Moonspell σε Θεσ/νικη και Αθήνα

Υπολογίζω να έχω άδεια τότε, οπότε είναι πολύ πιθανό να είμαι εκεί.

Θελω να δω αφισουλα :lol:

Κανα σετλιστ ρε παίδες? :frowning:

Έχω. Άμα πεις τι το θες, το παραθέτω.

Να το κάνω κορνίζα:p

Έλα, οκ, δεν έχω :stuck_out_tongue: Απλά δε καταλαβαίνω τι να το κάνει κάποιος το σετλιστ ενός λάιβ ρε παιδί μου. Είναι σα να διαβάζεις την τελευταία σελίδα ενός βιβλίου πριν το αρχίσεις.

Επειδή δε καίγομαι και τόσο για τη μπάντα, μιας και που τους είδα και το καλοκαίρι, και επειδή δεν έχω ασχοληθεί και πολύ μαζί τους, το σετλιστ αποτελεί ένα παράγοντα για το αν θα δώσω το παρών:P

Εισητηρια στο ticket house ετσι ?
Αν ξερει κανεις υπαρχουν λεοφορια για τι μεταφορα στο principle club μαζι με το εισητηριο?

Το principal βάζει λεωφορεία για όλες τις συναυλίες του. Συνήθως ξεκινάνε από λευκό πύργο. Το μονο που χρειάζεται είναι να πάρεις ένα τηλέφωνο στο μαγαζί (το νούμερο το γράφει πάνω στο εισητήριο) για να κλείσεις θέση.

ε για να πουμε την αληθεια δεν τους χορτασαμε στο rock em all festival…αρα θα ειναι μια τελεια βραδια!!! εχω ακουσει οτι θα φερουν παλι την τυπισσα απο το rock em all για το scorpion flower αλλα και για το τριςμεγιστο raven claws!!

η αληθεια ειναι οτι οι Moonspell λεει να τους βλεπεις σε κλειστα venues για να τους απολαυσεις.
το καλοκαιρι δεν μ αρεσαν ιδιαιτερα,ο ηχος ηταν κακος και το set μικροτερο του αναμενομενου.
πολλα βεβαια και τα 30 εουρος αλλα τουλαχιστον τωρα θα ναι καλυτερα.
Λογικα !!!

Και αυτο το λες για καλο;

Ελα ρε, θα παιξουν το Raven Claws? Χαμος! :stuck_out_tongue:

ειναι σιγουρο οτι θα ειναι και η μανταμιτσα για το scorpion flower?
Support ξερουμε?

στο Fuzz λεει θα παιξουν κ οι Inactive Messiah support

Το σκέφτομαι σοβαρά να πάω… :-k

Γνωρίζει κανείς από που προμηθευόμαστε εισητήρια για την συναυλία στο principal ; ελπίζω να παίζουν λεωφορεία και αυτή τη φορά…αν γνωρίζει κανείς ας ενημερώσει γιατί αν τους χάσω θα κάνω χαρακίρι :stuck_out_tongue:

Αρχηγε ξερεις που ηταν το Ticket House? (Διπλα εχει ενα δισκαδικο…εκει!)
Οσο για τα Λεωφορια παρε ενα τηλεφωνακι στο Principal…
Αν και νομιζω οτι φευγουν απο το λευκο πυργο… 2 ωρες ποιο νωρις απο το live.

χμμμ Νο 58 για μενα για τη συναυλια στην αθηνα. Ελπιζω να μαζεψει κοσμο.:smiley:

Εγώ πήρα το μεσημέρι εισητήριο για Θεσσαλονίκη και έχω νούμερο 506(?):-k Λίγο (έως πολύ) κουφό μου φαίνεται… μάλλον θα έκοψε από λάθος μπλοκάκι:lol: