Marky Ramone's Blitzkrieg - Greek Tour 2012

Θα είμαι εκεί ρε διάολε!

Το τσιμπησαμε και το τικετο! :smiley:

παιδια,γνωριζετε τι ωρα αρχιζει το λαιβ στα ιωαννινα?

Παμε στον Marky να χορεψουμε λεμεεε:yahoo::yahoo:

τσιμπήσαμε εισητηριακι σήμερα :smiley:

*ρε didi…θα μας τρελάνεις?? τι αριθμός εισιτηρίου 1011!!! οχι μην είναι 81,627.ολο εφε

λογικα θα το τιμησουμε και εμεις στα Γιαννενα! :wink:

για Αθήνα πήρες εισιτήριο??

:stuck_out_tongue: για λαρισα.
άκου 1011 :!:

αχ ρε παιδια, ποσο μα ποσο θελω να παω σε αυτη τη συναυλια??? ειναι πολυ κριμα που δεν μπορω να δω τον Marky! εσεις που μπορειτε, πηγαινετε και διασκεδαστε και για εμας, τους αμοιρους, που η τυχη δεν εχει περασει ουτε καν εξω απο την αυλοπορτα μας!!! Hey, ho, let’s go!

Θα έρθει κανενας Θεσσαλονικιος να πάμε να βρουμε τον Marky και τους υπλολοιπους για καμια φωτογραφια και για κανενα αυτογραφο;

Θα ερθει ο Paul!!!

Ειπα εγω οτι θα τα παρω να τα πουλησω; Υπάρχει και κατι που λεγεται προσωπικη συλλογη! Πολυ hate χωρις λογο!

Καλά προφανώς και ήταν αστείο του jiopa ρε στέφ :wink:

Πες τα ρε Astaldo!!!Kι εγω δεν καταλαβα γιατι στραβωσε.

οκ ρε παιδες! Σορρυ! :smiley: No bad feelings

σημερα θα παω και εγω να παρω τικετακι για Γιαννενα. κανενας για παρεα?

και κανα σετλιστ ρε παιδια! :slight_smile:

Περσινό
http://www.setlist.fm/setlist/marky-ramone/2011/teatro-caupolican-santiago-chile-3d3d15f.html

'Νταξει, λιγο δυσκολο να παιξει ο Graves ακουστικο σετ μόνος του αλλα μακάρι! Γενικα το setlist σπέρνει έτσι όπως το βλέπω, και σε κλειστο χώρο, θα γινει της πουτ@νας λογικα!

Και στο εισιτήριο που έχω η αρίθμηση είναι οτι να’ ναι. Δεν γράφει πάνω όμως ούτε block 33 ούτε Θεσσαλονίκη, οπότε μάλλον κυκλοφόρησαν για όλες τις πόλεις εισιτήρια με κοινή αρίθμηση. Λεπτομέρειες βέβαια όλα αυτά αφού ουτε μια μέρα έμεινε για να γουστάρουμε RAMONES ύμνους.

για ποση ωρα μιλαμε ρε παιδια? γιατι στη συνεντευξη ο Marky ειπε για 1,5 ωρα και εδω νομιζω οτι βγαινει κανα 2ωρο +