Masters of Death tour 2006

  1. Δεκτό αλλά και συ δεν ξέρεις τα δικά μου.

  2. Βασικά αναφερόμουν σε όλα τα άλλα bands εκτος των Blind Guardian. Από αυτούς έχω τα Battalions of Fear, Nightfall in Middle-Earth, A Night at the Opera αυθεντικα και τα Follow the Blind και Tales From the Twilight World σε mp3 και μου είναι αρκετά για να σχηματίσω άποψη. Αν δεν θες μην με πιστεύεις, δεν θα χάσω και τον ύπνο μου… :lol: :lol: :lol:

  3. Δεν έχω να πω τίποτα παραπάνω…

  4. Λαθος thread, ψάξε καλύτερα. :wink:

Συνεχίζεις βέβαια να επιδεικνύειςτο κόμπλεξ σου, προσπαθώντας να με βγάλεις λάθος. Καλή συνέχεια, αλλά εγώ δεν πρόκειται να σου ξαναπαντήσω.

Lathos threat? den to nomizo
den sou simferei na min mou ksanaapantiseis, epidi apla den exeis na peis kati tis ousias.
Geia sou kai pali

nihilist αν 8εωρεις κομπλεξικο καποιον που προσπαθει να τεκμηριωσει την αποψη του με παραδειγματα και λικνς τοτε τι να πω?πρει να αρχισουμε να γραφουμε ακαταλαβιστικα και βλακιες.απο το πρωτο μνμ του θεματος αυτου τους εβρισες και μετα ειμαστε εμεις οι κολημενοι?δεν περιμενες πρωτα να πει καποιος "και οι in flames που ειναι?"και μετα να τον βρισεις αλλα αρχιζεις απο την αρχη με τη μια.

κατα τα αλλα συμφωνω απολυτα με τον Guardian =D> =D> =D>

Εντάξει, ας λήξει εδώ το θέμα όμως γιατί έχετε ξεφύγει τελείως.
Nihilist, καλώς κάνεις και λες και υποστηρίζεις έντονα την άποψη σου, όμως σε παρακαλώ κάν’το λιγάκι πιο κόσμια σε κάποιες περιπτώσεις. Εκφράσεις του στυλ “για τον π%^$ο” κτλ όταν δεν είναι προφανής η χιουμοριστική διάθεσή τους, ή όταν δεν είναι έτσι κι αλλιώς χιουμοριστικές, καλό είναι να λείπουν γιατί βλέπεις και μόνος σου τι αντίκτυπο έχουν…

re nihilist orimase ligo 8O