Athens) και το 2007 σε μια μεγαλειώδη εμφάνιση που μας έκανε να το βουλώσουμε όλοι, θα ήθελα να τους δω μια τελευταία φορα. Στη χειρότερη θα γελάσουμε πολύ, στην καλύτερη θα παραμιλάμε ( αν και δε το νομίζω λόγω Adams, δε τη παλεύει στα ψηλα πλέον, και σετλιστ). Τα πρόσφατα γεγονότα με τον αχώνευτο χτικιάρη και την κόρπορειτ γαργάρα του πρες ριλις, καθώς και οι εθνικιστικογραφικότητες που θα λουστούμε είναι ανασταλτικοί παράγοντες, αλλά οι αναμνήσεις με τα φιλαράκια μου που θα βρεθούμε πάλι ον νον ινγκλις γκράουντ καθώς και το βάρος των πρώτων 4 δίσκων + Κινγκς + Τράιαμφ (Καλά και το φάιτινγκ γαμεί. Όσον αφορά το λάουντερ, είναι καθαρά σχέση αγάπης η μίσους και εγώ το αγαπάω, ο τελευταίος μεγαλος δίσκος τους.) θα υπερισχύσουν. Ασε που ειναι και διπλα στο σπιτι μου η πλατεια νερου.

4 Likes

Βάλτε καμιά κάπα σαν αυτή που έβαλε ο Αρχηγός όταν στέφθηκε Ιππότης στη Μάλτα.

4 Likes

Θα νηστέψουμε κιόλας

4 Likes

κλείσαμε, τι ψυχή έχουν 1800€ μπροστά στο μεγαλείο του τηλεφωνήματος από τον ντε μαιο;

2 Likes

Αυτά είναι!!
Ετοιμάζω ήδη το σπαθί!

1 Like

Ξεκινάω με μια παραδοχή. Η κιθάρα μου, κόστισε 2200€ ενώ με 1800€ σου δίνουν και κιθάρα και άλλες δέκα παροχές

Αλλά με τρομάζουν κάποια πράγματα

  1. τηλεφώνημα από band member λέει. Εύχομαι να μην καλέσει ο Logan και απαντήσει κάνα παιδάκι την ώρα που λείπει ο fan γονέας
  2. δεν αναφέρει αν θα γαμησω εγγυημένα
  3. το unique item used on stage, with certificate of authenticity Εύχομαι να μην είναι προφυλακτικό
14 Likes

Αυτά τα VIP packages κάθε φορά γίνονται όλο και χειρότερα. Τηλεφώνημα λέει απο band member.

2 Likes

Σιγά μη δώσω 1800ε.Βαζω αλλά 500ε και κλείνω Metallica experience.

1 Like

Ναι αλλά δεν θα σε καλέσει ο Λαρς

3 Likes

Kαι έλεγα… πότε θα αρχίσει η κουβέντα για Μετάλικα;;;

7 Likes

Πάει με όλα σαν την κόκα κόλα

3 Likes

ναι, αλλά τι κιθάρα σου δίνουν; όπως γνωρίζεις καλύτερα από μένα ενδεχομένως, υπάρχουν και κιθάρες με 1/10 του κόστους της δικής σου.
Επίσης, απορία. Αν σε πάρει ο ντεμαιος τηλέφωνο και αρχίσεις να του λες για τις τσόντες του λόγκαν, τι θα γίνει;

2 Likes