Misfits 24-02-2014 fuzz

9 πορτες-10 βγαινουν.info για hotel.pm

Δεν είμαι οπαδός, δεν έχω μέτρο σύγκρισης και προτιμώ τον Graves από τον Danzig, οπότε δεν ξέρω πόσο μετράει η γνώμη μου, αλλά πέρασα πολύ καλα. Κόσμος πολύς, νεανικός και αρκετά εκδηλωτικός. Παίξανε πάνω από μιάμιση ώρα καμιά 40αριά τραγούδια. Helena χαμός!

PARTYYYYYYYYYYYYYYY

φαλτσος , γερος , και μπαίνει λάθος στα κομμάτια . δεν γαμιέται , έπος… τιμιότατο live πάνω από μιάμιση ώρα. μείνανε 2-3 κομμάτια έξω που έπρεπε να ακουστούν, δεν παίχτηκαν κάποια black flag που ίσως άξιζε να παιχτούν … αλλα και πάλι δεν γαμιέται, φοβερή διασκέδαση όπως και να χει.

μετρησε ασχημα το λαιβ.στο τελος βγηκανε για φοτος και υπογραφες.

Από τους χειρότερους ήχους εβα σε λαιβ! Απάλευτη βαβούρα σε σημεία δεν έπαιρνα χαμπάρι τι έπαιζαν!
Κατά τα άλλα όντως ήταν ένα μέγαλο πάρτυ με πολύ κόσμο(δεν το περίμενα) ΑΛΛΑ πάρτε πίσω τον Graves( για Danzig δεν το συζητώ) να ακούσουμε τα κομμάτια όπως πρέπει.

ΥΓ: Ρε παιδιά εσείς που στο τέλος καθόσασταν και αποθεώνατε τον Only, καταλαβάινω ότι οι περισσότεροι είστε πιτσιρικάδες βέβαια, αλλά εσείς δεν καταλαβαίνετε ότι ταϊζοντας το εγώ το Ονλυ δεν θα κάνει ποτέ το βήμα να πάρει πίσω τους κανονικούς Misfits;;; Γιατί κακά τα ψέματα αυτό που είδαμε χθες πιο πολύ σε μπάντα διασκευών των Misfits έμοιαζε.

αγνή διασκέδαση η συναυλία - το ένα τραγούδι μετά το άλλο - τίμιο λαηβ - άνετα τους ξαναέβλεπα

κατά βάση φυσικά θα συμφωνήσω με τον από πάνω - χθες είδαμε μια πολύ ωραία tribute μπάντα και ως εκεί - οι Misfits ήταν και είναι παιδί/ δημιούργημα του Glenn Danzig, σε όλες τις παραμέτρους

@Shadowking : νομίζω ότι το εγώ του Danzig είναι μεγαλύτερο μαν - και δεν θέλει να ούτε να ακούει το όνομα Jerry Only :stuck_out_tongue:

Γι’ αυτό μέτρησε!

καλώς ή κακώς πάντως ο jerry είναι πιο αναγνωρίσιμη μορφή πλέον για τους misfits.

Φυσικά αφού τους αρμέγει τόσα χρόνια :stuck_out_tongue:
Τεσπα ας μην είμαστε αχάριστοι όντως ήταν τίμιο το λαιβ και πέρασα μια χαρά, αυτό μετράει.

Δηλαδη ο Jerry Only δε σκεφτεται να επανενωθουν οι Misfits επειδη τον αποθεωνουν στο τελος των λαηβ κι οχι επειδη επεσαν τοσα 25αρια χτες;;; :stuck_out_tongue:

(Oχι οτι αμα δεν επεφταν, θα 'χε κανεις στο μυαλο του ή χρειαζεται reunion Misfits, αλλα λεμε)

άμα μετά τα 25αρια πέφτανε και γιουχες ίσως-λέμε ίσως-να το σκεφτόταν αλλιώς :stuck_out_tongue:

έχει κανείς ιδέα πόσο κόσμο είχε ? δεν είμαι εξοικειωμένος με το κλαμπ οπότε εγώ το κανα και για ενα χιλιάρικο+

Κάπου εκεί το κόβω κι εγώ.

καλα εγω τους βρηκα και στο hotel.για τον υπολοιπο κοσμο πιο πολυ ηταν ενα συν στο ολο σκηνηκο.που σε αντιθεση με αλλες μπαντες αυτοι ητανε πολυ ενταξη.

Αυτη ειναι η καλυτερη μοντα.

Τους βρισκεις στο ξενοδοχειο πιο πριν, βγαζεις την υποχρεωση, οποτε αμα βαριεσαι, δε σκας και στο λαηβ. :wink: