Metallica vs Megadeth!

ok :slight_smile:

(να βάλεις το no leaf clover άθλιε dj.)

ΟΚ. Όταν θέλω να σας διώξω ;Ρ
πριν θα παίζει μόνο ΘΡΑΣ.

δλδ καλέ μου ifrit εσύ θα είσαι ο dj???


Now playing: Anathema - Panic
via FoxyTunes

Ναι είναι το μαγαζί που δουλεύω κ θα επιληφθώ κ του αφιερώματος :smiley:

τέλεια για να ξέρω να έρθω να δηλώσω την παρουσία μου!


Now playing: Anathema - Panic
via FoxyTunes

Ναι εννοείται αυτό! :slight_smile:

Σιγουρα λεει 2008? Καπου ειχα δει μια αφησα με χρονολογια 1988…#-o

Κ εγώ θα προτιμούσα κάποιο αφιέρωμα σε πιο καινούρια πράγματα αλλά τι να κάνουμε
κ τα κλασσικά τα αγαπάμε

με διαφορα megadeth

χαχΧΑχΑΧαΧΑΧαΧΑχαΧΑΧαχαχαΧΑΧαχαΧΑχαΧΑχΑΧαχΧαχΑΧαΧαχαΧΑχαΧΑΧαΧχαχΧΑχΑΧαΧΑΧαΧΑχαΧΑΧαχαχαΧΑΧαχαΧΑχαΧΑχΑΧαχΧαχΑΧαΧαχαΧΑχαΧΑΧαΧχαχΧΑχΑΧαΧΑΧαΧΑχαΧΑΧαχαχαΧΑΧαχαΧΑχαΧΑχΑΧαχΧαχΑΧαΧαχαΧΑχαΧΑΧαΧχαχΧΑχΑΧαΧΑΧαΧΑχαΧΑΧαχαχαΧΑΧαχαΧΑχαΧΑχΑΧαχΧαχΑΧαΧαχαΧΑχαΧΑΧαΧχαχΧΑχΑΧαΧΑΧαΧΑχαΧΑΧαχαχαΧΑΧαχαΧΑχαΧΑχΑΧαχΧαχΑΧαΧαχαΧΑχαΧΑΧαΧχαχΧΑχΑΧαΧΑΧαΧΑχαΧΑΧαχαχαΧΑΧαχαΧΑχαΧΑχΑΧαχΧαχΑΧαΧαχαΧΑχαΧΑΧαΧχαχΧΑχΑΧαΧΑΧαΧΑχαΧΑΧαχαχαΧΑΧαχαΧΑχαΧΑχΑΧαχΧαχΑΧαΧαχαΧΑχαΧΑΧαΧχαχΧΑχΑΧαΧΑΧαΧΑχαΧΑΧαχαχαΧΑΧαχαΧΑχαΧΑχΑΧαχΧαχΑΧαΧαχαΧΑχαΧΑΧαΧχαχΧΑχΑΧαΧΑΧαΧΑχαΧΑΧαχαχαΧΑΧαχαΧΑχαΧΑχΑΧαχΧαχΑΧαΧαχαΧΑχαΧΑΧαΧΑχ

ΝΤΑΜΝΕΣΙΟΝ ΘΕΟΣ!!! :bow2:

καλα το συζητας?οι ταλλικα ενα χρονο παιζουν δεκα κοιμουνται.ο αλλος ιδρωνει ρε.

Nαι οκ. Αλλα εισαι οφτοπικ! :Ρ

καλα παω για σεξ .καληνυχτα.

αχαχουχα, έγραψε.

Γι ακόμα μια φορά, θεός.
Και γω θέλω να έρθω καλέ ίφριτ, αλλά δεν ξέρω καθόλου από Κυψέλη και ντρέπομαι κιόλας!

κάτσε να δούμε και αύριο τι θα γίνει…γιατί αν έχουμε πάλι φασαρίες:-k:-k δύσκολα να πάνε πολλά άτομα(προσωπικά δεν θα μπορώ)…


Now playing: Equilibrium - Unter Der Eiche
via FoxyTunes

μήπως να το πηγαίνατε μια βδομάδα πέρα? εγώ δεν έχω καθόλου όρεξη να ρθω και δε νομίζω πως είμαι ο μόνος…

Γιατι το Μetallica γραφτηκε πριν απο το Megadeth;;; :-k

:smiley: :smiley: :smiley:

Ειναι λιγο καλυτεροι:)

Στοπ δις μαντνες. :expressionless: