Metal Solid@rity #2 - Α' ΦΕΠΑ - Σάββατο 21 Οκτώβρη

  • το τίμημα να το στείλεις ε ? αν δεν το κάνεις δέμα/που έχει αριθμό αποστολής, αυτό ειναι καλή ιδέα ΑΛΛΑ για να είμαι ειλικρηνης, δεν το ξέρουν πολλοί, κι έμενα μια υπάλληλος μου το είχε πεί κι αν είναι κάτι αξίας, σχετικής το βάζω πάντα.

Ούτε εγώ έχω παραλάβει μέχρι στιγμής. Έλαβα απλά μια ενημέρωση στις 10 Οκτωβρίου μέσω PayPal, που απλά έλεγε ότι είναι προς αποστολή. Χωρίς tracking number.

ασχέτως, τι ωραίο κομμάτι :

2 Likes

Απάντησα σε όσα άτομα μου στείλατε, ελπίζω να σας κάλυψα προς το παρόν :slight_smile:

3 Likes

Hello there.

14 Likes

Round 2, fight, and dance with the devil! Άιντε να δούμε…

Πρώτη ανακοίνωση, Ancst από Βερολίνο. Καλοί είναι, ελάτε.

21 Likes

kostantopoulou-ti

2 Likes

Κάτι είχα διαισθανθεί. :stuck_out_tongue:

2 Likes

Ε αυτό δεν το περίμενα, να υποψιαστείς κάτι τέτοιο από το delay :stuck_out_tongue:

1 Like

Αν το κάνατε ίδια ημερομηνία με πέρσι, θα σου έσκαγα με μπλούζα Metal Solidarity 2022- Smash Facism αλλά… τέσπα καλά να περάσετε και βλέπουμε για του χρόνου!

ΥΓ: αφού δε θα πάρω εισιτήριο, κράτησέ μου ένα Large T-Shirt.

2 Likes

Γενικά δεν θα έπαιρνες πάντως γιατί είναι με ελεύθερη είσοδο αλλά απαραίτητη ελεύθερη συνεισφορά, κατά τα άλλα καρδούλες <3

3 Likes

Βγήκε και η νέα κολεξιόν!

@apostolisza8

Υπάρχει μήπως η δυνατότητα να γίνει η αποστολή με κούριερ;

1 Like

Α ωραίο το ancst μπλουζάκι.

3 Likes

Να και η νέα συλλογή στο bandcamp με 123 συγκροτήματα, όσα χρειάζεται να ξέρετε αναφέρονται εντός!

Δεν ξέρω προς το παρόν, αλλά θα επανέλθω.

Σε άλλα νέα, the spam continues, and it will, in the near future. Δεύτερη ανακοίνωση, Aetherian!

13 Likes

ΩΝΣΓ
Πλήρης πρόταση

3 Likes

E ΝΑΙ

2 Likes

Όποιος βρει το όνομα κερδίζει κάτι;

7 Likes

Ναι, την ευκαιρία να δει άλλη μια λαϊβάρα! :stuck_out_tongue:

Ελα ρε, δεν ξερω αν εχει θολωσει τοσο πολυ ο αμφιβληστροειδης απο τα λογοτυπα των συγκροτημάτων που ακουω συνήθως,
αλλά δεν το θεωρώ καν τοσο δυσαναγνωστο το συγκεκριμένο…

Οπως κ να χει, οι Rapture ειναι!
(λατρεμενη death/thrash μπαντάρα που δινει πολυ δυνατα λάιβ, για οποιον/οποια δεν τους ξερει)

2 Likes

Το ξερα :muscle:

Κέρδισα

Εχω εκπαιδευτει εναμισι χρονο με τα αντιστοιχα στο “Τι ακουτε”, οποτε ναι ρε, το διαβασα κι εγω. Περισσοτερο ζοριζομαι με τα αλλα, που ειναι τα λογοτυπα ειναι σαν να αποτυπωθηκαν ακριβως τη στιγμη που καποιος καταστρεφει εναν ιστο αραχνη, ο οποιος ειχε γεμισει με ζωυφια. Ειναι οι αγαπημενοι μου γριφοι αυτοι.

2 Likes