Marty Friedman Balkan Tour 2011

Ο κατσιωνης ανακοινωσε οτι ΔΕΝ θα ειναι τελικα λογω φορτου εργασιας,αν κ ειχε συμφωνηθει τ αντιθετο…

ναι ακριβως αυτο θα γινει…

Ώρα έναρξης για Αθήνα;

Στο εισιτήριο αναγράφεται 21:00, το αν θα τηρηθεί είναι ΑΛΛΟ θέμα.
Παρεμπιπτόντως, ξέρουμε τι γίνεται αύριο με τα Μέσα Μαζικής Συγκοινωνίας αν υπάρξει και πάλι διαδήλωση στο Σύνταγμα;
Να λάβουμε τα μέτρα μας δηλαδή, δεν με πειράζει να το κόψω με τα πόδια αρκεί φυσικά να φύγω [B]εγκαίρως[/B].

Κάτι ακόμα:
Επισκεπτόμενος το official site του Friedman δεν βρήκα πουθενά πληροφορίες για τους μουσικούς που τον συνοδεύουν.
Θα είναι το line-up του τελευταίου δίσκου ή υπάρχουν αλλαγές;

κανα report - set list απο Θεσσαλονίκη?

επεστρεψα απο την θεσσαλονικη και την συναυλια του μαρτυ…καταρχας πολυ ευχαριστημενος απο την ωρα καθως επαιξε ενα 2ωρο γεματο!ΠΑΠΑΔΕΣ!!!ΠΑΠΑΔΕΣ ο μαρτυ!!!θεουλης!!!πολυ ωραια γενικοτερα ολη η μπαντα …καλα ο ντραμμερ δεν ξερω αν ειχε παρει κατι η απλα επαιζε ετσι αλλα νταξει πληρωνα να τον δω…:p:p:p:p:p:p:p…και επισης…ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ ΑΘΗΝΑΙΟΙ!!!ο GUS G. μονο στην σαλονικα για εμφανιση με τον μαρτυ!!!

τελος μας υπεγραψε ολα τα βινιλια/σιντι megadeth βγηκαμε και φοτογραφιες μαζι του!πηγαμε φαγαμε και σουβλακι στον “σαββικο” και ηπιαμε και μπουρονι με τον μαρτυ!!!ιστορικες στιγμες!!!:D:D:D

φάγατε και τα λάστιχα;

*drummer από το muppet show σε διασταύρωση με ασιατικό μυγάκι…

αλλος εξυπνος…σορρυ ρε φιλε βιαστηκα και εκανα λαθος…τι βλακες εχουμε γεμισει ρε…#-o#-o#-o#-o#-o

βρες χιούμορ ή μάθε να γράφεις γελοίε

ελα φιλε αλλος ενας μαγγας στον υπολογιστη εισαι δεν οδηγει καπου αυτο…εγραψα οτι εγραψα δεν ξαναγραφω στο θρεντ!..νικ αν εισαι απο σαλονικα μπορουμε να κανονισουμε ενα ιδιαιτερο να μου μαθεις και να γραφω και να με κανεις να αποκτησω χιουμορ…

[SPOILER][SIZE=“7”]ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΜΩΡΕ ΜΑΛΑΚΑ!!![/SIZE][/SPOILER]

:roll::roll::roll::roll:
εγω σηκωθηκα κατα τις 9 και,μεχρι να πιω το 2ο εσπρεσο απτο αργυρο τσαγερο παντοτε βεβαια,να δω και τι καμνει ο ιεροφαντης του μεταλ,μη με χωσουν μονη μου σε μια γωνια…θα πετουσε το πουλι…περασα μετα που επερνα αγερα στο σχολασμα και βρηκα τη γνωστη διαθεση… το φιλαθλο πνευμα των 2 αδερφων παραπανω:p και λεω τοσα κακα να γινηκαν παλι??!με θυμιζει κατι οργανα που ειχαν στριμωχτει παλια στου καραμανλη απεναντι απτην 7 στη μικρας ασιας και μετα λεγανε οτι δεν περασαν καλα8)8)

λολ στο από πάνω!

Ωραίος ο Marty δεν ήξερα τπτ από τα δικά του και έλεγα ότι θα βαρεθώ αλλά οκ ο τυπάς γάμησε (βασικά όλοι η μπάντα και πιο πολύ εκείνο το καμμένο ο drummer). Η όλη φάση με gus g και γαμώ για μας εδώ πάνω! Ωραίο live και καλή παρέα μετα εις τα δώματα του Dizzy! :slight_smile: :slight_smile:

δυστυχώς δεν πήγα Friedman, γιατί πήγα Roxette… Μην βαρατε, επιλογές είναι αυτές :tomato:

βαλτε κανα σετ λιστ…

εισαι κοπελα8O

χτες ειχε meet n greet 40 ευρω…κ δυστιχως τα εδωσαν 3 ατομα…

καλοί μαλάκες σορρυ κιόλας!!!

εμείς δλδ που τρώγαμε στο ίδιο μαγαζί σουβλάκια πόσα έπρεπε να δώσουμε;;;

Nα αυτοκτονησεις για αρχη…:lol:

Δεν μπορεσα να παω …εχουμε 3 συναυλιες να τιμησουμε το καλοκαιρι…

Συγχωρησε γιατι εισαι αληθινος μεταλ φαν…
αλλα εχτες εκανε πολλους μεγαλους να παραδωσουν την κιθαρα πισω…

επαιξε οπως ολοι περιμεναν…σαν ΘΕΟΣ…
τεχνικα υπαρχουν πιο μεγαλα δαχτυλα(αν και τοσο γρηγορο πικ απο χορδη σε χορδη δεν ξερω ποσοι τον ξεπερνανε)…εξαλου δεν παιζει για να παιζει…

αυτα που παιζει,καποιοι δεν τα εχουν σκεφτει…μαλλον δεν τα εχουν νιωσει…
και πανω απο ολα…ειναι αληθινος!..

εχασες μεγαλο μαθημα…πο Engl κοψανε κ@λους…τελειως ηχος κιθαρας…
καλυετρο και απο σιντι

δεν νομιζω να μου ελληψε(δεν θελω να πω περισσοτερα)…
αυτο που ελλειψε εχτες ηταν μια φωνη και ο θεος να μαθαινει πως βροντανε με μελωδιες! :slight_smile:

ΥΣ.ο Ντραμερ οντως μαππετ σοου και ο μπασιστας οταν εκανε γκριμαζτες εμοιαζε με αυτους που ετρωγε 5 5 στο Ραμπο ο Σταλονε…:lol:

οσο για τον δευτερο κιθαριστα…ειχε ενα κωλαρακι και μια φατσα…καυλας…
ηταν και ντυμενοι παρδελε…ευτυχως δεν ειχαν βυζι…και ετσι τους ξεχωριζαμε απο γυναικες…ερμαφροδιτοι Ιαπωνες απο την Ραδιενεργια?(νταξει εχω πιει)

ενιτ

αν κανεις δεν εχει ακουσει αυτο το κομματι…

αρκει να καταλαβει τι εχασε…βαλε στο σημειο…1,10…

ανοιγουν οι ουρανοι…ελεγεια…αρχαιο μυστηριο…εν ετη 1988…

ο Marty ειναι ενας απο τους αγαπημενους μου κιθαριστες,κυριως απο την εποχη με Megadeth,αλλα και η σολο δισκογραφεια του πολυ καλη,δυστυχως no money,δεν πειραζει ισως next time…