Manowar @Release Athens Festival 14/6/2019

κανα 10καρικο να εχει και πολυ ειναι. μονο με radiohead πιστευω μπορουν να φτασουν τον κοσμο των muse.

2 Likes

5-6 χιλιάδες θα μαστε και θα περάσουμε και μια χαρά

Παραπάνω πιστεύω αν και δεν έχει σημασία. Προσωπικά έχω ενθουσιαστεί και δεν το περίμενα, ώρα να τους δω κι εγώ. Θα είμαστε “ten thousand side by side” :smiley:

Ο Hamzik τα έχει παρατήσει; Δεν ξέρω τι σχέσεις υπάρχουν με τα πρώην μέλη, αλλά για “final battle” ωραία θα ήταν να καλούσαν τον Ross the Boss.

3 Likes

Μην λέμε πολλά γιατί είδαμε πέρισυ τι έγινε.
Με τόσο καλή τιμή μην βρεθείτε προ εκπλήξεως…

Πιστευω οτι θα χει αρκετο κοσμο. Ενα δεκαρι. Κατι η τιμη. Κατι το μεγαλο σετλιστ. Κατι οι εντυπωσεις απο τις δυο τελευταιες τους συναυλιες εδω, κ κυριως ο τροπος που λειτουργουν πλεον τα μιντια κ δημιουργουν χαιπ με κανουν αισιοδοξο. Μπορει κ παραπανω

1 Like

Κ βασικα οτι θεωρητικα ειναι κ οι τελευταιες. Ξεχασα το πιο βασικο

ΣΕΦ τη πρώτη φορά πόσο κόσμο είχε? March Metal Day? Αν δεν έχει 10αρι με αυτή τη τιμή και τελευταία συναυλία θα είναι λίγο τραγικό…πιστεύω ότι θα ρθει και αρκετός κόσμος απ έξω με αυτή τη τιμή…Maiden πρώτη φορά είδα τόσους ξένους σε συναυλία στην Ελλάδα…

Σεφ πρεπει να χε καπου αναμεσα 10-15. Μαρτς κανα 5αρι, αλλα τοτε ηταν στα χειροτερα τους απο πρωην εντυπωσεις

ΣΕΦ θυμάμαι γεμάτη την αρένα με κενά προς το τέλος και αρκετό κόσμο στις κερκίδες δεξιά και αριστερά της σκηνής.

πρέπει να είχε πάνω απο 10000

12-13 πρεπει να ταν

Γνωρίζοντας καλά το χώρο, λέω ότι το δεκάρικο ήταν το μάξιμουμ.

Χαλαρωστε, οχι και 12-13 στο ΣΕΦ, 10.000 το πολυ.

Στα κλου πρεπει να ηταν ο Πρασουλας με την αρχαια ελληνικη περικεφαλαια.
Support τοτε oi Fatal Attraction.

1 Like

Γνωρίζουμε εάν από τα καταστήματα δίνουν κανονικό εισιτήριο η φωτοτυπία ??

Φωτοτυπια. Κανονικό θα σου δώσουν εκεί στην είσοδο.

1 Like

Περίπου 8000 στο ΣΕΦ. Περιμένω 10000-12000 κόσμο στο Release.

Λιγότερα από 30 λεπτά μείνανε…Είμαι γραφείο με το χέρι κολλημένο στο ποντίκι και τσεκάρω κάθε λίγα λεπτά, είμαι και online τηλεφωνικώς με την παρέα…πλάκα έχει μετά από τόσα χρόνια αυτή η προσμονή…:slight_smile:

Και εγω ετοιμαζομαι να βγω να τα παρω

Άντε σε καλή μεριά!
Πρώτη φορά θα επιχειρήσω εισιτήρια συναυλίας μέσω viva. Μόνο για μπάλα-μπάσκετ έχω πάρει, ελπίζω να μην έχουν κανένα restriction πχ στον αριθμό εισητηρίων όπως έχουν εκεί (θέλω να πάρω 4), για να δούμε…

Ωραια τα πηραμε και τα τικετα.

Τα μπουμπουνησα κ εγώ