Mass Infection,Blustery Caveat,Carnal Redemption,Resurgency,Necrorgasm 28/1/12@7sins

Almighty εντοπίστηκε στα μπαμ η οποία φρόντισε και για την ανίχνευση των υπόλοιπων αγαπητών χρηστών!

Ωραίο live, τίμιο και σωστό, μάζεψε και κόσμο. Resurgency αγάπες, Carnal πάλι αγάπες. Blustery είχα να δω χρόνια και γούσταρα - ωραίος και ο καινούργιος τους τραγουδιάρης - ωραία και τα καινούργια κομμάτια. Mass Infection αγάπες αν και είχαν γκαντεμιές με καψίματα κεφαλιών, ξεκουρδίσματα κιθάρων…

…περίεργο: και εγώ το ίδιο!!!

([I]και να με συγχωρήσετε οι ψηλοί που σας έσπρωξα από πίσω ουρλιάζοντας “[COLOR=“DimGray”]κάνε στη μπάντα μαλακοψηλέ!! Δεν βλέπω τίποτα μπροστά!!! Ακούς;;;[/COLOR]” [/I]:p:lol: )


Δεν είμαι εγω κοντή εσείς είστε ΨΗΛΟΙ

Χαχαχαχαχα [COLOR=“Sienna”]ήμασταν φυσικά και οι τρεις εκει[/COLOR], περι το κεντρο, οπως παντα, και η ξανθιά είναι πιο petit (και πιο ακραία και συνεπης ντεθου για να λέμε και τα πράματα όπως πρέπει) απο μένα, ε!

…α ναι ε; γνωρίζεστε΄όλοι σας εκεί; Ξανθιά;;; Γμτ, και έλεγα…[COLOR=“Red”]censored.[/COLOR]
#-oΜάλλον θα με είδατε κάποια στιγμή ([I]τριγυρνούσα μόνος κιόλας- δεν βρήκα φιλαράκι να έρθει μαζί, οι άθλιοι προτίμησαν να κρατήσουν φράγκα για τη Τάρτζα και τους BAD MOVIES -ναι…πετάχτηκα και ΑΝ κλαμπ πολύ αργότερα :p[/I]) με μαύρο φουτεράκι “SNAPCASE”. :roll: αλλά , αντε μη πω…

[B]Τουλάχιστον την επόμενη φορά γράφτε τι μπλουζάκια φορέσετε να σας εντοπίζω να ρίξουμε ψιλή κ. και να κεράσω μπύρες!!![/B]

[COLOR=“Olive”][B]edit:[/B] Εχμμμ, δηλ. στεκόσασταν δίπλα στη κονσόλα στο κέντρο;;;
Διότι εκεί δίπλα στεκόμουν και κοιτούσα τον κόσμο μεταξύ “διαλειμμάτων”…[/COLOR]

Α ειδα και Μπεκρομεηχεμ ηδη πριν ανοιξουν οι πορτες, αλλα ντραπηκα :stuck_out_tongue:

[B]!!![/B]ήσουν και συ στη λαιβ-αρα???:smiley:

Εχω ηδη 2-3 ποστ στις προηγουμενες 2 σελιδες ρε και απο αυτα βγαινει το προφανες οτι ημουν και εγω. Αρα ναι :stuck_out_tongue:

just have forgotten…μη θυμώνεις συ ρε :stuck_out_tongue:

Καλά έκανες γιατί μπορεί να σ’ έτρωγα :!:

Σιγά, κι εγω μονή μου πηγα και βρήκα τους πάντες. Οι κοπελες δεν κυκλοφορούμε αγκαζε σαν τους αγγέλους του τσαρλι, ε! Διασπειρομαστε στο χώρο να φαινομαστε πολλές.
Εγω πάντα μπροστά μπροστά φάτσα σκηνή, το σάββατο με λευκή mortal torment. να στηρίξουμε και τα παιδιά μας.

Ααααα…σε είδα εκει ναι :stuck_out_tongue:

ΟΚ νεξτ ταϊμ…!