Χρόνια πολλά Montecristo!

Χρόνια πολλά, Luke!

χρονια πολλα!!! οτι επιθυμεις!!!

Χρόνια πολλά και καλά με υγεία,ευτυχία και θετικές ανατροπές…:slight_smile:

Εεεεεεεεεεεεεε ωωωωωωωωωχ!!! Ξεχασα κατι???:oops: Παναγια μου, θα φαω μπαν!!:o 8O 8O
Χρονια Πολλα ΜοντεΚραϊστ!!! Ξερεις εε… εγω να… απο την αρχη σε θυμωμουνα αλλα… μετα να… εε… δηλαδη… ξερεις… εμπλεξα με το πλεξιμο και ξεχαστηκα…:-s :oops: :oops:

Οτι επιθυμεις ρε, να ζησεις χρονια πολλα και καιρους ωραιους και να μας ξεκλειδωνεις κανα ποστ!:smiley:

χρονια πολλα κι απο εμενα .παντα γερος και δυνατος.:slight_smile:

Ξεχασα να πω χρονια πολλα σε ενα απο τα πιο συμπαθητικα παιδια του rocking. Διαγραφτε με.:frowning:

Χρονια πολλα και καλα Λουκι με υγεια, αγαπη και πολλα σουπερ αρθρα!:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Χρονια πολλα, αγαπη! Υγεια, ευτυχια, πολλες και καλες κριτικες, συνεχεια του ανυπερβλητου backstage pass, και φυσικα ατελειωτη αντι-ολυμπιακοφροσυνη…

Στο μυτιν θα σου φερω δωρο την Great Kat…

χρονια πολλα monte κ οτι επιθυμεις …

χρόνια πολλά και απο μένα monte , πολύχρονος με υγεία!!

Xρόνια πολλά Monte, με υγεία και καλή μουσική!

Χιλιετιες πολλες!!!

Στις ευχες εχετε την τιμη να ειμαι παντα τελευταια!:roll:

Χρονια Πολλα και απο μενα, αν και καθυστερημενα!Να περνας ευτυχισμενα χρονια με υγεια!

:slight_smile: :slight_smile:

Αν το ηξερα οτι ειχες γεννεθλια χτες θα σου λεγα να πηγαιναμε για ποτο μετα το λαηβ. :expressionless:
Σου ευχομαι να ζησεις τοσα χρονια ωστε ν’αξιωθεις ν’ακουσεις καλη κριτικη στο ΑΕΚ απο μενα.

(Ουπς.)
Χρόνια πολλά κ ό,τι επιθυμείς. Οι Muse έκαναν ότι μπορούσαν επί του θέματος πάντως!
(Πάλι άργησα… :-s )

χρονια πολλα κομη μου!

Xρονια πολλα ρε εστω και λιγο καθυστερημενα :slight_smile:
Πολυχρωμος,χαρουμενος και παντα υγιης.
Τα λεμε οταν μας ερθεις και στο Deutschland.

Σας ευχαριστώ όλους πολύ παιδιά ! Να είστε καλά, να κάνετε πολλά ποστ κ να μην μας ταλαιπωρείτε !

κάντε με mod να ξεκουραστείτε λίγο ντε ωρε βρε