Metal bazaar-metal party (athens - bat city)

Αρκετός κόσμος, αρκετοί πωλητές, γνωστές φάτσες.

Δημήτρη (parask77) δεν ξέρω τι έψαχνες ακριβώς, αλλά οι τιμές ήταν καλές και τα παζάρια πήγαιναν σύννεφο :lol::lol:

Προσωπικά έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος και ευχαριστώ όλους όσους πέρασαν να πουν έστω ένα “γειά”.

Ενδεχομένως να έδωσα και πράγματα σε αρκετούς εδώ που δεν γνωρίζω, ήμουν μέσα δεξιά με τις τιμές στα κόκκινα καρτελάκια (4-5-7-8-9+). Αποκαλυφθείτε ! :slight_smile:

Για την Ιστορία, πρέπει να έφυγαν πάααααρα πολλά …σουβλάκια :lol::lol::lol:

Καλή φάση και ευκαιρία για όλους μας αποτέλεσε το παζάρι. Πέρα όμως από τα θετικά που ειπώθηκαν ήδη ή θα ειπωθούν στη συνέχεια (τα οποία σαφώς ήταν απείρως περισσότερα από τα αρνητικά), θέλω να αναφέρω τον εκνευρισμό μου απέναντι σε έναν πωλητή.

Ο οποίος εκνευρισμός, δυστυχώς, δημιουργήθηκε μόλις άνοιξα ένα EP των My Dying Bride (Deeper Down). To digipack βρισκόταν εντός ζελατίνας παρακαλώ πολύ, αλλά ο υπολογιστής μου για κάποιον περίεργο λόγο δεν το αναγνώρισε ποτέ. Γυρίζοντας να δω την επιφάνειά του αντίκρισα το χειρότερο αντίστοιχο θέαμα της ζωής μου. Δηλαδή αυτό το πράγμα δεν υπάρχει ρε παιδιά… Μιλάμε για κακοποίησή του. Λες κι έχει πραγματοποιηθεί προσπάθεια καταστροφής του.

Ο εξαιρετικός πωλητής, βέβαια, μου το πλάσαρε από μόνος του μόλις με είδε να πιάνω στα χέρια μου το Like Gods Of The Sun των Βρετανών. «Πάρε κι αυτό και θα σου κάνω καλή τιμή»

εντος ζελατινας φανταζομαι εννοεις την απλη ναυλον θηκη που βαζουν οι πωλητες και οχι το factory sealed που λεμε ε ? ε φιλε, επρεπε να το τσεκαρεις το δισκακι, κακως που δεν το τσεκαρες… ετσι την επαθα κ εγω με ενα anthrax που τσιμπησα #-o αν κ δεν φαινοταν ΤΟΣΟ χαλια, εχει πολυ θορυβο ομως… κριμα το 5ευρο…

cheers στα παιδιά που κάνανε το πέρασμά τους στο παζάρι, τα λέμε στο επόμενο :smiley:

Επειδή πάντως παζάρι θα ξαναγινει εκεί τα Χριστούγεννα, κρατήστε τις προβληματικες κόπιες σας και ανταλλάξτε τις με κάτι που είναι ΟΚ στους ίδιους πωλητές.

Κι αν δεν δεχτούν -που δεν το νομίζω- εδώ θα είμαστε να τους κράξουμε .

Πιστεύω πάντως πως για ότι έγινε δεν υπήρξε δόλος μιας κι εγώ έχω τύχει να έχω αρκετά πράγματα που δεν έχω προλάβει να τσεκάρω.

ποιος ειναι ο πωλητης με της σακουλες spacerocker παντα ξεχναω το ονομα του για την ιστορια τσιμπησα 5 βινιλιακια απο το παλικαρη σε απιστευτι κατασταση και τιμη:D:D:D:D:D:D